WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Melba

Re: Dwa lata temu na Patronite.pl wystartowała zbiórka na Radio 357. Paweł Sołtys: "Idziemy do przodu"

Melba Śro Paź 05, 2022 5:00 pm

"Lustereczko" napisał(a):
"olek" napisał(a): ach te wylewające się frustracje... przecież nikt nie każe słuchać 357 i tym bardziej płacić... po co ten płacz?

To czemu płakałeś w kontekście Trójki? Nikt nie każe słuchać...

Ale każą płacić. Płacenia abonamentu na "media narodowe" da się oczywiście uniknąć dosyć łatwo, ale jest jeszcze haracz wypłacany bezpośrednio z budżetu (2 miliardy rocznie!).
Awatar użytkownika
hmm

Re: Dwa lata temu na Patronite.pl wystartowała zbiórka na Radio 357. Paweł Sołtys: "Idziemy do przodu"

hmm Śro Paź 05, 2022 5:49 pm

"Zoro" napisał(a):
"hmm" napisał(a): Jak poczytałem o "nagrodach" wynikających z patronowania tego radyjka o malo nie spadlem z krzesla ze smiechu.
Tyle kasy dostają, a stronka 357 wygląda jakby zaprojektował ją 12-latek.

A czy wiesz, kiciuś, że tu nie o nagrody chodzi ?

Mareczku jestem heteryk, wirusuj sam :)))
Awatar użytkownika
Sluchaczka

Sluchaczka Śro Paź 05, 2022 8:13 pm

Patronuję od początku, jest super. Kochane Radio 357, wszystkiego najlepszego:)))
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Paź 05, 2022 9:43 pm

"Ola" napisał(a): ale FM zaraz wyłączą, dziadku.
Ty za to chyba lubisz dziadków ;)
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Paź 05, 2022 9:43 pm

"qba" napisał(a):
"Kuba" napisał(a): Zgodnie z obietnicą złożoną 2 lata temu - czekamy na FM

FM było jedynie dalekosiężnym planem, który być może kiedyś mógłby wypalić, ale generalnie niemożliwym do zrealizowania ze względu na zbyt małe finanse. Sama koncesja analogowa kosztuje ponad 14 milionów złotych.

Koncesja bez reklam jest tańsza, ale tego Wam nie powiedzą ;)
Awatar użytkownika
Kuba

Kuba Śro Paź 05, 2022 9:44 pm

"abc" napisał(a):
"Kuba" napisał(a): Zgodnie z obietnicą złożoną 2 lata temu - czekamy na FM

To już nieaktualne. Nie jesteś w temacie.

Wręcz przeciwnie, czuje się oszukany
Awatar użytkownika
Mietek

Mietek Czw Paź 06, 2022 6:19 am

Oni robią radio czy las? Czy kawę? Bo już nie wiem...
Awatar użytkownika
HeKN

HeKN Czw Paź 06, 2022 6:51 am

Kiedy na DAB+ ???
Awatar użytkownika
lodziarz

lodziarz Czw Paź 06, 2022 11:40 am

"Mietek" napisał(a): Oni robią radio czy las? Czy kawę? Bo już nie wiem...

Lody kręcą.
Awatar użytkownika
LGOM

LGOM Czw Paź 06, 2022 6:54 pm

Jako zdeklarowany odbiorca konkurencji z Wilanowa jednakowoż mimo wszystko trzymam kciuki {oba zwei} za radio z Żoliborza. Na pohybel tałatajstwu rozpanoszonemu na Ujazdowie.
Awatar użytkownika
Radial

Radial Wto Paź 11, 2022 5:56 pm

Ale tu boli co poniektórych, że ludzie słuchają tego czego chcą słuchać i jeszcze za to płacą.

Chcesz słuchać sobie RMF, Trójki, Zetki czy Jedynki to sobie słuchaj ale dlaczego chcecie abym ja tego słuchał?
To moja sprawa jakie radio włączam i nic wam do tego, niestety widzę że to najbardziej was boli, ponieważ powinienem słuchać, czytać i oglądać tylko jedynie słuszne media, prawda?

No i niestety nie, nie będę - będę wydawać swoje pieniądze na to co zechcę i słuchać czego zechcę.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości