[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cyfrowy Polsat przejął firmę windykacyjną Vindix z portfelami wierzytelności dla banków i telekomów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
kochane

Cyfrowy Polsat przejął firmę windykacyjną Vindix z portfelami wierzytelności dla banków i telekomów

kochane Wto Lip 09, 2019 11:11 am

Wybierz Polsat - Twoje dlugi juz tam sa!
Awatar użytkownika
Anna

Re: Cyfrowy Polsat przejął firmę windykacyjną Vindix z portfelami wierzytelności dla banków i telekomów

Anna Wto Lip 09, 2019 2:57 pm

Skupuje dane a nie długi.
Awatar użytkownika
erwu

Re: Cyfrowy Polsat przejął firmę windykacyjną Vindix z portfelami wierzytelności dla banków i telekomów

erwu Wto Lip 09, 2019 4:30 pm

12345 test
Awatar użytkownika
kolis

kolis Wto Lip 09, 2019 7:55 pm

Po co wynajmować firmę, jak można ja kupić. Pewno jak będzie chciał zjeść chleb to kupi piekarnie xd
Awatar użytkownika
Analityk1

Analityk1 Wto Lip 09, 2019 8:04 pm

Nadchodzi kryzys
Awatar użytkownika
a

a Wto Lip 09, 2019 10:46 pm

"Anna" napisał(a): Skupuje dane a nie długi.

ma też bank to z danymi vindixa może odsiać trefnych potencjalnych kredytobiorców.
Awatar użytkownika
...

... Wto Lip 09, 2019 11:45 pm

Ja juz 3 lata nie place polsatowi
Awatar użytkownika
Moje imię

Moje imię Śro Lip 10, 2019 9:48 am

"kolis" napisał(a): Po co wynajmować firmę, jak można ja kupić. Pewno jak będzie chciał zjeść chleb to kupi piekarnie xd

Dokładnie. Jak będzie chciał iść do toalety na przykład, wykupi wszystkie toalety i będzie kolejna usługa Polsatu - Polsat Toaleta.
Awatar użytkownika
LU

LU Śro Lip 10, 2019 4:20 pm

kryzys to taki dla niego ze coraz więcej ludzi rezygnuje z tv i dla tego postanowił zacząć od podnoszenia kablówki cen bo jak ona padną to bedzie miał otwarta przestrzeń na zagarnięcie reszty a że programy w głównej mierze nic sobą nie reprezentują to bez znaczenia ważne by była kasa, skoro kupuje i nikt nie przeszkadza w zakupach to znaczy ze ma przyzwolenie
Awatar użytkownika
Zbyszek

Zbyszek Śro Lip 10, 2019 4:55 pm

Vindix to oszuści i wyłudzacze.
Awatar użytkownika
ES

ES Śro Lip 10, 2019 10:50 pm

Ja prdl telewizja jest właścicielem firmy windykacyjnej... I to telewizja prorządowa. Nie ma takiej mozliwosci żebym włączył kiedykolwiek to g...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości