WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Normalny

Re: Dorota Gawryluk: skręt w prawo Polsatu to tylko „łatka dyscyplinująca”, TVP zawsze była telewizją rządową

Normalny Czw Sty 02, 2020 7:29 pm

Dzisiaj miałem nieprzyjemność oglądać program ,,punkt widzenia,, i nie mam wątpliwości że prowadzący Grzegorz Jankowski każdym swoim pytaniem i stwierdzeniem negował działania i pomysły opozycji i bez wątpienia popierał sposób sprawowania władzy przez PiS, pokazał to prowadząc kontrolowaną ustawiona wręcz rozmowę ze swoim gościem..
Awatar użytkownika
AS

Re: Dorota Gawryluk: skręt w prawo Polsatu to tylko „łatka dyscyplinująca”, TVP zawsze była telewizją rządową

AS Pią Sty 03, 2020 3:50 pm

I to jest symetryzm w czystej postaci. TVP jest prorządowe (manipulatorskie i propagandowe), TVN antyrządowe (demaskatorskie), więc my jesteśmy pomiędzy ;)
Awatar użytkownika
p135

p135 Wto Lut 18, 2020 10:22 pm

Gdy Gawryluk prowadzi wydarzenia po prostu ich nie oglądam w tv polsat. Może kiedyś pani Gawryluk spełni swoje mażenie o przeniesieniu ( zgodnie z poglądami) do tv PIS, wtedy w tv posat będzie wreszcie neutralny.
Awatar użytkownika
mania

mania Nie Maj 17, 2020 3:33 pm

Wstydzę się, że Solorz z pobudek czysto biznesowych promuje osoby typu Gawryluk która ewidentnie sprzyja pisiarzom
Awatar użytkownika
Anonim

Anonim Pią Cze 12, 2020 7:08 pm

Nie podoba mi sposób prowadzenia wywiadu przez tą Panią. Wczoraj gościem jej programu był Robert Biedroń i obojętnie czy sympatyzuję czy stronię od jego poglądów, to nie dało się nie zauważyć, że ta Pani próbuje go podczas tej rozmowy zniszczyć, ośmieszyć, wprowadzić w zakłopotanie. Nie tak powinien wyglądać wywiad Redaktora na wysokim poziomie. P. Gawryluk okazała się stronnicza, poprzez co pokazała jak "małe dziennikarstwo" uprawia.
Awatar użytkownika
ja

ja Pon Lip 13, 2020 4:15 pm

Jeśli kiedyś ją spotkam przypadkiem na ulicy, opluję.
Awatar użytkownika
Lenka

Lenka Nie Sty 31, 2021 4:42 am

Generalnie to ostatnio ciężko się ogląda jakąkolwiek stację ale TVP i TVN w szczególności i moim zdaniem najbardziej obiektywny i rzetelny jest Polsat. Poza tym no każdy ma prawo do swoich poglądów byle one nie wpływały na wykonywaną pracę bo niestety zazwyczaj popadamy w skrajności i później krzyczymy piękne hasła typu wolność tolerancja równouprawnienie a tu plujemy i poniżamy jak nie środowisko LGBT to kościół To pytam się GDZIE TA TOLERANCJA?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości