[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Duże zmiany w Radiu PiN. Cztery pasma w ciągu dnia, więcej informacji

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ojito

Re: Duże zmiany w Radiu PiN. Cztery pasma w ciągu dnia, więcej informacji

Ojito Pią Sty 24, 2014 4:27 pm

Od paru dni zastanawiam się, co się stało z muzyką w pinie! Ta sieczka jest nie do wytrzymania! I teraz jeszcze dowiaduję się, że nie będzie audycji autorskich?! Żal :-((( Oj, trzeba szukać innej stacji, po tylu latach... :-((
Awatar użytkownika
Ojito

Ojito Pią Sty 24, 2014 4:27 pm

Od paru dni zastanawiam się, co się stało z muzyką w pinie! Ta sieczka jest nie do wytrzymania! I teraz jeszcze dowiaduję się, że nie będzie audycji autorskich?! Żal :-((( Oj, trzeba szukać innej stacji, po tylu latach... :-((
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pią Sty 24, 2014 4:51 pm

W pierwszej kolejności proponuję aby odhermetyzować zarząd i dyrekcję programową - jestem pewien, że to przyniesie znacznie lepsze efekty
Awatar użytkownika
swordfish

swordfish Pią Sty 24, 2014 6:51 pm

Tylko nie Sobesto i jego "Muzyka dla dorosłych"! Lubiłem tego słuchać w drodze z pracy do domu w czwartkowe wieczory! Nowości (czasem puszczane przed oficjalną premierą) i starocie wygrzebane z lamusa! To było coś.
A czy teraz będą poranki z Krzysiem Ibiszem i zmiana nazwy radia na Radio Polsat?
Chyba, że Polsat zrobi z tego Zetkę i Tok FM w jednym, a oprócz tego wykupią inną sieć, którą przerobią na stary, muzyczny PIN?
Awatar użytkownika
yyyy

yyyy Pią Sty 24, 2014 7:16 pm

To teraz radio PiN będzie można usłyszeć przy betoniarce albo w traktorze....
Awatar użytkownika
jaro

jaro Pią Sty 24, 2014 7:23 pm

Szkoda.
Muzycznie się opuścili (nazywają to otwartością).
Właśnie dla ich odrębności i poziomu muzycznego ich słuchałem...
Najgorsze jest to, że nie ma na co się przerzucić...
No i jeszcze ten Polsat - trąci amatorszczyzną.
Reasumując: NIE IDŹCIE TĄ DROGĄ...
Awatar użytkownika
zxc

zxc Pią Sty 24, 2014 8:48 pm

a kto będzie teraz słuchał jakąś gadanine i do tego graniem jak w eska a wiec jakis przymulonym wspolczesnym popem.
Awatar użytkownika
hameros

hameros Pią Sty 24, 2014 10:29 pm

Do widzenia. Miło się słuchało. Od teraz na składance pincode królować będzie rihanna i weekend.
Awatar użytkownika
Antykorpolud

Antykorpolud Sob Sty 25, 2014 10:40 am

Kiedyś był taki Sobala w Czwórce - tu fragment o jego "dorobku" za Wikipedią:
"6 lipca 2006 powrócił na kierownicze stanowisko jako dyrektor Polskiego Radia BIS. Wprowadził wiele zmian w stacji, likwidując audycje autorskie, rezygnując z bardziej radykalnych gatunków muzycznych[1]: z ramówki zdjęta została prowadzona przez Maksa Cegielskiego audycja Masala[1], popularna audycja Mocne nocne zastąpiona została przez Nocny oddech muzyki. Oprócz Maksa Cegielskiego, pracę w stacji straciło wtedy jeszcze kilku innych znanych dziennikarzy[1]. Raper Duże Pe sam pożegnał się ze słuchaczami rapując na antenie "Otwarty List do Radia BIS"[1]. Sobala skomentował przeprowadzone zmiany zamieszczając na stronie internetowej stacji zdanie "Sorry, ziomale"[1]."
Wniosek - chyba trzeba poczekać aż idiota się zrealizuje i odejdzie.
Awatar użytkownika
Stryj

Stryj Sob Sty 25, 2014 12:49 pm

Zamieszczona ramówka oddaje poziom wiedzy o radiu. Pan Kin nigdzie nie zagrzewa długo miejsca. Rozpieprza teraz jedno z ostatnich miejsc w eterze. Głosy z Pinu płyną rozpaczliwe. Śmierdzi tam na kilometr. A konkurencja bije brawo.
Awatar użytkownika
Rtg

Rtg Sob Sty 25, 2014 4:37 pm

Ogłaszam stan epidemii głupoty i szkodnictwa radiowego na terytorium RP!
Była słuchaczka Trójki, Jedynki, Roxy i PiN.
Awatar użytkownika
zenka

zenka Sob Sty 25, 2014 10:59 pm

no, jak usłyszałam ostatnio w PIN rąbankę rodem z Eski (avici chyba?) to trzy razy sprawdzałam na wyświetlaczu czy to na pewno PIN??? co za zgrzyt:/ jakoś tak mało zachęcająco:(
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Nie Sty 26, 2014 6:01 pm

Pamiętacie te nazwiska ? Daniel Wydrych, Rafal Turowski, Janusz Zadura, Magda Juszczyk, Weronika Wawrzkowicz, Emil Marat, Bartek Wejman, Cezary Szymanek, Michael Moritz, Staszek Trzciński ?
Teraz osobowości to Kietliński i Kin ? - adminie wybacz ale żal dupę ściska.
Bez doświadczenia, bez pojęcia grunt to TKM
Awatar użytkownika
Mika

Mika Nie Sty 26, 2014 7:15 pm

Szkoda. Dla mnie to właśnie audycje autorskie nadawały radiu PIN tą wyjątkowość... Teraz nie mam już czego tu szukać. :( Cóż, czas rozejrzeć się za nowym radiem dla siebie.
Awatar użytkownika
Mika

Mika Nie Sty 26, 2014 7:15 pm

Szkoda. Dla mnie to właśnie audycje autorskie nadawały radiu PIN tą wyjątkowość... Teraz nie mam już czego tu szukać. :( Cóż, czas rozejrzeć się za nowym radiem dla siebie.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: oeyrobfr oraz 21 gości