WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telekomunikacji

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
mkmk

Czy warto kupić iPhone 6? Recenzja iPhone 6

mkmk Wto Wrz 23, 2014 7:03 pm

Tak witamy wlascicieli aj fona w 2012 ;-)
Awatar użytkownika
User

Re: Czy warto kupić iPhone 6? Recenzja iPhone 6

User Wto Wrz 23, 2014 10:34 pm

Zapomnieliście dodać, że iPhone 6 ma DOPIERO to, co Nexus 4 w 2012 roku xD To ma być nowoczesny smartfon? Na czym polega jego innowacyjność w porównaniu do flagowców konkurencji? Że ma większy ekran? A przepraszam. Dodano diodę powiadomień. Ale moment, przecież konkurencja ją ma od kilku lat...
Awatar użytkownika
TeG

TeG Czw Wrz 25, 2014 10:48 am

"wkrótce" pisze się razem.
Awatar użytkownika
okiman

okiman Śro Lis 19, 2014 1:16 pm

Spokojnie Panowie i Panie - Apple nie jest innowacyjną firmą, ale nadal produkuje najstabilniejsze urządzenia w najwyższej jakości. Mam Samsunga Alpha i miałem wiele topowych androidowców, oraz lumie z najwyższej półki (920,1020, 930) więc wiem co piszę. Kupicie Iphona i z tego wyścigu będziecie się nabijać.
Awatar użytkownika
Adi

Adi Nie Lut 01, 2015 3:41 pm

Okiman ma racje. Może i nie jest to model jakiś bardzo innowacyjny ale wciąż najwygodniejszy i w najwyższej jakości ze smartfonów.
Awatar użytkownika
Natalia

Natalia Pią Maj 08, 2015 9:09 pm

Najlepszy telefon jaki kiedykolwiek miałam.
Awatar użytkownika
jjnnq

jjnnq Nie Cze 21, 2015 10:43 am

Iphony są najlepsze ale drogie wiec nie dla was hah
Awatar użytkownika
Kazimierz

Kazimierz Pią Maj 20, 2016 2:07 pm

polecam sprawdzić okulary VR 3D firmy LEFANT bardzo dobre jakościowo tak jak iphone czyli są to sprzęty z górnej półki. W tych okularkach możemy spotkać się z regulacją soczewek w 5 poziomach :) I tak najważniejsze w nich jest to że każdy telefon do nich pasuje nie tylko iphone :)
Awatar użytkownika
D

D Czw Lip 14, 2016 7:50 pm

Firma Apple "podobno" daje gwarancję na telefon iPhone 6s 12 miesięcy. Ja kupiłam nowy telefon. Niestety nie cieszyłam się nim długo. Po kilku miesiącach telefon się wyłączył i nie mogłam go włączyć. Bez namysłu zaniosłam go z gwarancją do sklepu... Firma Apple oznajmiła mi, że padła płyta główna, i że nie dają na to gwarancji. Na koniec dodała, że jak chcę, to mogę zakupić nowy iPhone 6s. Jak wiadomo ten telefon jest bardzo drogi. W umowie było napisane, że Firma Apple daje gwarancję na wszystko z wyjątkiem- gdy telefon jest uszkodzony przez klienta albo został zamoczony. Na mój bardzo uważałam, nigdy mi nie upadł, wyglądał jak nowy, bez żadnej rysy. A co najważniejsze płyty głównej nie mogłam sama uszkodzić... Kilka razy dzwoniłam i kontaktowałam się z przedstawicielami tej znanej firmy. Nikt nie chciał ze mną rozmawiać. Tak traktuje klientów firma APPLE!!! I moje pieniądze poszły w błoto...
Awatar użytkownika
D

D Czw Lip 14, 2016 7:55 pm

I zapomniałam dodać: Po tym co mnie spotkało rozmawiałam z kilkoma osobami i okazało się że nie tylko mnie padła płyta główna. A więc można z tego wywnioskować, że telefony iPhone 6s mają jakąś wadę fabryczną!!! Tylko dlaczego tak znana firma jak APPLE nie daję gwarancji na takie uszkodzenia???
Wróć do Telekomunikacja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości