[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL włączone KATASTROFALNY: brak wpisu w pg_hba.conf dla hosta "164.132.167.187", użytkownika "wm", bazy "wm_glowny", SSL wyłączone
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Duże wzrosty oglądalności programów informacyjnych. Liderem „Fakty” - „Teleexpress” zyskał 920 tys. widzów, „Wiadomości” - 800 tys.

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
walter

Duże wzrosty oglądalności programów informacyjnych. Liderem „Fakty” - „Teleexpress” zyskał 920 tys. widzów, „Wiadomości” - 800 tys.

walter Pią Kwi 03, 2020 6:22 am

Brawo Fakty TVN. Jesteście najlepsze!!!
Awatar użytkownika
major

Re: Duże wzrosty oglądalności programów informacyjnych. Liderem „Fakty” - „Teleexpress” zyskał 920 tys. widzów, „Wiadomości” - 800 tys.

major Pią Kwi 03, 2020 6:39 am

Czyli spośród programów informacyjnych tzw. wielkiej czwórki najniższy wzrost odnotowały Fakty TVN, najwyższy Wiadomości TVP.
Awatar użytkownika
Klari

Re: Duże wzrosty oglądalności programów informacyjnych. Liderem „Fakty” - „Teleexpress” zyskał 920 tys. widzów, „Wiadomości” - 800 tys.

Klari Pią Kwi 03, 2020 9:37 am

Brawo Fakty! Tak trzymać! A tak przy okazji, dziękuję TVN24 za: „Wstajesz i wiesz”, „Tak jest”, „Fakty po faktach”, „Kropkę nad i”, no i oczywiście „Szkło Kontaktowe”. (Szkoda, że nie ma programu „Czarno na białym”). „KoronawirusRaport” na „6”!
Awatar użytkownika
Wierny widz

Wierny widz Pią Kwi 03, 2020 10:09 am

Mam nadzieje, że napiszecie, że wczoraj "Wydarzenia" Polsatu zmiotły konkurencje i zgromadziły 4,62 mln widzów (w 4+), a specjalny blok nawet blisko 6 mln widzów.
Awatar użytkownika
Romero

Romero Pią Kwi 03, 2020 10:27 am

Zdecydowanie uważam za niedojrzałą i nieodpowiedzialną postawę dziennikarzy - wprowadzają ciągłe poczucie strachu i zagrożenia. Skoro mówią o tylu skutkach zachorowań i zgonów to niech zaczną mówić też o wyleczonych, a jest ich sporo. Są też i dobre wieści, gdzie jest pot i łzy ale radości. Wszystkim Wam życzę dużo zdrówka.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pią Kwi 03, 2020 11:04 am

W informacji rządzi TVP. Wszystkie programy informacyjne Telewizji Publicznej maja wzrosty jakich konkurencja może tylko pozazdrościć. TVP Info zostało liderem telewizji informacyjnych. Olechowski pokazał co potrafi
Awatar użytkownika
jak

jak Pią Kwi 03, 2020 12:00 pm

"Ja" napisał(a): W informacji rządzi TVP. Wszystkie programy informacyjne Telewizji Publicznej maja wzrosty jakich konkurencja może tylko pozazdrościć. TVP Info zostało liderem telewizji informacyjnych. Olechowski pokazał co potrafi

Brakowało mi postu na temat tego pana. Już się martwiłem, ale jednak zawsze jest
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pią Kwi 03, 2020 12:06 pm

Pisowskie trolle czuwają.
#zostanwdomu i #klaskajpisowskiejpropagandzie
Awatar użytkownika
Widz

Widz Pią Kwi 03, 2020 1:37 pm

TYLKO TVN24.. NAJLEPSZA STACJA.
Awatar użytkownika
lol

lol Pią Kwi 03, 2020 1:49 pm

"Ja" napisał(a): W informacji rządzi TVP. Wszystkie programy informacyjne Telewizji Publicznej maja wzrosty jakich konkurencja może tylko pozazdrościć. TVP Info zostało liderem telewizji informacyjnych. Olechowski pokazał co potrafi
Uff, już myślałem że przekaz dnia się posypał. Dajesz nadzieję że koronawirus nie dopadł sztabu Ministerstwa Hejtu i działa prężnie.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Pią Kwi 03, 2020 3:17 pm

Oglądam tylko wiadomości na TVP. Brawo i tak trzymać. Jeszcze pare lat i tęczowy TVN się zwinie. Pozdrawiam wszystkich hejterów. Wiem, że jest tutaj was wielu.
Awatar użytkownika
pzpr

pzpr Pią Kwi 03, 2020 4:09 pm

Durze spadki TVN !!!
Awatar użytkownika
Fanek

Fanek Pią Kwi 03, 2020 6:53 pm

Brawoo FAKTY TVN jesteście niepokonani :-)
Awatar użytkownika
Robik

Robik Pią Kwi 03, 2020 6:54 pm

TVP zle pokazują wiadomości nawet nie umią pokazać co się dzieje polsce...
Awatar użytkownika
remek

remek Pią Kwi 03, 2020 7:23 pm

Do grzegorz.
Danusia Holecka to Ty? Jeśli tak to więcej sie uśmiechaj jak beblasz wiadomości. Bez uśmiechu odechciewa sie i zbiera na mdłości.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości