[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dominic D’Angelica wycięty z finału „Top Model”. TVN przeprasza widzów, pieniądze z SMS-ów na cel charytatywny

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mój bol

Dominic D’Angelica wycięty z finału „Top Model”. TVN przeprasza widzów, pieniądze z SMS-ów na cel charytatywny

Mój bol Czw Lis 26, 2020 12:04 pm

Rasizm w najczystszej postaci. Gdzie jest RPO?! Gdzie są wszyscy postępowi demokraci?
Awatar użytkownika
toska

Re: Dominic D’Angelica wycięty z finału „Top Model”. TVN przeprasza widzów, pieniądze z SMS-ów na cel charytatywny

toska Czw Lis 26, 2020 12:08 pm

Czy powstaje już o tym film? Czy jest kręcone "Czarno na białym" TVN24? Czy tylko w Kościele jest to złe?
Awatar użytkownika
bredny

Re: Dominic D’Angelica wycięty z finału „Top Model”. TVN przeprasza widzów, pieniądze z SMS-ów na cel charytatywny

bredny Czw Lis 26, 2020 12:11 pm

Mam nadzieję, że Dominic pójdzie do sądu i wygra sprawę cywilną z TVN Discovery
Awatar użytkownika
mola

mola Czw Lis 26, 2020 12:15 pm

"bredny" napisał(a): Mam nadzieję, że Dominic pójdzie do sądu i wygra sprawę cywilną z TVN Discovery
serio, bronisz takiej persony? jego ofiary też bronisz?
Awatar użytkownika
kolis

kolis Czw Lis 26, 2020 12:26 pm

"mola" napisał(a):
"bredny" napisał(a): Mam nadzieję, że Dominic pójdzie do sądu i wygra sprawę cywilną z TVN Discovery

To nie była ofiara, tylko koleżanka kilka lat od niego młodsza. Możliwe, że było to dobrowolne, tylko ktoś doniósł i go skazali.
Awatar użytkownika
sik

sik Czw Lis 26, 2020 12:34 pm

"kolis" napisał(a):
"mola" napisał(a):

To nie była ofiara, tylko koleżanka kilka lat od niego młodsza. Możliwe, że było to dobrowolne, tylko ktoś doniósł i go skazali.
Co nie zmienia faktu, że była niepełnoletnia. Rozumiem, że tam byłeś/byłaś i widziałeś/widziałaś na własne oczy, co się działo?
Awatar użytkownika
Slabe ro

Slabe ro Czw Lis 26, 2020 1:41 pm

Cóż za hipokryzja... tutaj szybka i zdecydowana reakcja, ale kompletnie nie przeszkadza im, że na należącym do ich grupy kanale TTV w programie "Królowe życia" gwiazdą jest kryminalistka Kaźmierska. W żaden sposób nie bronię tego chłopaka, ale skoro tak bardzo przeszkadza im "kryminalna przeszłość" to dlaczego nie wyciągać wniosków dalej w innych programach? Słabe to.
Awatar użytkownika
Gość

Gość Czw Lis 26, 2020 1:56 pm

"kolis" napisał(a):
"mola" napisał(a):

Matka ofiary twierdzi co innego
Awatar użytkownika
qwas

qwas Czw Lis 26, 2020 2:50 pm

haha przepraszam na pozew na jakiej podstawie prawnej? bo nie wystąpił w telewizji i utracił followersów na instagramie?
zajrzyj najpierw do kodeksu :) a później się wypowiadaj.. plis.
Awatar użytkownika
hubi

hubi Czw Lis 26, 2020 3:21 pm

Czekam na artykuł odnośnie samego finału, ponieważ jego realizacja wyglądała tak, jakby Piróg, Krupa i uczestnicy byli tam sami...
Awatar użytkownika
Henryk A. Bochniarz

Henryk A. Bochniarz Czw Lis 26, 2020 5:48 pm

I ja sądzę, że to rasizm w stacji TVN.
Typowy rasistowski stereotyp, że osoba o karnacji innej niż biała to od razu przestępca.
Awatar użytkownika
Taliente

Taliente Czw Lis 26, 2020 6:05 pm

Z prawnego punktu widzenia nieletni NIE MOGĄ legalnie uprawiać żadnej formy seksu.
Jeśli więc drogie dewoty widzicie na ulicy ściskające się nastolatki, dzwońcie po policję.
Awatar użytkownika
a

a Czw Lis 26, 2020 6:08 pm

nie wygra bo został skazany.
Awatar użytkownika
hehe

hehe Czw Lis 26, 2020 6:10 pm

"Taliente" napisał(a): Z prawnego punktu widzenia nieletni NIE MOGĄ legalnie uprawiać żadnej formy seksu.
Jeśli więc drogie dewoty widzicie na ulicy ściskające się nastolatki, dzwońcie po policję.

nieletni z nieletnim może, pełnoletni z nieletnim nie może. Gdyby on był także nieletni to nie byłoby sprawy.
Awatar użytkownika
a

a Czw Lis 26, 2020 6:12 pm

"Slabe ro" napisał(a): Cóż za hipokryzja... tutaj szybka i zdecydowana reakcja, ale kompletnie nie przeszkadza im, że na należącym do ich grupy kanale TTV w programie "Królowe życia" gwiazdą jest kryminalistka Kaźmierska. W żaden sposób nie bronię tego chłopaka, ale skoro tak bardzo przeszkadza im "kryminalna przeszłość" to dlaczego nie wyciągać wniosków dalej w innych programach? Słabe to.

kazimierską skazano za stręczycielstwo, ale nieletnich ona do "roboty" nie wysyłała.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 57 gości