WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Kibic

„Down the road. Zespół w trasie” nowym programem Przemysława Kossakowskiego. Bohaterami osoby z zespołem Downa

Kibic Pon Sty 13, 2020 8:29 am

No i brawo! To lubię w TTV ze idzie pod prąd. Wszyscy udają ze szukają miłości na wyspach a Kossakowski pokazuje prawdziwe życie. Szacun.
Awatar użytkownika
Sojka

Re: „Down the road. Zespół w trasie” nowym programem Przemysława Kossakowskiego. Bohaterami osoby z zespołem Downa

Sojka Pon Sty 13, 2020 9:16 am

Wbrew to synonim na przekór.
Raz wystarczy, nie trzeba powtarzać tego samego innymi słowami.
Awatar użytkownika
TV lovers

Re: „Down the road. Zespół w trasie” nowym programem Przemysława Kossakowskiego. Bohaterami osoby z zespołem Downa

TV lovers Pon Sty 13, 2020 9:22 am

Macie mój głos!
Awatar użytkownika
IMO

IMO Pon Sty 13, 2020 9:24 am

Program na główną antenę.
Awatar użytkownika
Kooka

Kooka Pon Sty 13, 2020 11:43 am

Są gdzieś granice w pogoni za oglądalnością?
Awatar użytkownika
DJB

DJB Pon Sty 13, 2020 11:43 am

Gratulacje i powodzenia!
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pon Sty 13, 2020 2:09 pm

Chajzer oczywiście na eksperta w programie.
Awatar użytkownika
Mirek

Mirek Wto Sty 14, 2020 4:33 am

Wspaniały pomysł! Trzeba pokazywać ludziom, że wszyscy jesteśmy tacy sami! Będę oglądał!
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Wto Sty 14, 2020 2:21 pm

Brawo Michał :)
Awatar użytkownika
dres

dres Nie Lut 16, 2020 9:59 pm

Bądź twardy facet...Do czego to sie ttv nie posuwa wykorzystując niepełnosprawnych.
Awatar użytkownika
Szczęśliwa

Szczęśliwa Nie Lut 23, 2020 11:26 pm

Dziękuję Panie Przemku.........
Awatar użytkownika
Monika

Monika Nie Lut 23, 2020 11:32 pm

Od kilku tygodni z niecierpliwością,wraz z całą rodziną, czekamy na Pana program...Tylko w rodzinie,gdzie jest Takie dziecko ❤️,zrozumie się dlaczego. DZIEKUJEMY
Awatar użytkownika
Gabi

Gabi Nie Lut 23, 2020 11:54 pm

Cudowni!! Kocham taką szczerosc , bardzo miło sie ogląda Brawo !
Awatar użytkownika
Magda

Magda Pon Lut 24, 2020 12:04 am

Był śmiech, były łzy. Program cudowny. Panie Przemku jest Pan niesamowity. Ma Pan cudowne podejście do uczestników, ale nie traktuje ich Pan jak małych głupiutkich dzieci tylko jak równych sobie dorosłych ludzi. Ludzi, którzy marzą, kochają, ale również mogą mieć gorszy dzień. Tak jak wszyscy. Brawo Panie Przemku.
Awatar użytkownika
Alicja

Alicja Pon Lut 24, 2020 12:09 am

Wspaniały program. Nie mam w swoim otoczeniu osoby z zespołem Downa wiec nie wiem wiele w tym temacie. Ale jako matka zdaję sobie sprawę, że każdemu może się urodzić chore dziecko. Jest to duża odpowiedzilość i ciągła walka o lepsze jutro dla swojego dziecka. Dzięki programowi zobaczyłam wspaniałych młodych ludzi, którzy mają takie same marzenia jak inni. Żal tylko, że mają swoje ograniczenia i pewnych rzeczy się nie przeskoczy. I Oni o tym wiedzą. To jest smutne. A przy tym są tacy niezakłamani. Powodzenia!
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości