WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
x

Re: Dorota Gawryluk: w TVN24 były podobne „paski” jak w „Wiadomościach”, TVP partyjną telewizją

x Sob Cze 27, 2020 1:35 pm

Jak można tak bezczelnie kłamać za PO był szmatławy program antyrządowy Pospieszalskiego obok programu Tomasza Lisa a dziś tylko bezczelni funkcjonariusze pis.

Wszystkich odpowiedzialnych za sprzeniewierzenie się misji publicznej tvp trzeba postawić przed Sądem Trybunałem Stanu Kara co najmniej przepadek mienia zdobytego w ramach tej współpracy i emerytury pochodzący z tego okresu oraz zakaz pracy w mediach i innej dzielności publicznej!
Awatar użytkownika
Obserwator

Re: Dorota Gawryluk: w TVN24 były podobne „paski” jak w „Wiadomościach”, TVP partyjną telewizją

Obserwator Sob Cze 27, 2020 1:35 pm

Odkąd szefowa informacji została p.Gawryluk Wydarzenia zjechały z obiektywnym relacjonowaniem wydarzeń politycznych na korzyść Pis
Awatar użytkownika
xd

xd Sob Cze 27, 2020 1:51 pm

To jest niesamowite co ta Pani opowiada. K****i jest tylko mniej finezyjny? On nawet festiwalu w Opolu nie oszczędził, bo mu sie artyści nie chcieli podporządkować... Nie było przed K*****m pluralizmu? Oglądałem wtedy praktycznie tylko telewizję publiczną, wiedziałem o każdej aferze - podsłuchowej, nagrania były wałkowane non stop, o zegarku ministra itd... A mówieniem, że P** jest wiecznie tym pokrzywdzonym idealnie wpisuje się w ich narrację.
Awatar użytkownika
Olga

Olga Sob Cze 27, 2020 2:24 pm

Pani Gawryluk z Nowego Sącza,trzeba coś dodawać? Wszystko jasne!
Awatar użytkownika
Gacek

Gacek Sob Cze 27, 2020 2:29 pm

Fakty zawsze kłamią
Awatar użytkownika
Bartek

Bartek Sob Cze 27, 2020 2:37 pm

Teraz wydarzenia są najlepszym źródłem informacji
Awatar użytkownika
No, tak

No, tak Sob Cze 27, 2020 2:38 pm

"Renee" napisał(a): Szczególnie obiektywne jest zapraszanie dwóch przedstawicieli zjednoczonej prawicy , a z innych ugrupowań po jednym. Mimo ,iż w ich skład wchodzą różne partie.

Ostatnio było ich trzech : Pis , Porozumienie i Solidarna Polska do kompletu oczywiście Lewica i PO zwyczajowo wyrugowano PSL i Konfederację - tak doprawdy wielce obiektywne dziennikarstwo :)
Awatar użytkownika
Ilk

Ilk Sob Cze 27, 2020 2:49 pm

Oglądając Polsat mam wrażenie że jeszcze tylko tam jedt bezstronniczosć partyjna. Gratulacje Pani Gawryluk. Tak trzymać.
Awatar użytkownika
Kris

Kris Sob Cze 27, 2020 3:12 pm

Szczerze mówiąc,to zapraszanie Morawieckiego na parę godzin przed cisza wyborczą jest mało obiektywne,bo wiadomo co ten człowiek będzie robił.I dokładnie to zresztą zrobił 😁
Awatar użytkownika
Mk

Mk Sob Cze 27, 2020 3:21 pm

Młodzi jesteście to nie pamiętacie jak za Lecha na kolanach wywiady robila. Solorz sprzedał polsat i ochronił siebie pozwolił istnieć Republice na swojej platformie a teraz ja zatrudnił i wywalił całą ekipę anty pisowska tylko Gugala został - po to żeby mógł 5 G wprowadzać.
Awatar użytkownika
Mol

Mol Sob Cze 27, 2020 3:34 pm

Pani Gawryluk nie ma własnego zdania, jest miałka i nijaka. Pani Doroto nie da się każdemu przypodobać, a pani wyraźnie o to chodzi.Trzeba mieć własne zdanie i umieć je wyrażać , a nie opowiadać farmazony.
Awatar użytkownika
2 sort

2 sort Sob Cze 27, 2020 4:19 pm

Pani Doroto to jest czcze gadanie.
Awatar użytkownika
2 sort

2 sort Sob Cze 27, 2020 4:20 pm

Pani Doroto to jest czcze gadanie.Pani nie rozumie co mówi.
Awatar użytkownika
Mmmm

Mmmm Sob Cze 27, 2020 4:42 pm

Polsat też nie jest obiektywny... ciągnie go często w prawo....
Awatar użytkownika
Co na to maz

Co na to maz Sob Cze 27, 2020 4:59 pm

Zawsze mnie ciekawilo dlaczego taka mdła osoba jak Gawryluk jest promowana. Jak malice?
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości