[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dorota Gawryluk nie będzie już zarządzać „Wydarzeniami” Polsatu, szykuje nowy program publicystyczny

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wiedzma

Re: Dorota Gawryluk nie będzie już zarządzać „Wydarzeniami” Polsatu, szykuje nowy program publicystyczny

Wiedzma Pią Gru 30, 2016 10:00 pm

Naraziła się Solorzowi. Wrocili do starego zarządzania. ... wbrew pozorom oni też muszą się liczyć z tym czego oczekuje pryncypal ........
Awatar użytkownika
Mb

Re: Dorota Gawryluk nie będzie już zarządzać „Wydarzeniami” Polsatu, szykuje nowy program publicystyczny

Mb Pią Gru 30, 2016 10:01 pm

A ja dziś czekałam na jedyny program publicystyczny jaki dało się oglądać Prezydenci i premierzy i niestety p.Gawryluk zabrakło.... Szkoda! Mam nadzieję, że to nie jest podyktowane przyjściem Durczoka. Między skrajnym TVP news i TVN 24 właśnie Polsat News był dla mnie środkiem....
Awatar użytkownika
Ha, Ha, Ha!

Ha, Ha, Ha! Pią Gru 30, 2016 10:09 pm

Od 2.01 Gawryluk wraca do Wiadomości... Ciekawe gdzie awansuje Paczuska? :))
Awatar użytkownika
medioznawca

medioznawca Sob Gru 31, 2016 12:01 am

Kamil wniesie "know-how" i Terentiew będzie wniebowzięta. Jutro w Katowicach dogadają deal. Jeśli ktoś myśli, że jestem jakimś ukrywającym się hejterem to niech poda maila. Prześlę więcej ciekawych informacji.
Awatar użytkownika
ja

ja Sob Gru 31, 2016 5:32 am

Może nijakie,może to i panwiększy najgorszy zarzut,patrz szkoła,wszystko byle nie obojętność,etc...ale naprawdę sporo dobrego można było rzec;a czy faktycznie miała taki wpływ jaki chciała i mogła...wątpię coś,ale może...no to jest krok w tył polsatu jeśli idzie o wydarzenia,ale mogą sporo zyskać na takim programie publ.zależy kiedy będzie i jaki będzie;ja bym się sporo dobrego spodziewał,ale mogę się też rozczarować oczywiście,no z wymienionymi w artykule to nie ma nawet sensu porównywać jeszcze przed 1 odcinkiem nawet;obym sięnie zdziwił,nie tacy mnie rozczarowują jak pani DG,które b.dobrze życzę.Już myślałem,że ją wylali,albo,że odchodzi całkiem;tam b.różni ludzie robią,ale jak tylko po jakiejś audycji zaczynam wierzyć w opamiętanie,w sumienia,w poziom,w to,że polsat coraz bardziej będzie się odróżniał od układu wiadomego i poziomem i stylem i wiarygodnoscią,przekazem,doborem tematów i tego jak cą i jak często pokazywane,to potem buch w łeb obuszkiem albo młotem i tak w koło.NO,zobaczymy,ostatnio zbyt często mogłem pytać quo vadis polsacie;choc wielu puka się w czoło nad mą naiwnością...nO tak,tu widzę paru chce mieć wydarzenia faktybis,inaczej do pisu...tyyypowe;a potem się dziwią,że ktoś mówi,że to jedno i to samo.NO,ale to,że wszyscy maja nadawać to samo,to samo co fakty,co tvp rok temu,co tok fm itd..to wiemy,w ramach lekcji z demokracji.
Awatar użytkownika
ja

ja Sob Gru 31, 2016 5:37 am

Wszystko to nie wyklucza teorii,że nie pozwolono jej dalej robić tego,co chciała,albo uznała,że nie utrzyma takich wydarzeń,czy tego kierunku,jaki chce.Ale nie ma co gdybać,nie wiadomo.NO i lepiej,że nowy program,niż firmowanie jej nazwiskiem,z jej stratą,choć wiadomo lepszy tgaki niż....i zalezy jak kto co firmuje...tego programu premierzy prezydenci,czyli spotkanie kilku osób zgadzajacych się ze sobą i licytujących się na to,czy jest źle,czy bardzo xle i czy kaczor jest zły czy bardzo zły,pod płaszczykiem intelektualnej dysputy byłych wielkich naszej polityki czy światowej;pomysl na program był dobry,no a my mieliśmy takich premieró wi prezydentów jakich mieliśmy,kilku innych by było,no ale 10 kwietnia...lata lecą...wiadomo.
Awatar użytkownika
ON

ON Sob Gru 31, 2016 6:07 am

Wydarzenia to na chwilę obceną jedyny kanał informacyjny, który da się oglądać. Wiadomości w TVP1 to chwalenie jaki to PiS jest dobry i w ogóle a fakty w TVN jaka to platforma oraz rysiek petru są super. W Polsacie "Wydarzenia" są obiektywne.
Awatar użytkownika
eryk

eryk Sob Gru 31, 2016 12:13 pm

"Wydarzenia" w Polsacie bardzo szybko skręcają w lewo a kiedyś starali się być po środku. Poza tym tam ciągle mówi o wypadkach, gwałtach, pobiciach, kradzieżach i innych tragediach, że śnieg spadł w Denver albo ktoś robi kubki z kartofla w Kolumbii. Kogo to obchodzi w Polsce
Awatar użytkownika
qwerty

qwerty Nie Sty 01, 2017 2:48 am

Polsat słabo płaci.
Awatar użytkownika
BS

BS Nie Sty 01, 2017 2:11 pm

Nareszcie...
Awatar użytkownika
markus

markus Pon Sty 02, 2017 2:22 pm

Nie widzę pisowskości u pani red. Gawryluk, bo drąży te same tematy, które są wałkowane w TVN. Zero własnej inwencji.
Awatar użytkownika
ghn

ghn Pon Sty 02, 2017 3:04 pm

Ta szczekaczka PiSu już dawno powinna wylecieć z Polsatu. No i za te woje popsute zębiska, których NADAL nie poprawiła. Odkąd TV jest w HD nie można na nią patrzeć !!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Telewidz

Telewidz Pon Sty 02, 2017 3:53 pm

Gawryluk na rzeczniczkę PiS-u, skąd takie pomysły, chyba nie czytaliście o jej przekonaniach albo nie słuchacie co mówi. A że miesięcznice katastrofy są - właśnie na tym polega obiektywizm, że pokazuje się to co się dzieje w kraju, na świecie. Ja uważam, że dobry program będzie konkurencją dla K. Durczoka, no chyba, że on zostanie szefem Wiadomości :)
Awatar użytkownika
Hmmm

Hmmm Pon Sty 02, 2017 5:20 pm

"rozbawiony socjalistami z piSSu" napisał(a):
"Goździk" napisał(a): Myślałam, że idzie na rzeczniczkę PiSu.

Niesamowite. Dokładnie o tym samym pomyślałem Może zelży trochę pisowatych materiałów w Polsacie

Podobno chciała dorównać Goebelsowskiej propagandzie nowotworewej i Poległych rodem z tvnu ale tym to nawet tvpis nie dorównuje. Poza tym SKOKi mniej płacą od Sorosa.
Awatar użytkownika
Hmmm

Hmmm Pon Sty 02, 2017 5:21 pm

"prawnik" napisał(a): Może to może zacznę oglądać Wydarzenia. Z Gawryluk były takie nijakie.
Przynajmniej sprawdzę.

To co ty ogłądałeś fuckty TVN czy TVPis???
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 53 gości