WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
ik

Duży wzrost oglądalności mszy świętych w telewizji

ik Śro Mar 25, 2020 7:11 am

czyli nowoczesność do polski jeszcze długo nie zawita
Awatar użytkownika
walter

Re: Duży wzrost oglądalności mszy świętych w telewizji

walter Śro Mar 25, 2020 7:24 am

spokojnie pójdą na wybory 10 maja i populacja naturalnie się zmniejszy o połowę ;)
Awatar użytkownika
kamys

kamys Śro Mar 25, 2020 7:39 am

"ik" napisał(a): czyli nowoczesność do polski jeszcze długo nie zawita
Zawitała - katolicy ogladają msze przez mass media. A środowiska LGBT takie nowoczesne, że ciągle musi na ulice wychodzić i krzyczeć
Awatar użytkownika
Fan

Fan Śro Mar 25, 2020 7:46 am

U nas ksiądz ma 4 dzieci.a taca swieci pustkami
Awatar użytkownika
Słucham tylko mamy i Radia ZET

Słucham tylko mamy i Radia ZET Śro Mar 25, 2020 8:24 am

No to teraz dopiero wzrośnie oglądalność skoro rząd wprowadza kolejne obostrzenia co do wiernych podczas mszy i pogrzebów do 5 osób. Na mszy nie będzie mógł przebywać nikt spoza rodziny także na zwykłej mszy gdzie często wspominamy jest zmarły
Awatar użytkownika
Słucham tylko mamy i Radia ZET

Słucham tylko mamy i Radia ZET Śro Mar 25, 2020 8:24 am

No to teraz dopiero wzrośnie oglądalność skoro rząd wprowadza kolejne obostrzenia co do wiernych podczas mszy i pogrzebów do 5 osób. Na mszy nie będzie mógł przebywać nikt spoza rodziny także na zwykłej mszy gdzie często wspominamy jest zmarły
Awatar użytkownika
Pixy

Pixy Śro Mar 25, 2020 9:18 am

I co z tego skoro ogladacze mszy mają po 60 lat i wiecej. Nie wiem co ludzie w tym widzą. Dla mnie zawsze to były i nadal są bezsensownie zmarnowany czas. Jakoś mnie do uczestniczenia w tych godzinach nienawiści i wychwalania PiSu nie ciągnie. Poza tym ćwiczenia jogi są bardziej wartościowe dla ciała i umysłu niż modły na kolanach do telewizora. Obraza majestatu? Trudno. Mnie wyznawcy religii obrażają codziennie mówiąc o czymś na co nie ma potwierdzonych dowodów naukowych.
Awatar użytkownika
prawdziwy Polak

prawdziwy Polak Śro Mar 25, 2020 9:29 am

"Mszy" pisze się z Dużej litery.
Awatar użytkownika
Qwert

Qwert Śro Mar 25, 2020 9:31 am

Hehe.. A inni na siłę tworzą Hotele Paradise, Wysypy Miłości, Ameryki Express, a tu wystarczy msze transmitować i ma się "większa" oglądalność niż wszystkie te programy razem wzięte.
Awatar użytkownika
Ano

Ano Śro Mar 25, 2020 9:32 am

"Pixy" napisał(a): I co z tego skoro ogladacze mszy mają po 60 lat i wiecej. Nie wiem co ludzie w tym widzą. Dla mnie zawsze to były i nadal są bezsensownie zmarnowany czas. Jakoś mnie do uczestniczenia w tych godzinach nienawiści i wychwalania PiSu nie ciągnie. Poza tym ćwiczenia jogi są bardziej wartościowe dla ciała i umysłu niż modły na kolanach do telewizora. Obraza majestatu? Trudno. Mnie wyznawcy religii obrażają codziennie mówiąc o czymś na co nie ma potwierdzonych dowodów naukowych.
naucz się trochę szacunku i tolerancji.
Awatar użytkownika
Aba

Aba Śro Mar 25, 2020 10:09 am

Nikt nie głosuje na PiS, nikt nie ogląda TVP, wszyscy krytykują Kościół. A jak przychodzi co do czego to... właśnie :) Z Polakami nie jest jeszcze na szczęście tak źle.
Awatar użytkownika
Ja_2020

Ja_2020 Śro Mar 25, 2020 10:15 am

@Aba jest gorzej niż myślisz. Wytwór ludzkiej wyobraźni nic tu nie pomoże, a myślę że niektórym to nawet może zaszkodzić.
Awatar użytkownika
lol

lol Śro Mar 25, 2020 10:39 am

duży wzrost głośności również:(
Awatar użytkownika
Andreas

Andreas Śro Mar 25, 2020 10:45 am

Tu narodowa kwarantanna ma ogromną zaletę. Kościół nie dostaje pieniędzy z tac (choć zawsze rząd może sklecić ustawę o rekompensacie), część ludzi może przejrzy na oczy i zobaczy, że można żyć bez religii, a to co robią księża to zwykły teatr dla mas, który nie różni się niczym od hotel paradise, trudnych spraw czy tureckich seriali.
Awatar użytkownika
Wdss

Wdss Śro Mar 25, 2020 10:47 am

"kamys" napisał(a):
"ik" napisał(a): czyli nowoczesność do polski jeszcze długo nie zawita
Zawitała - katolicy ogladają msze przez mass media. A środowiska LGBT takie nowoczesne, że ciągle musi na ulice wychodzić i krzyczeć

A ty ciągle musisz płakać i się kompromitować :lol:
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości