WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
To ino ja

„Cztery lata siania nienawiści” - „Gazeta Wyborcza” z kolejną „Czarną księgą PiS”

To ino ja Pon Wrz 16, 2019 6:27 am

Gazeta Wyborcza czy przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli. Pouczają innych a sami najbardziej przyczyniają się do siania hejtu.
Awatar użytkownika
Uncle Bob

Re: „Cztery lata siania nienawiści” - „Gazeta Wyborcza” z kolejną „Czarną księgą PiS”

Uncle Bob Pon Wrz 16, 2019 6:37 am

GW nie lubi konkurencji
Awatar użytkownika
xyz

Re: „Cztery lata siania nienawiści” - „Gazeta Wyborcza” z kolejną „Czarną księgą PiS”

xyz Pon Wrz 16, 2019 7:19 am

Brak ogłoszeń spółek Skarbu Państwa i ministerstw ( z naszych podatków) przez kolejne cztery lata to wyrok śmierci dla Agory. Dlatego walczą.
Awatar użytkownika
wlad

wlad Pon Wrz 16, 2019 9:17 am

Czy istnieje bardziej skompromitowane środowisko "dziennikarskie" ?
Awatar użytkownika
ojoj

ojoj Pon Wrz 16, 2019 9:53 am

Czym są 4 lata wobec 30.?
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Pon Wrz 16, 2019 10:18 am

No tak. O sianiu nienawiści, to oni wiedzą wszystko.
Awatar użytkownika
Ser

Ser Pon Wrz 16, 2019 11:16 am

Więcej takich materiałów a PIS będzie miał 50%
Awatar użytkownika
just kidding

just kidding Pon Wrz 16, 2019 3:26 pm

Jak ja nienawidzę tych hejterów! Jak ja ich NIENAWIDZĘ!!!
Awatar użytkownika
Anna

Anna Pon Wrz 16, 2019 5:16 pm

Co za hipokryzja. Sieją nienawiść i dzielą od 30 lat.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Pon Wrz 16, 2019 8:39 pm

Śmiech na sali. Ci co od dawna sieją nienawiść i dzielą Naród piszą o sianiu nienawiści. Hahahaha
Awatar użytkownika
qwer

qwer Pon Wrz 16, 2019 10:15 pm

Michnik ,Czuchnowski ,Wroński , i ta cała reszta "dziennikarzy" wyborczej -PIS nigdy nie dorówna wam w szerzeniu nienawiści ,intrygach ,pogardy ,krętactwa itp
Awatar użytkownika
antylewak

antylewak Pon Wrz 16, 2019 10:33 pm

Kto jak kto, ale hejterzy z GW znają się na hejcie najlepiej.
Awatar użytkownika
Cozy

Cozy Pon Wrz 16, 2019 11:06 pm

Dotychczas nie wierzyłem że PiS przegra wybory, ale jak widzę taką mobilizację pisowskich trolli, to chyba znak, że tonący brzytwy się chwyta.
Awatar użytkownika
Pankracy

Pankracy Wto Wrz 17, 2019 12:23 am

"Cozy" napisał(a): Dotychczas nie wierzyłem że PiS przegra wybory, ale jak widzę taką mobilizację pisowskich trolli, to chyba znak, że tonący brzytwy się chwyta.

Geniusz.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Śro Wrz 18, 2019 3:04 am

Agonia Agory
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości