[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Daria Zawiałow w zespole Radia 357, Tomasz Michniewicz będzie miał audycję w piątki

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lajonel Riczi

Daria Zawiałow w zespole Radia 357, Tomasz Michniewicz będzie miał audycję w piątki

Lajonel Riczi Wto Gru 01, 2020 8:59 am

Helou!
Ja nie będę miał swej audycji w radiu 357 lecz Marek będzie puszczał me nagrania przy sobocie a to nawet lepiej. Wspomni też nie raz i nie dwa o naszym spotkaniu gdy sobie żeśmy pogadali.
Best regards.
Lajonel Liczi.
Awatar użytkownika
ja

Re: Daria Zawiałow w zespole Radia 357, Tomasz Michniewicz będzie miał audycję w piątki

ja Wto Gru 01, 2020 9:10 am

"Lajonel Riczi" napisał(a): Helou!
Ja nie będę miał swej audycji w radiu 357 lecz Marek będzie puszczał me nagrania przy sobocie a to nawet lepiej. Wspomni też nie raz i nie dwa o naszym spotkaniu gdy sobie żeśmy pogadali.
Best regards.
Lajonel Liczi.

Tak, wiemy. To już chyba obsesja, bo wszędzie można natkną się na ten głupi tekst.
Awatar użytkownika
Piotr

Re: Daria Zawiałow w zespole Radia 357, Tomasz Michniewicz będzie miał audycję w piątki

Piotr Wto Gru 01, 2020 9:21 am

U Kamińskiej w Trójce spady z TVP Info i TV Republika.
Awatar użytkownika
Są na tym świecie rzeczy , o których ....

Są na tym świecie rzeczy , o których .... Wto Gru 01, 2020 11:42 am

Kiedyś kolczyki w nos wkładali bykom żeby poskromić przy próbie ataku , ciekawe po co Daria zamocowała sobie ten metalowy krążek do nosa.
Awatar użytkownika
Powodzenia

Powodzenia Wto Gru 01, 2020 12:06 pm

Powodzenia!!!
Awatar użytkownika
Tagliatelle

Tagliatelle Wto Gru 01, 2020 1:11 pm

A nie lepiej byłoby te pieniądze przeznaczyć na dziennikarza?
Awatar użytkownika
hilary

hilary Wto Gru 01, 2020 2:21 pm

Zawiałow - jedna z tow. wzajemnej adoracji Metza i Stelmacha. II-ligowa szanosnistka nagrywająca podrygujące densy akurat dobre do objazodowego wyszynku z piwem Żywca. Kolejne wmawianie ludzkości, że znana piosenkarka czy muzyk to osobowość radiowa i niech się Kaczkowski schowa przy takiej dziuni.
Awatar użytkownika
jassem ja

jassem ja Wto Gru 01, 2020 2:22 pm

"hilary" napisał(a): Zawiałow - jedna z tow. wzajemnej adoracji Metza i Stelmacha. II-ligowa szanosnistka nagrywająca podrygujące densy akurat dobre do objazodowego wyszynku z piwem Żywca. Kolejne wmawianie ludzkości, że znana piosenkarka czy muzyk to osobowość radiowa i niech się Kaczkowski schowa przy takiej dziuni.

10/10
Awatar użytkownika
Patron 357, były patron RNŚ,

Patron 357, były patron RNŚ, Wto Gru 01, 2020 3:20 pm

Oby 357 miało lepszy pomysł na siebie niż RNŚ, z którego wspierania własnie Z ŻALEM zrezygnowałem, bo słuchac się nie da (w 90% daremni Próbni Lotnicy, badzo kiepskie niusy, większość dziennikarzy poza Gwiazdami na poziomie studenckiego radiowęzła, jakościowo tak sobie...) .

357 wspieram z całych sił, choc mam obawy.
Zawiałow, coż... skoro Brodka robiła W Trójce supe audycję, to może Zawiałow też dźwignie ten ciężar :).

Dla równowagi włączyłem dziś Trójkę, której miałem juz nigdy nie włączyć, popołudniówka Łodeja naprawdę doskonała, tylko jakiś taki niesmak... Ale może to ględzenie tetryka ...
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Wto Gru 01, 2020 4:13 pm

"hilary" napisał(a): Zawiałow - jedna z tow. wzajemnej adoracji Metza i Stelmacha. II-ligowa szanosnistka nagrywająca podrygujące densy akurat dobre do objazodowego wyszynku z piwem Żywca. Kolejne wmawianie ludzkości, że znana piosenkarka czy muzyk to osobowość radiowa i niech się Kaczkowski schowa przy takiej dziuni.

Widzę, że 357 to będzie kopiuj-wklej wyrobu Trójkopodobnego znanego z ostatnich około 10-ciu lat. A gdzie kopiuj-wklej oryginalnego Programu III (data graniczna - czerwiec 2000) na którego świetności to wszystko jechało (i jedzie)?
Awatar użytkownika
orion2

orion2 Wto Gru 01, 2020 4:20 pm

Czy Daria Zawiałow - było nie było bardzo znana postać sceny muzycznej - będzie miała czas na przygotowanie się i prowadzenie audycji? Zrealizowanie audycji w praktyce to wcale nie jest taka bułka z masłem. Hmmm?
Awatar użytkownika
Dzik

Dzik Wto Gru 01, 2020 5:07 pm

Krótko policzmy, 350 tys od sponsorów, 50 osób załogi, miesięczny czas nadawania 650 godzin czyli 7000 na głowę albo 500 na godzinę, koszty stale ZAiKS, ZUS, czynsz, prąd, wodą, wyposażenie studia, księgowość, obsługa komputerów, programy komputerowr
Awatar użytkownika
PIT.bul

PIT.bul Wto Gru 01, 2020 5:42 pm

Podnosimy ciśnienie, podnosimy. A kiedy spust?
Awatar użytkownika
Wkurzony Lechu.

Wkurzony Lechu. Wto Gru 01, 2020 6:42 pm

"ja" napisał(a):
"Lajonel Riczi" napisał(a): Helou!
Best regards.
Lajonel Liczi.

Jak Cię boli dupsko, to weź sobie umyj albo podetrzyj bo długo takiej frustracji nie wytrzymasz. To odbije się na twojej psychice i wylądujesz u czubków.

Tak, wiemy. To już chyba obsesja, bo wszędzie można natkną się na ten głupi tekst.
Awatar użytkownika
kanada

kanada Wto Gru 01, 2020 7:14 pm

Czy w 357 jest księgowy? Bo Daria Z artystka ehm ze stajni Metz Stelka i Meskie Chlanie juz jest. A może pani Krysia ksiegowa by się przydała i przedstawila koszty pracownicze nowego przedsiębiorstwa 357? Wy zaraz będziecie sie rozwijać w tej zebrani.. znaczy sie zbiorce w sposób bezobjawowy.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości