[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Drugi sezon serialu „Komisarz mama” stracił 390 tys. widzów

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Lolo

Drugi sezon serialu „Komisarz mama” stracił 390 tys. widzów

Lolo Czw Wrz 16, 2021 9:34 pm

Bardzo szkoda, że takie niskie ratingi. Swietny serial i genialna Paulina Chruściel to
Awatar użytkownika
Krzysiek36

Re: Drugi sezon serialu „Komisarz mama” stracił 390 tys. widzów

Krzysiek36 Czw Wrz 16, 2021 10:07 pm

No jestem w szoku nie spodziewałem się takiego spadku oglądalności co serial na to nie zasługuje .Może Nielsen rzeczywiście powinien zwiększyć liczbę osób w badaniu oglądalności No myślałem że serial trochę zagości na Polsacie ale bo takich wynikach to jakoś nie widzę na
Horyzoncie 3 sezonu .Ale po żyjemy zobaczymy .Ja chętny na kolejne sezony.
Awatar użytkownika
Dno

Dno Czw Wrz 16, 2021 10:14 pm

Nawet tytuł jest idiotyczny ..
Awatar użytkownika
Nick

Nick Czw Wrz 16, 2021 11:09 pm

Dla mnie to meeeega spadek serialu Na dobre i na zle! Pamietam jak byl liderem po 2-3mln
Awatar użytkownika
Fan serialu "Komisarz Mama"

Fan serialu "Komisarz Mama" Czw Wrz 16, 2021 11:54 pm

Polacy niestety nie potrafią docenić dobrego serialu. Są zbyt zamknięci na nowości a wolą oglądać to co już znają.
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Wrz 17, 2021 3:40 am

Bo ludziom się ten nudziarski gniot już przejadł w 1 sezonie ale oczywiście babuni Nina zleciła 2 sezony bo miał być wielki hit a tu wielka Klapa jak wszystko na Polsacie ,Szkoda czasu na tego gniota .
Awatar użytkownika
;)

;) Pią Wrz 17, 2021 11:50 am

dawniej serial miał odcinki, teraz sezony - dlatego traci
Awatar użytkownika
Max

Max Pią Wrz 17, 2021 2:09 pm

Słaby serial.
Awatar użytkownika
nn

nn Pią Wrz 17, 2021 2:52 pm

"Nick" napisał(a): Dla mnie to meeeega spadek serialu Na dobre i na zle! Pamietam jak byl liderem po 2-3mln

Na razie to był jeden premierowy odcinek. W zeszłym tygodniu była powtórka. A generalnie to wszystko spada, kiedyś 1,5 mln to był średnio słaby wynik teraz w większości nieosiągalny. Taki Komisarz Mama ma 736 tyś. Przecież to wynikowa nędza.
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pią Wrz 17, 2021 3:06 pm

Fajny serial, oby się utrzymał jak najdłużej :)

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Pią Wrz 17, 2021 5:59 pm

Kogo obchodzi czy odcinki czy sezony?
Akurat wiele seriali mimo to ma dobre wyniki.
Awatar użytkownika
gość

gość Pią Wrz 17, 2021 6:03 pm

Najlepszy serial !!!!KOmisarz Mama jest super POLSACIE policz tam jeszcze raz te statystyki ogloądalności
Awatar użytkownika
Tr

Tr Sob Wrz 18, 2021 6:40 am

Bo to bardzo źle zrobiony serial
Awatar użytkownika
Adac3

Adac3 Pon Paź 04, 2021 8:35 pm

Tylko dlatego aż tyle straciła komisarz mama ponieważ nie ma już ipli a na Polsat box tylko po zapłaceniu 30zl można obejrzeć i to nie wiem czy jest. Serial sprawiedliwi juz któryś sezon idą a na Polsat box jest tylko pierwszy. Coś ten Polsat w ciula leci
Awatar użytkownika
Syl

Syl Śro Paź 06, 2021 10:22 pm

Myślę że problemem jest tez to, że nie można obejrzeć teraz bezpłatnie w aplikacji odcinków już emitowanych w tv, nie ma już ipli TV tylko POlsat Box za który trzeba niemało płacić w porównaniu z innymi stacjami
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości