WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

Duży spadek słuchalności radia w 2021 roku. Jedynka i Trójka odnotowały najniższe wyniki w historii

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Sty 17, 2022 6:43 am

Radio publiczne musi być zbudowane od podstaw po oderwaniu od koryta narodowych populistów.
Od podstaw!!!
Awatar użytkownika
Członek TK

Re: Duży spadek słuchalności radia w 2021 roku. Jedynka i Trójka odnotowały najniższe wyniki w historii

Członek TK Pon Sty 17, 2022 6:55 am

Te wyniki badan są niezgodne z konstytucją i trzeba je anulować!!!
Awatar użytkownika
2022

Re: Duży spadek słuchalności radia w 2021 roku. Jedynka i Trójka odnotowały najniższe wyniki w historii

2022 Pon Sty 17, 2022 7:01 am

Wszystko w "bogoojczyźnianym sosie". Do tego dochodzą brak zaufania do mediów publicznych i obniżenie poziomu kadr , które tworzą słabą ofertę.
Awatar użytkownika
Pawel

Pawel Pon Sty 17, 2022 7:41 am

Nie wierzę w te pseudosondaze.Slucham PR24,PIK,PR1.
Awatar użytkownika
Bieługa to jest dobra wódka. Dobra restauracja ma swoje prawa. Ja jestem trochę człowiekiem biesiadnym.

Bieługa to jest dobra wódka. Dobra restauracja ma swoje prawa. Ja jestem trochę człowiekiem biesiadnym. Pon Sty 17, 2022 7:59 am

"Magiel Wagli" szykują taką INBĘ, że się nie pozbieracie. Platforma chciałaby wincej prowokacji proszę państwa.
Awatar użytkownika
Nie jestem żadnym patronem !

Nie jestem żadnym patronem ! Pon Sty 17, 2022 8:17 am

W Trójce świetnie grają : Kirmuć, Margański, Wiernik, Baron, i Leszek Adamczyk. Wystarczy, żebym wciąż był wierny Trójce.
Awatar użytkownika
Tadeusz

Tadeusz Pon Sty 17, 2022 8:47 am

Owszem, wspomniani grają, na tle pozostałych, przyzwoicie, ale każdy z nich ma ledwie godzinę a taki Ciechan z 10, dla mnie to zdecydowanie za mało, wolę 357
Awatar użytkownika
Kicha

Kicha Pon Sty 17, 2022 8:51 am

Dajcie spokój nie ma już Trójki, jest plac zabaw dla funkcjonariuszy z tvp info i kaszana Ciechana radio złote przeboje
Awatar użytkownika
Kaszanka

Kaszanka Pon Sty 17, 2022 8:54 am

W sobotę audycja Ciechańskiego jest kompletną porażką, w kółko gra to samo, nawet go kolo skompromitował na fb można zobaczyć - wymienił na godzinę przed audycją co będzie i wszystko się sprawdziło, pewnie juz usunęli.
Awatar użytkownika
Tiaaa

Tiaaa Pon Sty 17, 2022 8:58 am

Trójka to teraz radio złote przeboje. I to ze wskazaniem na przeboje
Awatar użytkownika
Marek Kiry

Marek Kiry Pon Sty 17, 2022 9:16 am

To jest tak bezczelne, że aż niemożliwe żeby nie było celowe, na 20 wydań adycji Departament Rytmu w 16 pojawiały się te same utwory - a Rod Stewart to rekordzista z Rhytm of my heart, ale podobnie Donna Summer, Madonna, Jackson, Genesis i Bee Gees - moim zdaniem on to robi celowo żeby za pół roku po odejściu z PR3 nabijać się z słuchaczy - jakie to imbecyle nawet nie zorientowali się, że puszczam w kółko to samo. Pozdrawiam zwłaszcza Krzysztofa Molędę z fb radia - alterego Ciechana
Awatar użytkownika
J23

J23 Pon Sty 17, 2022 9:20 am

Brawo Paweł, brawo Ty :)!
Awatar użytkownika
Zygmunt

Zygmunt Pon Sty 17, 2022 9:24 am

Śmieszą mnie ludzie, którzy deklarują, że słuchają Trójki od 30 lat i teraz to jest dopiero dobre radio, to co Wy robiliście przez 30 lat? Ktoś Was zmuszał do słuchania radia, którego nie lubiliście słuchać? To było super radio, miało różne momenty, ale trwało, właśnie dzięki ludziom, teraz tych ludzi już nie ma i tego radia tez już nie ma i zaklinanie rzeczywistości nic nie pomoże, bo koń jaki jest każdy widzi.
Awatar użytkownika
Marek

Marek Pon Sty 17, 2022 9:25 am

Zygmunt - w punkt !
Awatar użytkownika
Jan

Jan Pon Sty 17, 2022 9:32 am

Próbowałem zostać z Trójką, bo to było moje radio przez prawie 40 lat i też uważałem, że przyda się spore przewietrzenie, juz mnie irytowały wkółko te same głosy, nie wszystkie, ale wiele z nich. Byłem ciekaw zmian, pojawiali się nowi redaktorzy, zgasł duch tego radia, ale liczyłem, że to przejściowe, juz w wakacje zaczynałem się wkurzać, bo to radio zrobiło się strasznie wtórne, nic nowego, do tego strasznie się spauperyzowało, mało rocka, muzyka głównie pop, w najlepszym razie pop/rock, właśnie przez muzykę zacząłem słuchać radia w internecie, bo na fm jakoś nic mi nie podeszło, najpierw Rockserwis, a od listopada 357 i jak usłyszałem znowu te głosy, to nawet te, które mnie wcześniej denerwowały teraz ich słucham z przyjemnością, dużo młodych, świetnych, niesamowicie osłuchanych ludzi, reportaże, humor, dowcip i bez reklam, to 357 jest nawet lepsze niż była Trójka, to może za wcześnie, na razie tak jest, zobaczymy jak im się uda, ale moim zdaniem Trójki juz nie ma, a to co jest, da się słuchać przez dwie trzy godziny w tygodniu, ja nie oglądam telewizji, zawsze wolałem radio, a 357 moge słuchać non stop, moze nie kazdemu sie podoba, teraz kazdy woli rmf i zeby były przeboje ale ja mam tu to co zawsze dostawałem w Trójce - nowe, nieznane, a rewelacyjne.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości