[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Duże zmiany w Radiu PiN. Cztery pasma w ciągu dnia, więcej informacji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ich

Re: Duże zmiany w Radiu PiN. Cztery pasma w ciągu dnia, więcej informacji

Ich Wto Lut 04, 2014 10:18 am

no to wylatuje z mojego samochodu kolejne radio. papa.
Awatar użytkownika
NoCoTy

NoCoTy Pon Lut 24, 2014 1:18 pm

Piotr napisał(a):Z ramówki i założeń wynika, że nowy PiN będzie przypominał obecne pasmo poranne, prowadzone przez panią o przeciętnej inteligencji i denerwującym, nieradiowym tembrze głosu. Muzyka zmieniła się na gorsze...

Z ust mi to wyjąłeś :o
A na rozhermetyzowanie ludzików decydujących o PiN-ie szans nie ma - wiem, bo znam do "od kuchni"... Szkoda!
Awatar użytkownika
lord

lord Czw Kwi 17, 2014 3:06 pm

Radek powodzenia !!
Awatar użytkownika
makurokuroskie

makurokuroskie Pią Kwi 25, 2014 9:25 pm

Masakra! Pin zupełnie jak wszyscy i nikt
Awatar użytkownika
Opus Vitae

Opus Vitae Pią Cze 13, 2014 11:48 pm

No i jak tam, buraki? Pseudo-macherzy od radia? Chilli Zet wyprzedziło was już o cztery długości. A wy jesteście na dnie i muł was pogrąża. Nic z tego nie będzie, nie z wami. Kolejne kołtuńskie radio dla jednozwojowych kołtunów - oto wasze "dzieło". Dla szukających alternatywy - Chilli Zet i Radio RAM Wrocław.
Awatar użytkownika
Sceptyk

Sceptyk Nie Cze 22, 2014 11:47 pm

Kiedyś była Rdst, po czym zepsuł ją Eurozet. Przestawiłem sie na PiN, ale to co teraz gra można usłyszeć w Esce. Kayah, Jopek, Steczkowska, De Mono i Piasek nie pasują do biznesowego formatu radia! Sobesto dyrektorem muzycznym i Kin kreatywnym to rozkład radia o formacie wypracowanym przez p. Trzcińskiego. Nie ma czego słuchać, moze ktoś coś zasugeruje?
Awatar użytkownika
bere

bere Pon Cze 23, 2014 11:28 pm

Moje ukochane radio umarło. :( Playlista chyba w kółko ta sama - już słuchać się nie da, nawet piosenki Liar. :( Myślałam, że mi szczęka opadnie, gdy usłyszałam takich "tfu"-rców w PINie jak Honorata Honey Skarbek czy Cleo. Żenada.
Awatar użytkownika
beta

beta Wto Sie 05, 2014 9:53 am

przestałam ich słuchać, teraz niewiele odstają poziomem od reszty, naprawdę szkoda dawnego dobrego PIN-u;
Awatar użytkownika
Radioman

Radioman Nie Wrz 07, 2014 3:38 pm

To była Fajna stacja z charakterem, z przyjemnością się jej słuchało. Teraz coraz częściej zaczyna dominować płytka "gatka szmatka i tania muzyka"
Awatar użytkownika
Radioman

Radioman Nie Wrz 07, 2014 3:41 pm

Ten menagier nie wie co mówi! Wypali się jego mózg, położy to co dobrze grało! Gówniarzy do PIN nie przekonasz mają swoje tanie stacje!
Awatar użytkownika
Dar0

Dar0 Sob Wrz 27, 2014 9:31 pm

Pamiętacie te nazwiska ? Daniel Wydrych, Rafal Turowski, Janusz Zadura, Magda Juszczyk, Weronika Wawrzkowicz, Emil Marat, Bartek Wejman, Cezary Szymanek, Michael Moritz, Staszek Trzciński ?
Teraz osobowości to Kietliński i Kin ? - adminie wybacz ale żal dupę ściska.
Bez doświadczenia, bez pojęcia grunt to TKM

Dokładnie! obecny poziom muzyczny PiN-u to dno! Za czasów PINCODE 1 i 2 to radio nie schodziło przez cały dzień, słuchało się w pracy, a potem w domu szukało utworów które zapadły w pamięć...

Jak można było uwalić tak dobrze rozwijający się projekt, zaczęło się od odstrzelenia Magdy Juszczyk a potem tylko co raz mocniej w dół -.-
Awatar użytkownika
kaszubianin

kaszubianin Śro Paź 01, 2014 10:36 am

co się stało z tym radiem?nie do wiary... ludzie robią różnice...
do widzenia Radio PIN
Awatar użytkownika
ratawa

ratawa Sob Paź 11, 2014 7:47 pm

Jedyne radio, które nie pozwoliło człowiekowi wpaść w szarą masę miałkości zostało zamordowane!
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości