WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ała

Re: Dorota Wysocka-Schnepf odpowiada „Super Expressowi”: dodatek z MSZ należny mimo że pracowałam w TVP, do zobaczenia w sądzie

ała Wto Cze 13, 2017 9:36 pm

"władysław" napisał(a): art 31.2 Małżonek ambasadora albo konsula kierującego urzędem konsularnym nie może podejmować
zatrudnienia poza granicami kraju w czasie pełnienia funkcji przez współmałżonka, z zastrzeżeniem ust.
1.

Ale ona nie była "zatrudniona poza granicami Polski". Pracodawca - TVP ma siedzibę w granicach Polski, więc była zatrudniona jak najbardziej w Polsce. A jedynie wysłana do wykonywania obowiązków na rzecz polskiego pracodawcę za granicą.

W tym przepisie o zakazie zatrudnienia poza granicami RR chodzi o to, żeby żona ambasadora nie pracowała "u obcego".
Awatar użytkownika
ała

Re: Dorota Wysocka-Schnepf odpowiada „Super Expressowi”: dodatek z MSZ należny mimo że pracowałam w TVP, do zobaczenia w sądzie

ała Wto Cze 13, 2017 11:26 pm

"Jancio" napisał(a): Niestety, ta cała Platforma to była sitwa koleżeńska. Firmował to Donek, Bronek i Radziu. Swoich wstawiali na stołki, jak tego Schnepfa i ciągnąć kasę podatki. Ci ludzie zapomnieli, że nam służą. Jeśli chcą kosić kasę to do prywatnych firm. W urzędach jest służba!

Hahaha! A Sadurska służy? Jasiński? A manikiurzystka premiera? A może dzisiejsza "córka leśnika" od listu, co go oko kamery wypatrzyło?
Się udałeś!
Awatar użytkownika
Jacek Doliński

Jacek Doliński Śro Cze 14, 2017 4:23 am

Red. Jastrzębowski robi wszystko, aby jego dziennik zdobył zaszczytny tytuł PiS-owskiej szczujni.
Awatar użytkownika
kasia tvp

kasia tvp Śro Cze 14, 2017 4:03 pm

na paliwo do rangerovera zbrakło!:(((
Awatar użytkownika
Janek

Janek Śro Cze 14, 2017 4:16 pm

Biednej pani "AMbasadorowej" należały się jeszcze ośmiorniczki..
Bo ona przecież z PEŁO !
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości