WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Problemy, pytania, dyskusje, nowości, ...

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
c+

c+ Pią Lut 15, 2008 10:03 pm

Jestem abonamentem c+ i popieram walkę z piractwem telewizyjnym.Kara za piractwo powinna być jeszcze bardziej dotkliwsza bo nie może też być tak że kończy śię promocia na pakiet.Miało śię pakiet za 18 zł a ogląda śię za 90zł.Domagam śię skutecznej walki z piractwem a zarobione pieniądze zainwestować w nowe kanały tematyczne.
Awatar użytkownika
Antek

Antek Sob Lut 16, 2008 6:08 am

Rany Julek! A ja lapię Chiny! Grozi mi rozstrzelanie?
Awatar użytkownika
olek

olek Sob Lut 16, 2008 9:52 am

Może by tak CYFRA + pomyslała nad inną formą płatności.Teraz płaci śię naprzykład za pakiet 145 zł a jest spora część kanałów że nieoglądam.Powinien być taki system płatności że dekoder wyświetla kanały naprzykład: P20;21;30;44;60;93 i tak dalej a teraz za rosądną ceną zapłacić za te kanały może nie było by piractwa.
Awatar użytkownika
Wojtek M

Wojtek M Sob Lut 16, 2008 10:10 am

Uprzedzam że CYFRA też lubi ZARABIAĆ W DZIWNY SPOSÓB. Po zakończeniu umowy miałem obowiązek oddać kartę CYFRY, co też uczyniłem, ale z 2 tygodniowym opóźnieniem, za co CYFRA WINSZUJE SOBIE 300 ZŁ FRYCOWEGO. Wszystko lege artis, ale niesmak pozostaje na zawsze. Stracili kilkudziesięciu klientów, którym tę swoją przygodę opowiem i na pewno podejmą decyzję związania się z inną platformą
Awatar użytkownika
telewizor

telewizor Nie Lut 17, 2008 5:26 pm

Cyfra śmierdzi. Platforma n rox! Ja mam multimedia i nie narzekam :D
Awatar użytkownika
Gość

Gość Nie Lut 17, 2008 5:33 pm

Cyfra + lubi kręcić :? . Naciągają ludzi reklamami typu 1 zł miesięcznie*....taa....tylko że klienta nie poinformują o opłatach dodatkowych (np. *=opłaty dodatkowe wynoszą 250zł+vat). Tylko piszą w regulaminie o jakiś bzdurach i na 60 stronie na samym końcu(najlepiej na marginesie) napiszą Ci ile wynosi * . Nie polecam. A tak poza tym + to nie jest cyfra :P :lol:
Awatar użytkownika
Cyfra -

CYFRA-NIE!

Cyfra - Nie Lut 17, 2008 5:33 pm

Cyfra + lubi kręcić :? . Naciągają ludzi reklamami typu 1 zł miesięcznie*....taa....tylko że klienta nie poinformują o opłatach dodatkowych (np. *=opłaty dodatkowe wynoszą 250zł+vat). Tylko piszą w regulaminie o jakiś bzdurach i na 60 stronie na samym końcu(najlepiej na marginesie) napiszą Ci ile wynosi * . Nie polecam. A tak poza tym + to nie jest cyfra :P :lol:
Awatar użytkownika
greg

greg Pią Mar 07, 2008 8:50 pm

a czy shearing w ramach jednego mieszkania na dwa pokoje też jest nielegalny??
Wróć do Cyfra+

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości