WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
As

Dorota Gawryluk o zmianach w Superstacji: zdecydował zarząd Polsatu, nakłady nie przynosiły efektów

As Pon Sty 13, 2020 1:27 pm

I po co Polsat kupowal tego medialnego zbuka ?
Awatar użytkownika
Krzys

Re: Dorota Gawryluk o zmianach w Superstacji: zdecydował zarząd Polsatu, nakłady nie przynosiły efektów

Krzys Pon Sty 13, 2020 1:42 pm

Tłumacza się tylko winni a do tego w do rzeczy.... To już gorzej być nie może
Awatar użytkownika
taką mam koncepcję

Re: Dorota Gawryluk o zmianach w Superstacji: zdecydował zarząd Polsatu, nakłady nie przynosiły efektów

taką mam koncepcję Pon Sty 13, 2020 1:54 pm

ŚwiatWedługKiepskich24.
Awatar użytkownika
Adrian

Adrian Pon Sty 13, 2020 1:55 pm

Dlatego, że nakłady nie przyniosły efektów, postanowiono wynająć Jankowskiego do zaorania Superstacji, a pracownikom wmawiano, że firma będzie istnieć i będą mieć pracę. Logiczne. Wszystkie inne kanały wyłączali z dnia na dzień, a Superstację kończono na raty. To się kupy nie trzyma, ale fakt faktem, w pół roku spadek oglądalności o 60% mogą zrobić tylko fachowcy. Na mój gust, Jankowski zgasi światło najdalej w maju.
Awatar użytkownika
Ania

Ania Pon Sty 13, 2020 3:36 pm

Pani Gawryluk-: DO RZECZY ;-)
Mam coraz częściej wrażenie, że ta pani bardzo chętnie by się z panem Jackiem Kurskim z TVP dogadała.
Jakoś tak bardzo podobnie na świat patrzą.
Awatar użytkownika
MNocny

MNocny Pon Sty 13, 2020 4:34 pm

"Ania" napisał(a): Pani Gawryluk-: DO RZECZY
Mam coraz częściej wrażenie, że ta pani bardzo chętnie by się z panem Jackiem Kurskim z TVP dogadała.
Jakoś tak bardzo podobnie na świat patrzą.

Świetnie się znają to się i dogadują :)
Awatar użytkownika
wesołek

wesołek Pon Sty 13, 2020 6:28 pm

Tylko, że poza nadawanymi programami zmienił się też profil stacji, z lewicująco-liberalnej na prawicowo-tabloidową.

Superstacja będzie trwała, nie po to im zrobili śliczny newsroom na Ostrobramskiej i studio, które jest nowocześniejsze od studia Polsat News, żeby to teraz zamykać. Wieść gminna niesie, że to ma być przystań dla prawicowców, którzy w Polsat News odpychaliby widzów. Będzie stacyjka, oni będą sobie zarabiali, oglądalności nie będzie ale kto na Ostrobramskiej patrzy na oglądalność...
Awatar użytkownika
Iza

Iza Pon Sty 13, 2020 8:50 pm

Panie Adrianie zgadzam się z Panem w 100%. Bardzo brak mi Superstacji w poprzedniej formie. Jankowski już to zaoral.
Awatar użytkownika
oba-obi

oba-obi Pon Sty 13, 2020 9:00 pm

Midas Jankowski dotknął i poładował.
Awatar użytkownika
Greg

Greg Pon Sty 13, 2020 9:24 pm

Wiadmości Polsatu to miniaturka propagandy TVPiS.
Awatar użytkownika
widz 100

widz 100 Pon Sty 13, 2020 10:28 pm

To samo zrobili TV 4 tego kanału też już nie idzie oglądać ,a TV 6 depcze mu po piętach!
Awatar użytkownika
poPO

poPO Pon Sty 13, 2020 10:39 pm

Dzięki pani Gawryluk, istnieje jeszcze w Polsce stacja newsowa, którą można oglądać bez zażenowania. Wzrosty oglądalności Polsat News to jej zasługa i należą się gratulacje.
Awatar użytkownika
B. Krzyk

B. Krzyk Wto Sty 14, 2020 12:42 am

Zarząd PiS zdecydował ?
Awatar użytkownika
PolsatToStanUmyslu

PolsatToStanUmyslu Wto Sty 14, 2020 12:55 am

Czarna lista gości w Polsacie istnieje i każdy z pracowników to wie. Wystarczy wejść w system i zobaczyć odpowiednią rubrykę z wypisanymi gośćmi, których nie można zapraszać :)
Awatar użytkownika
Wiktor

Wiktor Wto Sty 14, 2020 1:00 am

Dlaczego przestałem oglądać Superstację? Po prostu nie było jej w mojej cyfrowej kablówce. Nadawania była tylko w analogowej części.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości