WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Cztery lata prezesury Jacka Kurskiego w TVP. "Sprawny i kreatywny, razi jego gust i cynizm"

walter Śro Sty 08, 2020 7:59 am

propaganda całą dobę ...
Awatar użytkownika
hik

Re: Cztery lata prezesury Jacka Kurskiego w TVP. "Sprawny i kreatywny, razi jego gust i cynizm"

hik Śro Sty 08, 2020 8:16 am

Abstrahując od polityki to Kurski jest naprawdę dobrym prezesem. Przywrócił odpowiednią pozycję Teatrowi Telewizji, wprowadził nowe programy - wiele z nich ma bardzo dobrą oglądalność, jest więcej mądrych teleturniejów, technologicznie TVP też poszła do przodu.
Awatar użytkownika
dim

Re: Cztery lata prezesury Jacka Kurskiego w TVP. "Sprawny i kreatywny, razi jego gust i cynizm"

dim Śro Sty 08, 2020 8:22 am

4 lata szczucia, cynizmu i kłamstw
Awatar użytkownika
Wiktor

Wiktor Śro Sty 08, 2020 9:08 am

Mnie poraża jego blask tudzież błysk "inteligentu"
Awatar użytkownika
Marcim

Marcim Śro Sty 08, 2020 9:11 am

Pani autor Nikola Bocheńska popełniła kardynalny błąd warsztatowy. Nie można korzystać z opinii Jacka Karnowskiego który raz że jest gościem TVP info, a dwa mężem jednej z dyrektorów stacji...
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Śro Sty 08, 2020 9:20 am

Czas pożegnać się z Kurskim. Jedyny ratunek - ambitny plan sześciu teleturniejów obowiązujący od wczoraj.
Awatar użytkownika
f

f Śro Sty 08, 2020 9:28 am

"hik" napisał(a): Abstrahując od polityki to Kurski jest naprawdę dobrym prezesem. Przywrócił odpowiednią pozycję Teatrowi Telewizji, wprowadził nowe programy - wiele z nich ma bardzo dobrą oglądalność, jest więcej mądrych teleturniejów, technologicznie TVP też poszła do przodu.
Za tyle miliardów złotych ile poszło na to z pieniędzy podatników, czyli moich i twoich, to musiałby być ułomnym managerem, żeby nie pójść choć minimalnie do przodu. Skoro mają taką cudowną oglądalność, walczą o "rzetelne wyniki telemetrii" - to może czas zaprzestać dotować ten twór naszymi pieniędzmi, tylko w całości zaczną się utrzymywać z reklam? Jakoś komercyjne stacje dają radę, to czemu TVP nie? Bo w tym momencie nie dość, że mają horrendalne kwoty to do tego jeszcze reklamy. Ja nie wyrażam zgody na fundowanie propagandy z moich pieniędzy.
Awatar użytkownika
ee

ee Śro Sty 08, 2020 9:43 am

Karnowskiemu mikrofon podstawiacie!? Macie wy rozum i godność człowieka? przecież ten człowiek nie ma w sobie krzty ., to nie jest dziennikarz!
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Sty 08, 2020 9:45 am

to są dobre lata pana pprezesa jacka krskiego przywrócił program jak koło ortuny czar szansa na skces czy ostatnio va bane brawo panie prezesie oby tak dalej czekamy na koleine reaktywacje programów w pana wykonaniu
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Sty 08, 2020 9:48 am

to są dobre lata pana prezesa jacka kurskiego przywrócił program jak koło fortuny czar par szansa na sukces czy ostatnio va banque brawo panie prezesie oby tak dalej czekamy na koleine reaktywacje programów w pana wykonaniu poprawione a inny komentarsz poproszę usunać
Awatar użytkownika
Obserwator

Obserwator Śro Sty 08, 2020 9:56 am

Dlaczego niektóre komentarze znikają?
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Sty 08, 2020 9:59 am

"dim" napisał(a): 4 lata szczucia, cynizmu i kłamstw
nie tak to miało być teraz żmiemy wynik z 12 do 14 na 78 do 193 odwracamy to cała polska
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Sty 08, 2020 10:08 am

kompromitacja widzów TVP nie tAK TO MIAŁO BYĆ TERAZ NA TEN KOMENTARSZ 4 lata szczucia, cynizmu i kłamstw głosujemy bardzo mało razy łapka w góre zdeczydowanie łapka w doł odwracamy to z remisu 14 do 14 na 15 do 23 bo jak nie to sie na was obrazam teraz obrazam sie na was za ten remis a jesli mnie nie posłuchacie to ja bede bardzo bardzo bardzo bardzo mega zdenerwowany na was
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Sty 08, 2020 10:09 am

jeszcze jestem na was obrazony bo wynink 15 do 16 to fatalny wynink zmiemy to na 16 do 24 widzowie mnie obrazili co nie ulega zadnych watpliwości
Awatar użytkownika
gośc

gośc Śro Sty 08, 2020 10:11 am

znow jestem obrazony humor mi sie nie poprawił zmiemy to z 16 do 16 na 18 do 26
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości