WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
xoxoxo

Diana Rudnik: szefem jestem tylko w domu

xoxoxo Czw Paź 24, 2013 1:13 am

To Pani Rudnik zostala szefem?
Awatar użytkownika
Dziad Proszalny

Re: Diana Rudnik: szefem jestem tylko w domu

Dziad Proszalny Czw Paź 24, 2013 8:17 am

Bzdyra de domo . :-) :-) zarozumiała pańcia. Nie przepadam ani na ekranie, ani w realu.
Awatar użytkownika
ylen

ylen Czw Paź 24, 2013 10:44 am

"Brzydzę się... ropuchami i lizusami. Nie wiem czym bardziej…" - to mówi wszystko o tej zazdrosnej pindzie. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
kasiesk

kasiesk Czw Paź 24, 2013 11:00 am

Bardzo fajne odpowiedzi, brawo pani Diano! ;)
Awatar użytkownika
kwiatek

kwiatek Czw Paź 24, 2013 12:03 pm

Konkurencja - to lustro i ona lubi te wyścigi... . Rozumiem, że ściga się pani z czasem, by wyglądać o 10-15 lat młodziej. Jeżeli jednak jedynie wygląd decyduje o pracy w telewizji, to jest to bardzo przykre. A motto życiowe - co mnie nie zabije, to wzmocni - bardzo męskie i w przypadku kobiety - zabójcze. Głupie!
Awatar użytkownika
Widz z łódzkiego

Widz z łódzkiego Czw Paź 24, 2013 4:24 pm

Ja się cieszę , że pani Diana Rudnik pracuje w Warszawie, myślę, że naprawdę dobrze wykonuje swoją pracę. Kiedyś była prezenterką TVP Łódź i pomyślałem sobie , że mogłaby pojawić się na antenie ogólnopolskiej i niedługo tak się stało bodajże w TV 4 a później w Info. Jako dziennikarka jest dobrze przygotowana ,prywatnie jej nie znam choć wiem, że ma męża w TVP co na pewno jej pomogło ,ale i tak poradziłaby sobie bo potrafi się odnaleźć na wizji. Zaskoczyło mnie , że jest z Opola.
Awatar użytkownika
migg

migg Czw Paź 24, 2013 8:25 pm

"Co cie nie zabije, to cie wzmocni" - jedna z najwiekszych bzdur powtarzanych przez lud. .Absurd ukuli ci, ktorzy nigdy nie doswiadczyli niczego trudnego.

Nie ma to zadnego zwiazku z wypowiadzia Diany Rudnik jako takiej. Lubie ja jako prowadzaca.
Awatar użytkownika
TVPINFO

TVPINFO Czw Paź 24, 2013 9:16 pm

Zawsze profesjonalna, bardzo pracowita, ma duże poczucie humoru, jest miłą, ale wymagającą koleżanką. Grona zazdrośników nie zasilam, ale rozumiem, bo powodów mają wiele :)) Im wszystkim życzę duuużo zdrowia. Serio.
Awatar użytkownika
Bartek Q

Bartek Q Pią Paź 25, 2013 12:50 am

Pracowałem z Dianą jako wydawca. To najlepiej przygotowana i najbardziej pracowita prowadząca, z jaką przyszło mi współpracować. Jest do tego ładna i inteligentna. No i ma świetnego męża.
Awatar użytkownika
Ródnik

Ródnik Wto Paź 29, 2013 9:49 am

Czasami i Bzdyra mówi bzdury... :-) :-) :-)
Awatar użytkownika
Pio

Pio Śro Lis 06, 2013 11:12 pm

"co mnie nie zabije to.........." założę że piękna Diana miała na myśli tą poranną kawę przed gazetą:) i tak poza tym to szkoda że jest tylko piękna . .
Awatar użytkownika
Pio

Pio Śro Lis 06, 2013 11:13 pm

"co mnie nie zabije to.........." założę że piękna Diana miała na myśli tą poranną kawę przed gazetą:) i tak poza tym to szkoda że jest tylko piękna . .
Awatar użytkownika
brunon k.

brunon k. Czw Lis 07, 2013 3:16 pm

Urodzona pod znakiem Ryb 1973 . Noi i sprawa sie rypła
Awatar użytkownika
podpis nieczytelny

podpis nieczytelny Czw Lis 07, 2013 3:18 pm

gdzie jest edzia?
Awatar użytkownika
politycznie poprawny

politycznie poprawny Pon Lis 11, 2013 8:10 pm

"Co mnie nie zabije - to mnie wzmocni" to hasło niemieckich żołnierzy z czasów drugiej wojny św... oj, z drugiej światowej operacji pokojowej, oczywiście.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość