WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
B. Krzyk

Re: Debata ekspercka w TVP1 zamiast Tomasza Lisa w TVP2

B. Krzyk Pią Gru 18, 2015 12:13 am

Brzydka kapitulacja, która i tak nie uratuje TVP przed pisowskim najazdem i zemstą.
Awatar użytkownika
VERSAILLES

VERSAILLES Pią Gru 18, 2015 1:26 am

"San martin" napisał(a): Drogi panie Buraku, czy naprawdę uważa pan, że oskarżanie kogoś o zdradę to to samo co wejście w tłum z suflerką? Prezydent Duda został prezydentem, bo ani słowem nie wspomniał o wielu planach partii, która go na to stanowisko wysunęła. A których realizację obserwujemy obecnie. Zaczynam myśleć, że może lepszy brak polityki niż taka polityka jaką nam funduje nieomylny (dla niektórych) prezes. Mnie ona przeraża i odbiera radość życia.

A cóż takiego nabroiłeś, ze tak się boisz uczciwej (wreszcie) władzy???
Może jesteś byłym funkcjonariuszem WSI usadowionym w jakiejś spółeczce skarbu państwa i teraz drżysz i swoje niczym nie uzsadnione profity? Mandat do rządzenia Polską Zjednoczonej Prawicy dali uczciwi Polacy i każdy uczciwy nie ma się czego obawiać. Bać się powinni złodzieje i aferałowie tej POspolitej mafii niszczącej przez ponad 8 lat Polskę i Polaków
Awatar użytkownika
Do Versailles

Do Versailles Sob Gru 19, 2015 4:48 pm

Na tym polega ograniczoność twoja i twojej formacji - musiałam odejść z pracy po 30 latach, bo moje stanowisko stało się łupem koalicji PO-PSL. Ale nie uważam, że dżumę leczy się cholerą...
Jeśli nie zrozumiecie, że przeciwko wam są nie tylko "resortowe dzieci", "komuchy", "złodzieje" i "odsunięci od koryta" to dalej będziecie żyć oderwani od rzeczywistości.
Pan Jasiński w Orlenie To ta uczciwa (wreszcie władza)...
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości