WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące gospodarki

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Janusz

Do 2020 roku Play przejmie Virgin Mobile Polska

Janusz Wto Sty 16, 2018 8:17 am

No to koniec tej sieci. Szkoda, że im się nie udało. Ludzie w Polsce nie mają świadomości, że za rachunek mogą płacić 29 zł i mieć wszystko. Bez abonamentu i umowy. Wolą płacić abonament w duzej sieci, przepłacać za wszystko i mieć mniej internetu.
Awatar użytkownika
mariusz

Re: Play w 2020 roku może przejąć Virgin Mobile Polska

mariusz Wto Sty 16, 2018 9:18 am

Virgin Mobile podobnie jak Play kuleje technicznie. Wolę płacić nawet mniej bo 25 zł w T Mobile lub Orange i mieć numer w naprawdę działającej sieci :-)
Awatar użytkownika
zibi

zibi Wto Sty 16, 2018 10:25 pm

W planie dla rodziny za 4 numery / rozmowy, smsy, mmsy bez limitu + 8gb/ płacę 64zł. Czy w pleju maja coś takiego ?
Awatar użytkownika
ger

ger Pią Sty 19, 2018 3:28 pm

"mariusz" napisał(a): Virgin Mobile podobnie jak Play kuleje technicznie. Wolę płacić nawet mniej bo 25 zł w T Mobile lub Orange i mieć numer w naprawdę działającej sieci

Dziwne - korzystam z usług Virgin mobile od 2012 czyli od samego początku i nie miałem jakichś większych problemów (także z zasięgiem), czego nie mogę powiedzieć o innych operatorach w Polsce. Może mam po prostu szczęście :)
Awatar użytkownika
ger

ger Pią Sty 19, 2018 3:33 pm

"Janusz" napisał(a): No to koniec tej sieci. Szkoda, że im się nie udało. Ludzie w Polsce nie mają świadomości, że za rachunek mogą płacić 29 zł i mieć wszystko. Bez abonamentu i umowy. Wolą płacić abonament w duzej sieci, przepłacać za wszystko i mieć mniej internetu.

Dokładnie tak. Do tego brak zróżnicowania usług - jakby wszyscy potrzebowali 50 GB internetu i Bóg wie czego tam jeszcze i chcieli płacić niebotyczne kwoty za rzeczy w danym momencie do niczego nie potrzebne. Przewaga Virgin polega na elastycznych ofertach np. na kartę. Praktycznie można sobie w sensowny sposób skomponować zestaw pod własne potrzeby bez konieczności bankrutowania.
Awatar użytkownika
sssx

sssx Sob Sty 20, 2018 6:42 pm

przeniosłem się z Playa do Virgin, bo są nieco lepsi :v a teraz to, brawo
Awatar użytkownika
kono

kono Śro Lut 21, 2018 8:12 pm

a ja chilluje w a2 :P
Awatar użytkownika
zrok

zrok Czw Lut 22, 2018 10:13 am

w a2mobile widziałem ze jest no limit na social media. Chcę to wypróbowac tylko czekam az umowa mi się skońćzy.
Awatar użytkownika
kiwi

kiwi Nie Mar 04, 2018 9:03 pm

"zrok" napisał(a): w a2mobile widziałem ze jest no limit na social media. Chcę to wypróbowac tylko czekam az umowa mi się skońćzy.
No wąłsńie u nich też jest dobre to ze po miesiacu jesteś wolny.
Awatar użytkownika
Sebastian

Sebastian Sob Mar 17, 2018 2:09 pm

Moja mama posiada numer w Virgin Mobile i zorientowała się że dołączyć będzie do Playa. Nie wiem jak pójdzie ale może będzie lepiej. A jeśli nie to przeprowadzka np.do t-mobile
Wróć do Gospodarka

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość