[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Duże zmiany w Radiu PiN. Cztery pasma w ciągu dnia, więcej informacji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ddddd

Duże zmiany w Radiu PiN. Cztery pasma w ciągu dnia, więcej informacji

ddddd Pią Sty 24, 2014 3:24 am

Strzelili w kolano muzyką pop, a teraz zamierzają amputować całą nogę i się przewrócić?
Powodzenia. Unifikujcie media dalej.
Awatar użytkownika
Mike

Re: Duże zmiany w Radiu PiN. Cztery pasma w ciągu dnia, więcej informacji

Mike Pią Sty 24, 2014 5:12 am

Muzycznie niestety poszli na dno:(
Awatar użytkownika
Johny1973

Johny1973 Pią Sty 24, 2014 8:09 am

Marcin Sobesto nadal firmuje nazwiskiem to co oni teraz grają?
Awatar użytkownika
See

See Pią Sty 24, 2014 9:06 am

Bardzo się cieszę, że będzie więcej informacji. I przeciwwaga dla zideologizowanego TOK FM. Szukam mądrego słowa w radiu. Wiedzy. Zróżnicowanych gości.
Awatar użytkownika
Biggie

Biggie Pią Sty 24, 2014 9:12 am

Lipa jakaś! Spodziewalem się, że tak to sie skończy. Nie byłem jakims fanatycznym sluchaczem PiNu, ale muzycznie BYŁY to moje klimaty. Teraz trzeba szukać innej stacji :-(
Awatar użytkownika
Piotr

Piotr Pią Sty 24, 2014 10:05 am

Z ramówki i założeń wynika, że nowy PiN będzie przypominał obecne pasmo poranne, prowadzone przez panią o przeciętnej inteligencji i denerwującym, nieradiowym tembrze głosu. Muzyka zmieniła się na gorsze. Rano w samochodzie już was skreśliłem, po południu słucham czasami z tendencją w dół. Może Maciek Ulewicz mnie utrzyma...
Awatar użytkownika
oleole

oleole Pią Sty 24, 2014 10:26 am

W dzień hity - ok. Wieczorem jak rozumiem dawny Pin, bo Ulewicz to stary Pin. Pogrzało ich? Łączenie tego nic nie da. Brak audycji autorskich? Nie będzie Muzyki Dla Dorosłych - prowadzonej przez szefa muzycznego? Kin kreatywnym? Brawo. Ktoś wrzucił tam granat bez zawleczki.
Awatar użytkownika
Kamyk

Kamyk Pią Sty 24, 2014 10:42 am

Brawo Radziu, kolejny projekt ktory położysz. Chcesz odheremetyzowac radio? To jedna z niewielu stacji ktora nadawała muzykę na wysokim poziomie. Ale co ty o tym mozesz wiedziec? Po owocach Cie poznamy - za rósł stacja bedzie miala niższą słuchalność i bedzie miałka jak Zeta. Ide o zakład
Awatar użytkownika
były słuchacz

były słuchacz Pią Sty 24, 2014 11:14 am

Żeby tworzyć takie radio informacyjne trzeba mieć kilka lub kilkanaście osobowości, które przyciągną słuchaczy. Problem radia PiN polega na tym, że aktualnie jedyną osobowością jest.... prezenter muzyczny -
p. Maciej Ulewicz, który ma dla starych słuchaczy pełnić rolę listka figowego.
Awatar użytkownika
me

me Pią Sty 24, 2014 12:03 pm

Szkoda PiNu ale to było to przewidzenia że tak zrobią żeby Pin i Polsat mieli tych samych odbiorców
Awatar użytkownika
ina

ina Pią Sty 24, 2014 12:36 pm

myślę, że po pożganiu się z częścią załogi, radio PIN pożegna się tez z częścią słuchaczy. to co aktualnie proponuje PIN w ciągu dnia jest po prostu nie do słuchania. przede wszystkim z powodu bardzo złej muzyki, ale powoli również i z powodu słabych treści. dzisiaj rano wytrzymałam jakieś 15 minut i wyłączyłam. nie ma jak zatłuc coś co było na naprawdę niezłym poziomie. no ale czego można się spodziewać od Polsatu.
Awatar użytkownika
yeti

yeti Pią Sty 24, 2014 2:49 pm

Ferdynand Kiepski przejał PiN ?
Awatar użytkownika
Gall Anonim in da mixx

Gall Anonim in da mixx Pią Sty 24, 2014 3:20 pm

Żegnaj PiNku! Dzięki za wszystkie wspaniałe lata!
Awatar użytkownika
Porażka i Niepowodzenie - PiN

Porażka i Niepowodzenie - PiN Pią Sty 24, 2014 3:32 pm

Już się tak nie ekscytujcie, nieudolne zarządzanie doprowadziło do tego - PiN osiągnął dno już jakiś czas temu, a teraz zanurzył się po szyję w mule.
Awatar użytkownika
kiki

kiki Pią Sty 24, 2014 4:23 pm

Nie wiem kto jest nową grupą docelową radia PiN. Nie znam zbyt wielu słuchaczy gustujących w radiu informacyjnym przerywanym takimi hitami jak Katy Perry, Miley Cyrus czy Pitbull. Życzę powodzenia, ale już beze mnie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 20 gości