WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
cash

DEKODER ZABLOKOWANY

cash Pią Sty 26, 2007 6:30 pm

Witam!
Założyłem cyfrowy polsat dwa dni temu, na początku nie miałem żadnego sygnału z HOTBIRD'u bo miałem stary konwerter na antenie satelitarnej, wymieniłem go i jest już sygnał, zainstalowałem listę programów, ale jak chcę włączyć kanał aktywacyjny, albo wogóle jakiś inny to mi pisze:
"Dekoder zablokowany. Skontaktuj się z operatorem platformy cyfrowej"
Dzwonie pod numer pomocy technicznej, zgłasza się automatyczna sekretarka i mówi żeby odblokować sygnał trzeba wcisnąć 6 i wprowadzić numer karty, i tak robię, mówi że do trzech godzin sygnał będzie odblokowany, ale po 5 godzinach dalej ten sam komunikat "Dekoder zablokowany...",
Co teraz trzeba robić? Dlaczego dekoder został zablokowany?
Pomocy!!!!
Awatar użytkownika
BeteNoire
junior

BeteNoire Pią Sty 26, 2007 9:28 pm

Jaki poziom sygnału? Na jakim kanale jest dekoder? Powinien być na Polsacie. Ostatnio były opóźnienia z aktywacją, _nie dzwoń_ ponownie, bo tylko jeszcze bardziej opóźnisz. Jeśli do jutra dekoder się nie aktywuje postaraj skontaktować się z człowiekiem z biura obsługi.
Awatar użytkownika
cash

cash Nie Sty 28, 2007 2:27 pm

Już wszystko w porządku, tego samego dnia zadzwoniłem do biura obsługi i powiedzieli że mi odblokują, godzinę później już mogłem oglądać
Wróć do Cyfrowy Polsat

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości