[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Duże zmiany w Radiu PiN. Cztery pasma w ciągu dnia, więcej informacji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Mika

Re: Duże zmiany w Radiu PiN. Cztery pasma w ciągu dnia, więcej informacji

Mika Nie Sty 26, 2014 7:16 pm

Szkoda. Dla mnie to właśnie audycje autorskie nadawały radiu PIN tą wyjątkowość... Teraz nie mam już czego tu szukać. :( Cóż, czas rozejrzeć się za nowym radiem dla siebie.
Awatar użytkownika
Mika

Szkoda. Dla mnie to właśnie audycje autorskie nadawały radiu PIN tą wyjątkowość... Teraz nie mam już czego tu szukać. :( Cóż, czas rozejrzeć się za nowym radiem dla siebie.
Awatar użytkownika
Mika

Awatar użytkownika
michal

michal Pon Sty 27, 2014 8:25 am

Audycje autorskie i muzyka to byla kwintesencja tego radia!!! Jako sluchacz jestem zawiedziony. Ta pogon za zasiegiem z marnej jakosci widowni jest krotkowzroczna.
Awatar użytkownika
....

.... Pon Sty 27, 2014 10:53 am

Można słuchać Radia RAM przez internet albo normalnie we Wrocławiu bo PiN został rzucony Ferdkowi Kiepskiemu i Waldusiowi na pożarcie... Szkoda
Awatar użytkownika
em

em Pon Sty 27, 2014 11:18 am

było sobie dobre radio ;/
Awatar użytkownika
....

.... Pon Sty 27, 2014 9:23 pm

Kocopoły które wygaduje na antenie ćwierć inteligent Kin idealnie komponują się teraz z muzyką z która jest dobra do traktora i na rusztowanie
Awatar użytkownika
karola

karola Wto Sty 28, 2014 11:16 am

mr Kin ........ dolizał się w polsatowskim dworze ha ha ha
Awatar użytkownika
pet

pet Wto Sty 28, 2014 3:58 pm

Radio smakoszy kebabów
Awatar użytkownika
barbarella

barbarella Czw Sty 30, 2014 11:24 pm

Czy Pan Kietliński uważa, że w Polsce naprawdę nie ma miejsca na radio nadające ambitniejszą muzykę?? czy wszyscy Polacy muszą słuchać tej papki, puszczanej przez wszystkie ogólnopolskie stacje radiowe ???
Jeśli nie radio Pin to co? wyrzucić radioodbiornik przez okno ??
Awatar użytkownika
barbarella

barbarella Czw Sty 30, 2014 11:48 pm

jak już pan tak wszystko zmienia "na lepsze" to może niech pan też nazwę zmieni, bo to już nie to samo radio.. może coś w rodzaju: Pinsat, albo Pinshit, Polopin :/
Awatar użytkownika
Wielce niezadowolony

Wielce niezadowolony Sob Lut 01, 2014 1:23 pm

Co za matoł odpowiedzialny jest za zepsucie dobrej rozgłośni? Czy zawsze trzeba równać w dół? Radziu może ten i inne komentarze w internecie dadzą Ci do myślenia!!!
Awatar użytkownika
minimax

minimax Nie Lut 02, 2014 2:42 pm

Na głupotę nie ma rady. Rozwalajcie dalej.
Awatar użytkownika
stary suchar

stary suchar Nie Lut 02, 2014 5:48 pm

I tym sposobem spadliście z mojego band planu.
A słuchałem was od samego początku.

Nie potrzebuję kolejnej zetki, eski, koloru, ........ grających ten sam przedzielany reklamami chłam.
Włączyłem was dziasiaj (niedziela 2.02) z ciekawości miedzy 12.00 a 14.30. Tragedia.
Tani pop na kilogramy grany z komputera zamiast moich ulubionych audycji (uchem i Stefana).
Zamiana w stylu iście polsatowym muzyka za muzykę, ale dużo tańsza, bez znanych prezenterów, bez wysiłku dobrania utworów, zero nastroju, zero stylu, zero smaku. Bezmyślne cięcie kosztów robione przez ludzi którzy zatrzymali się na poziomie majteczki w kropeczki.

Ze dwa lata jeszcze pociągniecie. Później będzie już tylko polo tv i retransmisja audycji publicystycznych z Polsatu. I nie zapomnijcie zmienić nazwy, też się wypaliła. Proponuję przy sieczce o sieczce.
Awatar użytkownika
Radio PIN

Radio PIN Pon Lut 03, 2014 12:35 pm

Zarabista zmiana, uwazam ze bedzie tylko lepiej.. Powodzenia!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 22 gości