WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Widz

Dariusz Szpakowski ze statuetką za relacje z mundialu, odebrał ją od Ronaldo

Widz Wto Lis 29, 2022 3:35 pm

O niebo lepiej się słyszy się Szpakowskiego w komentowaniu niż irytującego Borka
Awatar użytkownika
hym

Re: Dariusz Szpakowski ze statuetką za relacje z mundialu, odebrał ją od Ronaldo

hym Wto Lis 29, 2022 3:36 pm

"Widz" napisał(a): O niebo lepiej się słyszy się Szpakowskiego w komentowaniu niż irytującego Borka

w koncu pan Dariusz to legenda.
Awatar użytkownika
Tomek

Re: Dariusz Szpakowski ze statuetką za relacje z mundialu, odebrał ją od Ronaldo

Tomek Wto Lis 29, 2022 3:40 pm

Gratulacje.
Awatar użytkownika
psotulec

psotulec Wto Lis 29, 2022 4:15 pm

Dla Borka to też powinien być ostatni mundial . Albo sam odejdzie , albo CBA pomoże ...
Awatar użytkownika
Grochek

Re: Dariusz Szpakowski ze statuetką za relacje z 12 mundiali, odebrał ją od Ronaldo

Grochek Wto Lis 29, 2022 7:02 pm

Jeszcze tego brakowało tylko udawać wszystkiego TVP
Awatar użytkownika
nic44

Re: Dariusz Szpakowski ze statuetką za relacje z 12 mundiali, odebrał ją od Ronaldo

nic44 Wto Lis 29, 2022 8:41 pm

daleko mu do jana ciszewskiego tomasza hopfera i inych o niebo lepszych przed nim no i radiowi są dużo lepsi od niego jak go słyszę to mam dość jego
Awatar użytkownika
DJ Mateo

DJ Mateo Śro Lis 30, 2022 1:40 am

Pan Dariusz jest jak Mercedes. Nie zawsze był idealny, ale zawsze trzymał klasę i styl, no i wiadomo było, czego się spodziewać: inteligencja, dobry głos, śledzenie akcji na boisku.

A Pan Borek wydaje mi się jak Trabant. Czasem jeździ, czasem zwykle pierdzi.

Ciężko mi się go słucha, szczególnie po tych aferach związanych z Kanałem Sportowym, oskarżeniami względem prezesa, współpracą z Leroy Merlin...
Awatar użytkownika
Miś Uszatek

Miś Uszatek Śro Lis 30, 2022 6:14 am

Co to za nagroda. Tragiczny sposób wręczenia. Nagrywa sam siebie. Lekka żenada...
Awatar użytkownika
Mentor

Mentor Śro Lis 30, 2022 11:50 am

Panu red. Szpakowskiemu gratuluję rekordu, za który otrzymał zapewne UPOMINEK a nie nagrodę. Funduje go (z pomocą zapewne sponsora lub sponsorów) stowarzyszenie dziennikarzy sportowych dla takich jak on - rekordzistów, zwykle przy okazji mistrzostw świata czy igrzysk olimpijskich. TVP Sport nie musiała pana Szpakowskiego zgłaszać, bo on miał prawo zrobić to sam. Skoro jednak zgłoszenie wysłał sam szef telewizyjnego sportu - postąpił właściwie. Mam tylko nadzieję, że to nie ostatni gest redakcji i jej szefa w stosunku do p. Szpakowskiego - jego wiedzę - i tę z radia, i telewizyjną - powinni łykać inni, już pracujący w tv (nie tylko w TVP) komentatorzy, jak i ci, którym marzy się dopiero podobna przygoda do tej, którą przeżył pan Dariusz. Dużo zdrowia, Redaktorze !
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 12 gości