WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Plastelina

Disco polo a "Sprawa dla reportera". W ciągu ostatnich lat program stracił 2 mln widzów

Plastelina Sob Sty 15, 2022 8:31 am

Obciach, żenada, masakra...wolę stać w kącie przez 3 godziny niż oglądać to coś....
Awatar użytkownika
Nicky

Re: Disco polo a "Sprawa dla reportera". W ciągu ostatnich lat program stracił 2 mln widzów

Nicky Sob Sty 15, 2022 9:03 am

Badziewiasty program dla Grażyn i Januszy ze wsi, co tu się rozpisywać
Awatar użytkownika
Seba

Re: Disco polo a "Sprawa dla reportera". W ciągu ostatnich lat program stracił 2 mln widzów

Seba Sob Sty 15, 2022 9:46 am

Polecam wyguglac sobie "szopka dla reportera"
Awatar użytkownika
Dede

Dede Sob Sty 15, 2022 10:11 am

Dla mnie SdR to jest takie Top model dla Polski B. Z rzetelna publicystyką to nie ma nic wspólnego. To jest bardziej cyrk na kółkach. „Eksperci” w studiu, którzy zamiast pomóc, to często jeszcze pastwią się na uczestnikach i wypowiadają na tematy o których nie maja bladego pojęcia. No i ten Zenek na deser. Program dla ograniczonych umysłowo. Polska patologia i disco z pola.
Awatar użytkownika
Bubble

Bubble Sob Sty 15, 2022 10:23 am

Już widzę, jak Ela się tym przejmuje......... Ona ma zawsze jeden cel- przypodobać się władzy, która jest akurat u koryta. I ci niby eksperci, z niejaką Staroń na czele. W innym programie tego typu, nawet w TVP, montaż i realizacja zdjęć nigdy by nie przeszły na antenę. Naprawdę, już styka tej amatorki na antenie
Awatar użytkownika
walter

walter Sob Sty 15, 2022 11:07 am

Disco polo wzbogaciło ten program, bo dopełnia obraz polskiej patoli. Wisienka na torcie 👏🏽❤️
Awatar użytkownika
glaj

glaj Sob Sty 15, 2022 12:33 pm

A kiedy ktoś wreszcie zajmie się " warsztatem" Eli? Toż cała TVP wie, jaka ona jest " przygotowana" do zdjęć i jak " zawsze sprawdza dwie strony w reportażu". A to tandetne discopolo to przecież ukłon do Kurskiego. Już dawno powinna przejść na emeryturę, ma 76 lat.
Awatar użytkownika
anonim

anonim Sob Sty 15, 2022 12:33 pm

Zamiast dramat ludzi, jest dramat disco-polowy. No cóż, ludzie zdychają, disco-polo wstaje z kolan.
Awatar użytkownika
Groszek

Groszek Sob Sty 15, 2022 12:44 pm

Ten program teraz ,to jakaś żenada
Awatar użytkownika
miś społeczny

miś społeczny Sob Sty 15, 2022 1:24 pm

Mogę spytać dlaczego znowu blokowany jest mój komentarz? Jakich znowu niepoprawnych politycznie słów tam użyłem?
Awatar użytkownika
Bert

Bert Sob Sty 15, 2022 2:05 pm

Tej okropnej kobiety nie idzie oglądać i program jest taki żenujący że szkoda tracić czas na takie badziewie
Awatar użytkownika
Tom

Tom Sob Sty 15, 2022 2:05 pm

"miś społeczny" napisał(a): Mogę spytać dlaczego znowu blokowany jest mój komentarz? Jakich znowu niepoprawnych politycznie słów tam użyłem?

Ooo, wystarczy zrobić tak i komentarz nieprzychylny lewackim elitom zostanie.
Propagandowy artykuł. Najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy oglądają raz na jakiś czas a nie regularnie.
Będą teraz próbowali oczerniać Sprawę dla reportera bo nadawana w tym samym czasie na tefałenach Magdzia Dezler traci oglądalność
Awatar użytkownika
matbia288

matbia288 Sob Sty 15, 2022 3:04 pm

Ta pani Jaworowicz powinna odejść na emeryturę
Awatar użytkownika
anonim

anonim Sob Sty 15, 2022 3:06 pm

"Tom" napisał(a):
"miś społeczny" napisał(a): Mogę spytać dlaczego znowu blokowany jest mój komentarz? Jakich znowu niepoprawnych politycznie słów tam użyłem?

Ooo, wystarczy zrobić tak i komentarz nieprzychylny lewackim elitom zostanie.
Propagandowy artykuł. Najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy oglądają raz na jakiś czas a nie regularnie.
Będą teraz próbowali oczerniać Sprawę dla reportera bo nadawana w tym samym czasie na tefałenach Magdzia Dezler traci oglądalność

A co oni niby robią?! Disco-polo dominuje w programie, a nie zwykły człowiek. To jest SHOW, a nie program dla LUDZI. J....le!
Awatar użytkownika
Producent Eryk

Producent Eryk Sob Sty 15, 2022 3:45 pm

W kolejnym odcinku będzie pokaz kulturystyczny nago.
Wygramy oglądalność!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości