WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
fajnie

Diana Rudnik prowadzącą „Fakty” TVN i „Fakty po faktach” w TVN24

fajnie Nie Gru 24, 2017 1:53 pm

Super kobita!
Awatar użytkownika
Ddd

Re: Diana Rudnik prowadzącą „Fakty” TVN i „Fakty po faktach” w TVN24

Ddd Nie Gru 24, 2017 1:59 pm

Propagandówa
Awatar użytkownika
PiS rulez

PiS rulez Nie Gru 24, 2017 3:35 pm

"Ddd" napisał(a): Propagandówa

Zgadzam się. Lewacka propagandówa. Nie oglądam Faktów i brzydzę się całym TVN-em!

Wolę oglądać prawdziwie polskie stacje telewizyjne: TVP Info, TV Trwam, TV Republika (trochę za dużo bloków telezakupów, ale ciekawe, patriotyczne treści też da się znaleźć), czy ostatnio wPolsce.pl. Takie stacje są na wagę złota w naszym kraju, w którym wciąż poziom patriotyzmu w społeczeństwie nie jest zbyt wysoki. Im więcej takich stacji TV będzie, tym skuteczniej będą propagowały patriotyzm.
Awatar użytkownika
PIOTR

PIOTR Nie Gru 24, 2017 3:46 pm

A JESZCZE ROK TEMU PROWADZIŁA 'WIADOMOSCI" W TVP1...
Awatar użytkownika
wesolek z pragi

wesolek z pragi Nie Gru 24, 2017 5:23 pm

W końcu jakaś równowaga dla Pochanke, Marciniaka i Kajdanowicza. Sama Werner nie dźwiga. Dobrze, będzie mniej natarczywie prowadzone, szczególnie rozmowy.
Awatar użytkownika
Zgredy

Zgredy Nie Gru 24, 2017 5:29 pm

Strasznie się pani Rudnik wiercila w sobotę. Widać było duży stres.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Nie Gru 24, 2017 9:40 pm

Szczerze mówiąc jakoś mi Diana Rudnik średnio pasuje do moich kochanych Faktów :( Przez 20 lat Fakty wypracowały specyficzny, dynamiczny, energiczny, oryginalny, amerykański styl podawania newsów - styl, za który miliony inteligentnych i nowoczesnych widzów kochają Fakty. Diana Rudnik jest ładna, ma urodę telewizyjną, ale jest za mało dynamiczna w moim odczuciu. Oglądałem ją wczoraj i miałem wrażenie, że była trochę zagubiona i zestresowana :( Na razie jej definitywnie nie skreślam, bo może zespół Faktów ją trochę podszkoli i "załapie" ona klimat Faktów, wczuje się w ich styl :D :D :D Czas pokaże. Debiut był raczej taki sobie.
Awatar użytkownika
Tollo

Tollo Nie Gru 24, 2017 10:30 pm

To ciekawa nowa twarz. Chyba ma zbyt zniewalający uśmiech. Facetów to peszy. Za miesiąc będzie super !
Tak czy owak, TVN ma absolutnie bezkonkurencyjną ekipę. Panie Kurski, to dla Pana OBCIACH !!
Awatar użytkownika
PiS rulez

PiS rulez Nie Gru 24, 2017 11:01 pm

"Tollo" napisał(a):
Tak czy owak, TVN ma absolutnie bezkonkurencyjną ekipę. Panie Kurski, to dla Pana OBCIACH !!

O tak, TVN ma absolutnie bezkonkurencyją ekipę - do robienia lewackiej propagandy! Mają to już tak wyćwiczone do perfekcji, że mało kto może się z TVN-em równać.

A od Kurskiego WARA!!! Nie jest idealny (zresztą, ludzi idealnych podobno nie ma), ale zrobił dużo dobrego dla TVP, dzięki czemu jest to teraz prawdziwie polska, narodowa telewizja, której Polacy-patrioci nie muszą się wstydzić. Niektórzy pewnie tęsknią za tą TVP, jaka była do 2015 roku, kiedy miała podobną (liberalno-lewacką) narrację do TVN-u i mało czym się od TVN-u różniła... Cóż, to se ne vrati, jak to mawiają południowi sąsiedzi. Telewizja Pana Kurskiego służy polskiej racji stanu i interesom patriotycznie nastawionej części społeczeństwa - i bardzo dobrze! :P
Awatar użytkownika
GW

GW Nie Gru 24, 2017 11:25 pm

Misją TVP pod wodzą Kurskiego jest za wszelką cenę chwalić PiS. Misją TVN jest za wszelką cenę dokopać PiS-owi. Zarówno jedno, jak i drugie, trudno nazwać obiektywnym i rzetelnym dziennikarstwem...

Dlatego śmieszą mnie te ciągłe przepychanki między zwolennikami TVP a zwolennikami TVN. Jak dla mnie, obie te telewizje są siebie warte i obie są do kitu...

Jeszcze jakąś równowagę w swoich programach informacyjnych stara się zachowywać Polsat, choć także u niego czasami widać, słychać i czuć lekki skręcik w lewą stronę... Jest takim najmniejszym złem wśród największych stacji TV. Jednak w pełni obiektywnych stacji telewizyjnych na polskim rynku nie ma, nigdy nie było i pewnie nigdy już nie będzie.
Awatar użytkownika
miki

miki Nie Gru 24, 2017 11:43 pm

Tragedia....
Awatar użytkownika
tak

tak Nie Gru 24, 2017 11:46 pm

@miki: nie wiedzieliśmy, że tak się nazywasz.
Awatar użytkownika
Jro

Jro Pon Gru 25, 2017 12:37 am

Nie mam nic do tej pani ale pachnie jej działalność TVP info. Banalne pytanka, minoderii, zarzucanie włosków zamiast myślenia. Kiepska.
Awatar użytkownika
k

k Pon Gru 25, 2017 5:13 am

Ciekawe co na to inni prezenterzy TVN24, którzy już trochę dłużej siedzą w stacji? ;) Mnie p. Diana ani ziębi, ani grzeje - ale uważam, że Pochanke i Werner to naprawdę mocne dziennikarki, więc przydałoby się wzmocnienie strony męskiej, bo niestety - moim zdaniem - głównie p. Kajdanowicz to raczej czytający robot. Niby jest poprawnie, ale nic ponadto. Brakuje tego polotu i żonglowania słowem, które Pochanke ma na poczekaniu (czasem aż zanadto ;)). Teraz mamy już 5 osób w głównym wydaniu, trochę za dużo biorąc pod uwagę, że w TVN Fakty są raz dziennie.

W każdym razie, że nie jest to ta Dagmara, którą pamiętam z pierwszych relacji reporterskich w TVN24, kiedy podczas powodzi zapytała kobietę, która straciła dom, jak się czuła widząc odpływające meble. Wtedy stwierdziłem, że ta babka nie powinna dłużej pojawiać się na wizji, a pnie się do góry. Mnie będzie zawsze kojarzyła się z tą relacją i nie będę tego tłumaczył faktem, że mogła być nowa na wizji, bo chodzi o normalne ludzkie podejście.

Faktom życzę powodzenia, bo to dobry serwis (żałuję, że zrezygnowali z tej kropkowanej oprawy graficznej ze świetną czołówką i oprawą dziękową na rzecz trochę plastikowego i nijakiego obecnego stylu graficzno-muzycznego), czasem trochę mniej dramatów i wybierania na "1" rzeczy, które bardziej nadawałyby się do "Uwagi!" - często w Faktach numerem 1 jest temat typu: niebezpieczny pies w jakiejś wiosce na Podlasiu, groźne wypadki samochodowe itd. coś do czego można dorzucić parę krwistych i mrożących krew w żyłach zdań w zapowiedzi i tabloidyzować widzów.
Awatar użytkownika
Mirt

Mirt Pon Gru 25, 2017 6:57 am

Kogo to obchodzi
Pani Rudnik przechodzi z tvn do tvn
Mamy Boże Narodzenie
Zbawiciel nam się narodził
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości