WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Malwina

Drugi numer „Vogue Polska” z Evą Herzigovą na okładce. 160 tys. egz. nakładu

Malwina Wto Mar 13, 2018 2:41 am

Cóż... Robią jak umią.
Awatar użytkownika
mauy

Re: Drugi numer „Vogue Polska” z Evą Herzigovą na okładce. 160 tys. egz. nakładu

mauy Wto Mar 13, 2018 3:51 am

i co taki cymbał ma do powiedzenia ciekawego o świecie oprócz pozerstwa ?
Awatar użytkownika
Linn

Re: Drugi numer „Vogue Polska” z Evą Herzigovą na okładce. 160 tys. egz. nakładu

Linn Wto Mar 13, 2018 7:35 am

Dżinsy przed telewizorem? Sorry, ale nie powala.
Awatar użytkownika
eh

eh Wto Mar 13, 2018 10:25 am

znowu bieda, jak z gazetki h&m
Awatar użytkownika
Axe

Axe Wto Mar 13, 2018 11:27 am

Wprawdzie zdjęcie na pluszowym fotelu, ale za to w Nju Jorku. Żenujące pozerstwo
Awatar użytkownika
Maria Awaria

Maria Awaria Wto Mar 13, 2018 11:46 am

Pierwsza okładka była dziełem sztuki. Ta jest niejaka. To nie jest okładka dla Vogue. Sama znana modelka to za mało. Szukają poezji w zdaniu na okładce - Eva była pierwsza...odniesienie do raju...banalne...ale myślę, że to nie są okładki na miarę udanej sprzedaży. Dodatkowo decyzja o niezgłaszaniu do ZKDP jest biznesowo strzałem w kolano.
Awatar użytkownika
Kawka

Kawka Wto Mar 13, 2018 12:44 pm

Też chuda i też brzydka - chyba nie znam się na modzie :)
Awatar użytkownika
Ania

Ania Wto Mar 13, 2018 2:58 pm

Wynik pracy redaktora Niedenthal i ska to juz 2:0 dla konkurencji
tę gazete powinni robić młodzi ludzie ze świeżym spojrzeniem na kulturę i modę
a dostała sie w ręce znajomych królika specjalisty od porażek
Awatar użytkownika
xyz

xyz Wto Mar 13, 2018 3:24 pm

Nuuudaaaa.... Spodziewałam sie okladki na tle bramy Auschwitz-Birkenau i sesji zrobionej przez artyste-fotografa z Rosji. Vogue Polska idzie w komerche ;-)
Awatar użytkownika
reklamodawca

reklamodawca Wto Mar 13, 2018 8:51 pm

reklamo Vogue’a cóż ty sobie uczyniłaś? Dlaczego nie chciałaś ZKDP? Zrozumieć nie mogę ...
Awatar użytkownika
jak

jak Wto Mar 13, 2018 9:52 pm

Cienkie jak dupa węża.
Awatar użytkownika
biba

biba Wto Mar 13, 2018 10:00 pm

tu trzeba szefa z prawdziwego zdarzenia
Awatar użytkownika
Nick

Nick Wto Mar 13, 2018 11:22 pm

nie czuć.."piniondza"
Awatar użytkownika
bla

bla Śro Mar 14, 2018 9:25 am

a ktoś sprawdził ile stron ma ten drugi numer? bo słyszałam, że aż o 100 mniej niż pierwszy, i że jednak trochę mniej reklam jest. czyli już cienko...
Awatar użytkownika
demode

demode Śro Mar 14, 2018 9:48 am

To nie jest ładna okładka.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości