WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Internetu

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gość X

Czwartego sezonu "Ucha Prezesa" nie będzie na YouTube. Premiera na Showmax 15 listopada

Gość X Czw Paź 11, 2018 10:59 am

Dlaczego?
Brak pieniędzy?
To wszystko wina Kaczyńskiego.
Awatar użytkownika
jak

Re: Czwartego sezonu "Ucha Prezesa" nie będzie na YouTube. Premiera na Showmax 15 listopada

jak Czw Paź 11, 2018 11:24 am

Skoczcie mi. Przestałem po drugim oglądać.
Awatar użytkownika
Sandzi

Re: Czwartego sezonu "Ucha Prezesa" nie będzie na YouTube. Premiera na Showmax 15 listopada

Sandzi Czw Paź 11, 2018 11:28 am

Coś mi się wydaję że spada popularnosc tegoż serialu przestalem już TO oglądać
Awatar użytkownika
Nienawidzęwaswszystkich

Nienawidzęwaswszystkich Czw Paź 11, 2018 12:39 pm

Idę z tego powodu zaprotestować przed Kancelarią showmax RP. Zakładam Komitet Obrony Ucha Prezesa.
Awatar użytkownika
Darex

Darex Czw Paź 11, 2018 12:52 pm

Wydaje się, że początkowa fala zainteresowania tym serialem już opadła i teraz cały projekt zdaje się powoli staczać po równi pochyłej. Twórcom ewidentnie zaczyna już brakować pomysłów na nowe odcinki, niektóre wątki wepchane są jakby na siłę, ogólnie widać zmęczenie materiału. UP to był dobry pomysł, ale na maksymalnie dwa sezony, nie więcej. Nie lepiej definitywnie zakończyć ten projekt, aby spróbować wykreować coś nowego, świeżego?
Awatar użytkownika
Kasia

Kasia Czw Paź 11, 2018 1:56 pm

W końcu ile można się śmiać z tego, że prezes lubi koty?
Awatar użytkownika
jak

jak Czw Paź 11, 2018 2:03 pm

Ten Showmax to ma jakiekolwiek inne produkcje poza tym nudziarstwem?
Awatar użytkownika
Andreas

Andreas Czw Paź 11, 2018 2:09 pm

Ucho byłoby zabawniejsze, gdyby wyprzedzało wydarzenia, a nie je powtarzało w karykaturalnie słabej formie.
YT niewiele straci na nieobecności tego serialu.
Awatar użytkownika
jak

jak Czw Paź 11, 2018 7:33 pm

Mi się nawet nie chce sprawdzać jaki jest ten trzeci sezon bo to marnowanie czasu. Drugi był cienki jak dupa węża.
Awatar użytkownika
Premjer

Premjer Czw Paź 11, 2018 8:11 pm

"jak" napisał(a): Mi się nawet nie chce sprawdzać jaki jest ten trzeci sezon bo to marnowanie czasu. Drugi był cienki jak dupa węża.

Z drugiego może jeden odcinek obejrzałem. Zobaczym co z trzecim sezonem.
Awatar użytkownika
Ten

Ten Czw Paź 11, 2018 10:35 pm

Ostatni sezon żenujący, zrezygnowałem po 2 odcinku. Pisowska propaganda dla mądrych inaczej. A Showmax to już szkoda słów.
Awatar użytkownika
he he he

he he he Pią Paź 12, 2018 1:13 pm

Serial pt. "Żenujące przypadki Grześka i ferajny" byłby dużo ciekawszy...
Awatar użytkownika
Estragon

Estragon Sob Paź 13, 2018 1:46 pm

Może i słusznie ostatni sezon Ucha był słaby. Z resztą, można powiedzieć nudno w polityce to i nudno w Uchu ;] Chociaż może najlepsze dopiero przed nami jak to leciało w pewnej piosence? ;)
Wróć do Internet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości