[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Durczok: „Fakty” TVN nie są obiektywne, tylko autorskie

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
jedlip

Re: Durczok: „Fakty” TVN nie są obiektywne, tylko autorskie

jedlip Wto Lip 30, 2013 11:43 am

Kamil Durczok, człowiek bez twarzy, wyrazu, wykształcenia i charakteru. Gratuluję.
Awatar użytkownika
łysy i gruby

Re: Durczok: „Fakty” TVN nie są obiektywne, tylko autorskie

łysy i gruby Wto Lip 30, 2013 2:46 pm

Media prawicowe są partyjne a media lewicowo-liberalne są autorskie. Oto odkrycie Durczoka ale czego wymagać od faceta bez porządnego wykształcenia, który zabiera miejsce młodszym, wykształconym i zdolniejszym.
Awatar użytkownika
Stefan

Re: Durczok: obiektywizm w mediach zanika, „Fakty” TVN są autorskie

Stefan Wto Sie 06, 2013 11:43 am

Niezależnie od tego co się mówi po jednej, jak i po drugiej stronie, ja chciałbym informacji oraz faktów. To, że mass media dla utrzymania się w swojej funkcji walą papkę lekkostrawną jak dla chorego, tj, mało wymagającego nie jest dla mnie. Nie kupuję SE i Faktu - nie chcę też publicznej telewizji bo ogłupia. Z jednej strony tępe kabarety dla pracowników Tesco i Biedronki oraz taśmociągi reklam (bez końca), a z drugiej strony, ból, żebranina i pokazywanie nędzy, dziadostwa i wykluczenia. Ja nie chce za to płacić abonamentu! I tego nie oglądam. A że wszędzie bryndza, to TV nie oglądam w ogóle.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 40 gości