[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dorota Gawryluk nie będzie już zarządzać „Wydarzeniami” Polsatu, szykuje nowy program publicystyczny

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
prawnik

Re: Dorota Gawryluk nie będzie już zarządzać „Wydarzeniami” Polsatu, szykuje nowy program publicystyczny

prawnik Pią Gru 30, 2016 11:46 am

Może to może zacznę oglądać Wydarzenia. Z Gawryluk były takie nijakie.
Przynajmniej sprawdzę.
Awatar użytkownika
Komu

Re: Dorota Gawryluk nie będzie już zarządzać „Wydarzeniami” Polsatu, szykuje nowy program publicystyczny

Komu Pią Gru 30, 2016 11:52 am

teraz, Ten Jedyny, będzie teraz udzielał wywiadów? Rymanowski w tvn24 nie wystarczy.
Awatar użytkownika
Goździk

Goździk Pią Gru 30, 2016 11:54 am

Myślałam, że idzie na rzeczniczkę PiSu.
Awatar użytkownika
Tulipan

Tulipan Pią Gru 30, 2016 12:27 pm

Szlag ! Nie będzie już relacji z 78,79, 80 ...miesięcznicy PiSu ?... Żal :-)
Awatar użytkownika
Maks

Maks Pią Gru 30, 2016 12:29 pm

pół roku temu przestałem oglądać Wydarzenia może teraz po odejściu Gawryluk jako szefowej zacznę znów oglądać Wydarzenia zobaczę
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Gru 30, 2016 12:39 pm

"Goździk" napisał(a): Myślałam, że idzie na rzeczniczkę PiSu.

Niesamowite. Dokładnie o tym samym pomyślałem :D Może zelży trochę pisowatych materiałów w Polsacie :)
Awatar użytkownika
ama

ama Pią Gru 30, 2016 12:42 pm

Przygotowują stołek dla Kamila D. ??? Do Gawryluk nic nie mam. Ale Gugały nie da sie oglądać i słuchać. Zwłaszcza jego "wywiadów", w których pytania sa dłuższe od odpowiedzi gościa. Usypia widzów i podejrzewam , że będzie pierwszym prowadzącym program tv, który sam uśnie w trakcie jego prowadzenia ;-)
Awatar użytkownika
Gianni

Gianni Pią Gru 30, 2016 2:12 pm

A ja ją bardzo cenię. Ma swoje wyraziste poglądy, ale mimo wszystko - nie powiedziałbym, że mają wpływ one na rzetelność jej dziennikarstwa. Dzięki temu Polsat da się oglądać, bo jest w miarę obiektywny.
Awatar użytkownika
reb

reb Pią Gru 30, 2016 3:05 pm

Powodzenia Pani Doroto
Awatar użytkownika
igor

igor Pią Gru 30, 2016 4:05 pm

pełen profesjonalizm ,wielki szacun, przeżyła tyle rządów i twarzy nie straciła ,jeszcze raz szacun!
Awatar użytkownika
Valter

Valter Pią Gru 30, 2016 4:57 pm

Trochę szkoda, bo p. Gawryluk w mojej ocenie dobrze zarządzała "Wydarzeniami". Jak widać decyzja włodarzy polsatu jest inna.
Awatar użytkownika
Olimpiusz

Olimpiusz Pią Gru 30, 2016 5:12 pm

Kto się tam czym zajmuje mnie mało interesuje. Liczy się to, że Wydarzenia są najbardziej obiektywnym kanałem informacyjnym i mam nadzieję, że tak zostanie.
Awatar użytkownika
xm

xm Pią Gru 30, 2016 5:49 pm

Nie idzie orać do Paczuskiej? Dziwne. Pasowała by do serwowanej tam propagandy.
Awatar użytkownika
Cookie

Cookie Pią Gru 30, 2016 6:42 pm

"igor" napisał(a): pełen profesjonalizm ,wielki szacun, przeżyła tyle rządów i twarzy nie straciła ,jeszcze raz szacun!

Prawda. W porównaniu z Paczuska - szczyt profesjonalizmu.
Awatar użytkownika
widz

widz Pią Gru 30, 2016 7:51 pm

Pewnie Kamilek Durczok ostrzy ząbki na szefa Wydarzeń.. Oj, jak ja Go nie nawidzę..super, że odszedł z TVN- SUPER
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości