WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Andrzej

Doda przypomniała w Polsacie, że jest zbanowana w TVN. Wojewódzki nie może jej zaprosić do programu

Andrzej Nie Maj 22, 2022 3:37 pm

Zapomnieliście wspomnieć, że Doda strzelała do Woźniak-Starak z pistoletu na wodę ;-) TVN to stacja prywatna, może zapraszać kogo chce.
Awatar użytkownika
Terier

Re: Doda przypomniała w Polsacie, że jest zbanowana w TVN. Wojewódzki nie może jej zaprosić do programu

Terier Nie Maj 22, 2022 5:59 pm

Teraz też nie ma tej celebrytki w TV Partyjnej, Asia jej nie lubi.
Awatar użytkownika
Tomek

Re: Doda przypomniała w Polsacie, że jest zbanowana w TVN. Wojewódzki nie może jej zaprosić do programu

Tomek Nie Maj 22, 2022 6:13 pm

Moze nikt nie chce jej sluchac i ogladac,nie pomyslala o tym?
Awatar użytkownika
Adam

Adam Nie Maj 22, 2022 6:33 pm

TVN ie kocham cie ze tego prostaka bez talentu. nie dopuszczasz do swoich programów. To co zrobiła w Polszmacie jest czymś najobrzydliwszym co widziałem w całym swoim życiu.
Awatar użytkownika
Ewa rezyser

Ewa rezyser Nie Maj 22, 2022 6:37 pm

Ten który wyprodukował ten ohydny spektakl powinien lata siedzieć w mamrze. Ta kobieta nie umie śpiewać się nie umie tańczyć nie umie nic. Kompromitacja. Nie mogę uwierzyć że moglaby to zrobić w pani Terentiew
Awatar użytkownika
Ewa rezyser

Ewa rezyser Nie Maj 22, 2022 8:20 pm

Ten który wyprodukował ten ohydny spektakl powinien lata siedzieć w mamrze. Ta kobieta nie umie śpiewać się nie umie tańczyć nie umie nic. Kompromitacja. Nie mogę uwierzyć że moglaby to zrobić w pani Terentiew
Awatar użytkownika
Ewa rezyser

Ewa rezyser Nie Maj 22, 2022 8:20 pm

Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Nie Maj 22, 2022 8:26 pm

Doda była w tym roku w programie Cafe piosenka w TVP3.
Awatar użytkownika
Zakłamany TVN

Zakłamany TVN Pon Maj 23, 2022 12:49 am

Nikogo nie uciszamy i szanujemy kazdy głos. Ale jakby co, to nie mówmy o naszej czarnej liście.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 37 gości