[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Daniel Obajtek o taśmach "Gazety Wyborczej": Nikt mnie nie zastraszy, nie zrobię ani kroku w tył

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Afryka

Re: Daniel Obajtek o taśmach "Gazety Wyborczej": Nikt mnie nie zastraszy, nie zrobię ani kroku w tył

Afryka Sob Mar 06, 2021 11:02 am

Kolejny wywiad ustawka, jak z prezes Polskiego Radia. Brzydzę się agencją i ludźmi, którzy robią te propagandowe materiały prasowe.
Awatar użytkownika
reproduktor

Re: Daniel Obajtek o taśmach "Gazety Wyborczej": Nikt mnie nie zastraszy, nie zrobię ani kroku w tył

reproduktor Sob Mar 06, 2021 11:04 am

PiS: a oni więcej kradli. A oni też przeklinali. A oni też umieszczali swoich w spółkach. Zatem też z wami pies tańcował, dobrozmianowcy.
Awatar użytkownika
Ola

Ola Sob Mar 06, 2021 11:09 am

Niestety podczas tej nagonki a nawet medialnego linczu ujawniły się wszystkie słabości mediów. Zaangażowanie polityczne, ferowanie wyroków, ważenia racji i zderzania cytowanych wypowiedzi z obu stron, wykorzystywanie skazanych zaangażowanych rozmówców bez podania o tym informacji . To było a nawet jeszcze jest istne szaleństwo przykład na to, ze w Polsce potyzrebnas jest dyskusja dotyczącą 4 władzy, bo mam wrażenie, ze w tym krzyku traci ten przywilej na rzecz bycia sługą politycznych racji. Odrębną sprawa jest to co daje internet i możliwość wyrażania opinii często obrzydliwych dla anonimowych internautów. Niestety tu tez świat mdioh powinien spojrzeć w lustro, bo to co pisałam wcześniej ma rozbujać sieć. I wreszcie ostatni aspekt . Mnie w tym wszystkim jest szkoda człowieka, ale tu dla politycznego zysku to nie ma znaczenia. A powinno.
Awatar użytkownika
ole

ole Sob Mar 06, 2021 12:10 pm

"Ola" napisał(a): Niestety podczas tej nagonki a nawet medialnego linczu ujawniły się wszystkie słabości mediów. Zaangażowanie polityczne, ferowanie wyroków, ważenia racji i zderzania cytowanych wypowiedzi z obu stron, wykorzystywanie skazanych zaangażowanych rozmówców bez podania o tym informacji . To było a nawet jeszcze jest istne szaleństwo przykład na to, ze w Polsce potyzrebnas jest dyskusja dotyczącą 4 władzy, bo mam wrażenie, ze w tym krzyku traci ten przywilej na rzecz bycia sługą politycznych racji. Odrębną sprawa jest to co daje internet i możliwość wyrażania opinii często obrzydliwych dla anonimowych internautów. Niestety tu tez świat mdioh powinien spojrzeć w lustro, bo to co pisałam wcześniej ma rozbujać sieć. I wreszcie ostatni aspekt . Mnie w tym wszystkim jest szkoda człowieka, ale tu dla politycznego zysku to nie ma znaczenia. A powinno.
tak j jest na całym świecie - media i ich własciciele chcą kreować rzeczywistosc dla własnych celów czyli zarządznia motłochem i plebsem
Awatar użytkownika
Afaminta

Afaminta Sob Mar 06, 2021 12:10 pm

Pozostaje mieć nadzieję, że za prawnika zapłaci z własnej kieszeni.
Awatar użytkownika
Obajtek

Obajtek Sob Mar 06, 2021 12:24 pm

"Ola" napisał(a): Niestety podczas tej nagonki a nawet medialnego linczu ujawniły się wszystkie słabości mediów. .

Droga koleżanko, ja bardzo dziękuje, że mnie i innych kolegów bronicie. Bo co to za zwyczaje aby suweren wiedział jakimi jesteśmy wulgarnymi kombinatorami. Obrażać i kombinować to my ale nie nas!! A nie kroku wstecz!!!. Całe szczęście niedługo wykupimy wszystkie gazety a reszta upadnie.

PS
Zadzwoń to może jakaś robota się znajdzie, może główny inżynier produkcji w Płocku? Nie stresuj się, znać się nie musisz. Partyjna postawa najważniejsza!
Awatar użytkownika
marek

marek Sob Mar 06, 2021 12:37 pm

"Afaminta" napisał(a): Pozostaje mieć nadzieję, że za prawnika zapłaci z własnej kieszeni.
Nie ma obaw, przecież to kilkukrotnie mówiono, ze tak będzie.
Awatar użytkownika
Konrad

Konrad Sob Mar 06, 2021 12:39 pm

"Afryka" napisał(a): Kolejny wywiad ustawka, jak z prezes Polskiego Radia. Brzydzę się agencją i ludźmi, którzy robią te propagandowe materiały prasowe.
To w takim razie jakie pytania powinny paść w tym wywiadzie byś uważał ze nie jest ustawka ? Ludzie mniej emocji. To jest bardzo dobry wywiad.
Awatar użytkownika
P

P Sob Mar 06, 2021 1:43 pm

Chciałbym żeby ludzie jak Obajtek siedzieli w więzieniu jeśli to co pisze GW jest prawdą. Ale to złudna nadzieja bo tak jak PiS nie "wsadził" nikogo z SLD, tak samo PO nikogo z PiSu i tak samo teraz PiS żadnej osoby z Platformy. Sprawa jak Nowaka to jednak coś innego ;)
To po prostu gra pozorów w chlewie i wymiana świń przy korycie.
Awatar użytkownika
.

. Sob Mar 06, 2021 2:10 pm

Awatar użytkownika
HMM

HMM Sob Mar 06, 2021 2:17 pm

Wiarygodnosc Zaborczej jest zerowa. Rewelacje o Obajtku wytrzasnal chyba ten redaktorek ktory wysmarowal się pastą do butów zeby zrobic nieudaną prowokację na marszu niepodleglosci.
Awatar użytkownika
DankaKoreanka

DankaKoreanka Sob Mar 06, 2021 3:26 pm

Nie bedę nawet tego czytała bo wiem, że były wójt Pcimia wójt Osrajtek jest zbawieniem dla Polski jak Jarosław Polskę zbaw i dudaMaliniak z błogosławionego łona
Awatar użytkownika
wPiSdu

wPiSdu Sob Mar 06, 2021 3:28 pm

"HMM" napisał(a): Wiarygodnosc Zaborczej jest zerowa. Rewelacje o Obajtku wytrzasnal chyba ten redaktorek ktory wysmarowal się pastą do butów zeby zrobic nieudaną prowokację na marszu niepodleglosci.
to ile zgarnąłeś za naPiSanie tego bzdeta, 2 zety?
Awatar użytkownika
haha

haha Sob Mar 06, 2021 3:50 pm

"wPiSdu" napisał(a):
"HMM" napisał(a): Wiarygodnosc Zaborczej jest zerowa. Rewelacje o Obajtku wytrzasnal chyba ten redaktorek ktory wysmarowal się pastą do butów zeby zrobic nieudaną prowokację na marszu niepodleglosci.
to ile zgarnąłeś za naPiSanie tego bzdeta, 2 zety?

I cyk wpadlo 1,50 od Krzysia Brejzy, gratuluję
Awatar użytkownika
LOL

LOL Sob Mar 06, 2021 3:56 pm

Prezes ma zarabiać kasę dla firmy i dla pracowników. Jak się z tego wywiązuje, to mogą go pocałować tam, gdzie słońce nie dociera.
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość