WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Tu nie rozmawiamy o mediach, reklamie.

Moderator: Moderator

Awatar użytkownika
balantines

dobra kontrowersyjna książka

balantines Śro Lis 22, 2017 9:33 pm

Czy coś polecicie, coś co ostatnio na półkach w księgarniach jest najlepsze waszym zdaniem? Interesuje mnie tylko coś z gatunku reportaż, książki na faktach.
Awatar użytkownika
magdalena

Re: dobra kontrowersyjna książka

magdalena Czw Lis 23, 2017 10:57 pm

balantines napisał(a):Czy coś polecicie, coś co ostatnio na półkach w księgarniach jest najlepsze waszym zdaniem? Interesuje mnie tylko coś z gatunku reportaż, książki na faktach.

mysle, ze tak nawet juz w kontekscie prezentow.. na tyle uniwersalna ze wielu sie spodoba a na tyle intrygująca ze tym bardziej:) "Szybciej wyzej dalej" o glosnej ostatnio aferze dieslowej volkswagena, niesamowicie wciaga
Awatar użytkownika
balantines

balantines Nie Lis 26, 2017 2:36 pm

Słyszałem o tej aferze, poważna sprawa. Mam jakiś dalszych znajomych, którzy coś się sądzą w tej sprawie. Ale nie wiedziałem, że wydali o tym książkę. Będę musiał ją zatem podrzucić także znajomym.
Awatar użytkownika
Chinkali

Chinkali Wto Lis 28, 2017 2:50 pm

balantines napisał(a):Słyszałem o tej aferze, poważna sprawa. Mam jakiś dalszych znajomych, którzy coś się sądzą w tej sprawie. Ale nie wiedziałem, że wydali o tym książkę. Będę musiał ją zatem podrzucić także znajomym.

Polecam ją również. Kupiłam ją ojcu na urodziny, jest zadowolony. Są tam same fakty, autor nic nie wymyślił i niczego nie zmienił, wszystko jest adekwatne do rzeczywistości.
Awatar użytkownika
balantines

balantines Śro Lis 29, 2017 8:45 pm

Chinkali napisał(a):
balantines napisał(a):Słyszałem o tej aferze, poważna sprawa. Mam jakiś dalszych znajomych, którzy coś się sądzą w tej sprawie. Ale nie wiedziałem, że wydali o tym książkę. Będę musiał ją zatem podrzucić także znajomym.

Polecam ją również. Kupiłam ją ojcu na urodziny, jest zadowolony. Są tam same fakty, autor nic nie wymyślił i niczego nie zmienił, wszystko jest adekwatne do rzeczywistości.

Czytałem pozytywne opinie, a nawet udało mi się gdzieś w necie przeczytać fragment. Sprawa jest poważna, o międzynarodowym zasięgu. Ciekawe, jak VW poradzi sobie z poprawą PR.
Wróć do After work

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość