WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Olek

Cyfrowy Polsat oferuje kablówkom Polsat Sport Premium za 10 euro rocznie od abonenta

Olek Czw Lip 12, 2018 8:51 am

10 euro rocznie, to w przeliczenie około 4 złote miesięcznie. Naprawdę to jest dużo?
Awatar użytkownika
Karol

Re: Cyfrowy Polsat oferuje kablówkom Polsat Sport Premium za 10 euro rocznie od abonenta

Karol Czw Lip 12, 2018 9:17 am

Oby były w Orange TV
Awatar użytkownika
hnm

Re: Cyfrowy Polsat oferuje kablówkom Polsat Sport Premium za 10 euro rocznie od abonenta

hnm Czw Lip 12, 2018 10:46 am

Raczej 10 euro miesiecznie...
No chyba ze to oplata tylko za mozliwosc oferowania pakietu premium. A gdy ktos sie zdecyduje bedzie placic np. te 40zl miesiecznie.

Mogloby byc to wyjasnione zamiast kopiowania na dole artykulu masy starych informacji.
Awatar użytkownika
sssssssssssssssss

sssssssssssssssss Czw Lip 12, 2018 10:48 am

pytanie czy jak np mam pakiet ultra w inei gdzie mam wsz polsaty to bede miał dolozone za darmo czy za ile ?
Awatar użytkownika
maxxx golonko

maxxx golonko Czw Lip 12, 2018 10:55 am

"sssssssssssssssss" napisał(a): pytanie czy jak np mam pakiet ultra w inei gdzie mam wsz polsaty to bede miał dolozone za darmo czy za ile ?
za darmo Solosz nic ci/wam nie da !!!! Prawa słono go kosztowały, musi teraz szukać tych co kupią te 2 kanały Premium !!!
Awatar użytkownika
ssssssssssss

ssssssssssss Czw Lip 12, 2018 11:05 am

to jest smieszne bo kupiłem specjalnie pakiet z polsatem nawet ekstra i news i ządnego meczu? nawet tego słabszego? Rok2014 ms w siatce i to w Polsce i.bez komentarza Panie Solorz
Awatar użytkownika
lolik

lolik Czw Lip 12, 2018 12:50 pm

To jest opłata za możliwość dystrybucji a nie samą dystrybucję (tzw. opłata techniczna). Za dystrybucję jest oddzielna kwota.
Dla przypomnienia C+ za pakiet Mundial 4K żądał 1 zł opłaty od każdego Abonenta C+ w danej kablówce + 75 zł opłaty za sam pakiet!

To nie jest końcowa cena dla użytkownika~!
Awatar użytkownika
sssssssssssss

sssssssssssss Czw Lip 12, 2018 12:56 pm

ile wg wAs bedem usila zaplacici np w ionei za te polsaty psortp remuim? tak okolo?
Awatar użytkownika
sssssssssssssss

sssssssssssssss Czw Lip 12, 2018 12:58 pm

mam tv w inei i jestem ciekw ile bede musial doplacic za te polsaty premium? poda ktos mnie jwiecje imnie zalamie alob podniesie na duchu? hcodzi rzecz jasna o oplate miesieczna bo paranoja ze ma wsz sporty a ut nici z ligi mistrzo bo czytma ze zero meczow na polsatsport alob nawet na ekstra. to jest paranoaj. zeby np 120 placici i zeroligi mistrzow
Awatar użytkownika
zzzzzzzzz

zzzzzzzzz Czw Lip 12, 2018 1:21 pm

"sssssssssssssssss" napisał(a): pytanie czy jak np mam pakiet ultra w inei gdzie mam wsz polsaty to bede miał dolozone za darmo czy za ile ?

Będzie miał dołożone i jeszcze Ci Inea zapłaci
Awatar użytkownika
ssssssssss

ssssssssss Czw Lip 12, 2018 1:40 pm

"zzzzzzzzz" napisał(a):

Będzie miał dołożone i jeszcze Ci Inea zapłaci

oni muszą opłacić polsat wiecniby czmeu mi doloza wg Pana za darmo i oplaca za m nie?
Awatar użytkownika
ssssssssssssss

ssssssssssssss Czw Lip 12, 2018 1:42 pm

n naprawd?e top nie jestpakiet mask czyl iinaczje ekskluzywny tlyko ultra ale te nie komfort wiec juz ma polsaty sport i watpie eby mi dolozuyli do pkaetu nie zwieszkajc jeog kosztow? a oni z czeog zaplaca cyfrze?
Awatar użytkownika
ssssssssssssss

ssssssssssssss Czw Lip 12, 2018 1:46 pm

c zyli kazdy klient to bedziem usial zapalcic czyl iponad 4z lale mysel ze to bedizewiecje zeb yzarobil icyzl itypuje tak 20zl hcoc fjanie jakby pieczeta za kanal czyl i10zl ?
Awatar użytkownika
ssssssssssss

ssssssssssss Czw Lip 12, 2018 2:04 pm

to bede doplacal czy nie i jelsi tak to ile ?
Awatar użytkownika
yankee

yankee Czw Lip 12, 2018 2:14 pm

10 EURO/abonent za sezon kablówka zapłaci za samo wejście 2 kanałów do oferty. Sama cena dla abonenta będzie wynikała z tego ile będzie chciał Polsat od kablówki.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: egesahlersolan oraz 12 gości