[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Cykl z udziałem gwiazd polskiej muzyki „Salon dźwięku” w TVN i player.pl, Gabi Drzewiecka gospodynią

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Koneser

Cykl z udziałem gwiazd polskiej muzyki „Salon dźwięku” w TVN i player.pl, Gabi Drzewiecka gospodynią

Koneser Pią Lip 31, 2020 11:02 am

Talk-show zamiast festiwalu w Sopocie? Ciekawe zagranie, lecz czy wodowania to kupi
Awatar użytkownika
Poprawka

Re: Cykl z udziałem gwiazd polskiej muzyki „Salon dźwięku” w TVN i player.pl, Gabi Drzewiecka gospodynią

Poprawka Pią Lip 31, 2020 11:04 am

Talk-show zamiast festiwalu w Sopocie? Ciekawe zagranie, lecz czy widownia to kupi
Awatar użytkownika
uyt

Re: Cykl z udziałem gwiazd polskiej muzyki „Salon dźwięku” w TVN i player.pl, Gabi Drzewiecka gospodynią

uyt Pią Lip 31, 2020 1:16 pm

bełkot o niczym pani Gabi znanej z niczego Zero muzycznej wiedzy słaby przekaz i słabe tandetne dziary
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pią Lip 31, 2020 8:20 pm

SUPER
Awatar użytkownika
Kik

Kik Sob Sie 01, 2020 9:28 am

Kolejny program o ludziach, którzy od kilku lat nie wydali żadnej płyty i są już muzycznie martwi. Nudy.
Awatar użytkownika
m.

m. Sob Sie 01, 2020 2:43 pm

I po 15 sierpnia OUT? 2 odcinki, no ale można powiedzieć szumnie - "nowy projekt". Z festiwali porezygnowali, tvp katuje disco polo, polsat pusci weselne przeboje. No bogata oferta muzyczna dla ambitnego widza. To juz za czasow muzycznej jedynki albo 30 ton bywało lepiej.
Awatar użytkownika
Meloman

Meloman Sob Sie 01, 2020 2:53 pm

Fajnie, ze dali Gabi szanse. Jej wywiady na Tidalu są super. Mam nadzieję, ze nie skończy się na 2 odcinkach
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 114 gości