WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
radikk

radikk Czw Mar 06, 2008 4:33 pm

BLE BLE BLE. To niebawem słyszymy już od półtora roku i nic z tego nie wynika. Nie róbcie z ludzi durniów, bo każdy wie, że jakość HD kosztuje a POLSAT CYFROWY jedzie na tańszym abonamencie ale przy tym miernej jakości i badziewnej ofercie.

-----
Link do komentowanego artykułu:<br /><a href="http://www.wirtualnemedia.pl/article/2252116_Cyfrowy_Polsat_niebawem_nowe_kanaly_w_HD_i_telefonia_komorkowa.htm">Cyfrowy Polsat: niebawem nowe kanały w HD i telefonia komórkowa</a>
Awatar użytkownika
ircys

ircys Czw Mar 06, 2008 9:10 pm

Mam dekoder HD Polsatu. Jestem na razie mocno zawiedziony, Polsat Sport HD, to kpina, non-stop powtórka z koszykówki . Brak informacji , ze strony Polsatu kiedy będą kanały w HD. Na infolinii nic nie można się dowiedzieć o telefonii komórkowej. Niedługo muszę przedłużyć umowę z Plusem, jak to zrobię to od Polsatu mogę przyjąć ofertę za 2 lata. Powinni wcześniej pomyśleć o swoich abonentach, a nie dopiero po starcie z usługą oferować coś dla "swoich"...
Awatar użytkownika
bart

bart Czw Mar 06, 2008 9:51 pm

polsat hd tak to kpina... ale można teraz w hd obejrzeć non stop kino(filmbox) hd bo jest odkodowany.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Śro Mar 12, 2008 2:29 pm

Jaka kpina? Nikt nie powiedział, że HD w CP już jest, tylko, że będzie.
Awatar użytkownika
ziajus

ziajus Pon Kwi 14, 2008 10:45 pm

Robią ludzi w balona!! Sport Hd miał być w styczniu ! DO koća marca miało być kilka nowych programów i nic tylko mydlą oczy klientom jak trzeba umowę podpisać a za dekoder się płaci a Hd jak nie było tak nie ma!! KPINY KPINY KPINY! Do d... ten Polsat!!!!
Wróć do Cyfrowy Polsat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość