WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Reklamy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Viva Las Vegas

Częstochowa ma nowy logotyp

Viva Las Vegas Czw Lis 30, 2017 2:46 pm

Masakra.........
Awatar użytkownika
A

Re: Częstochowa ma nowy logotyp

A Czw Lis 30, 2017 6:33 pm

Super!
Awatar użytkownika
pablos

pablos Czw Lis 30, 2017 8:02 pm

Szok!
Gdy naturalnym procesem projektowym jest ten, który polega na zleceniu tak poważnych prac profesjonalistom, miasto postanawia dać ten projekt w formie prezentu wieloletniemu pracownikowi urzędu miasta. Ten sam pracownik wymyślił i zachwalał swój projekt promocji Czestochowy za pomocą kalendarzy z urzędnikami.
Nie wierzę, ze ten sposób pracy nad komunikacją miasta może kiedykolwiek stać się standardem.
Efekt pracy pana M. jest typowy dla amatora. Znak rozpada się, zawiera w sobie oczywistą nieczytelność przez ucinanie czcionki. Koncepcja nie zawsze dobrze wygląda, najpierw trzeba ją przetestować.
Awatar użytkownika
WeteranDizajnu

WeteranDizajnu Czw Lis 30, 2017 9:33 pm

Pomysł nie jest zły. Wykonanie słabe. I nie hejtujcie tutaj bez sensu. Są gorsze szkarady w innych miastach i gminach.
Awatar użytkownika
ekhm

ekhm Pią Gru 01, 2017 12:57 am

Mi się podoba. Ale ja jestem totalnym laikiem. Mimo wszystko posluchalbym profesjonalistów, dlaczego nie powinno mi się to jednak podobać. Ktoś chętny?
Awatar użytkownika
git

git Pią Gru 01, 2017 1:21 pm

CZFSTOCNOWA
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pią Sie 10, 2018 4:55 pm

Logo nieprofesjonalne, nieczytelne. Szkoda słów.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Sob Sie 11, 2018 12:28 pm

"WeteranDizajnu" napisał(a): Pomysł nie jest zły. Wykonanie słabe. I nie hejtujcie tutaj bez sensu. Są gorsze szkarady w innych miastach i gminach.

Sęk w tym, że pomysł jest zły.
Wróć do Reklama

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości