WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ania

Re: Dyrektor programu Radia Gdańsk w nocnym mailu zażądał zwolnień. „Wydarzyła się rzecz niedopuszczalna”

Ania Śro Sty 29, 2020 8:55 am

Ale była impreza.
Awatar użytkownika
miłosz

Re: Dyrektor programu Radia Gdańsk w nocnym mailu zażądał zwolnień. „Wydarzyła się rzecz niedopuszczalna”

miłosz Śro Sty 29, 2020 9:13 am

Biorąc pod uwagę styl, ortografię i składnię tego "dyrektora" mowa raczej o kilku gorszych dekadach 🤔
Awatar użytkownika
mmm

mmm Śro Sty 29, 2020 9:14 am

Jak widać lepiej w nocy spać niż emaile wysyłać 😉
Awatar użytkownika
czesiek

czesiek Śro Sty 29, 2020 9:14 am

"W żaden sposób nie identyfikuję się z jego treścią. Nie odzwierciedla też on w żaden sposób moich poglądów w sprawie".

Rankami zrywam się śliczny,
Liryczny i apetyczny.
To musnę coś jak jaskółka,
To usnę w słońcu jak pszczółka,
Aż chmurki zbudzi mnie cień,
Bym brzęczał cały dzień.

Lecz gdy spłynie mrok wieczorny
Typem staję się upiornym:
Twarz mi blednie, włos mi rzednie,
Psują mi się zeby przednie.
A niech tylko wiatr zaśwista
W piekielnego wpadam twista.
Widząc mnie w piekielnym twiście
Zwariowali byli byście !
Lew by się ze strachu słaniał!
Jestem nie do wytrzymania,
Bo prócz wymienionych cech
Skręca mnie upiorny śmiech:
Cha, cha, cha!... Cha, cha, cha!...
Awatar użytkownika
art

art Śro Sty 29, 2020 9:15 am

Czyżby ci sami hakerzy włamali się na konto, co u Kukiza?
Awatar użytkownika
mm

mm Śro Sty 29, 2020 9:17 am

Stara dobra zasada: piłeś, nie pisz.
Awatar użytkownika
widz555

widz555 Śro Sty 29, 2020 9:22 am

Piłeś - nie pisz. To pan dyrektor jest do zwolnienia.
Awatar użytkownika
Ciekawe

Ciekawe Śro Sty 29, 2020 9:33 am

A Chmielecki dlaczego nie ma odwagi nic powiedzieć. Tyle pięknych słów o etyce opowiada. A tu nic? Sam sprowadził do firmy tego pożal się Boże dyrektora, który się kompromituje od pierwszych dni pracy (podobnie jak koleżanka Zielińska) i teraz brakuje odwagi na komentowanie zachowania swoich ludzi?
Awatar użytkownika
google

google Śro Sty 29, 2020 9:43 am

Wystarczy poszukać w necie kto zacz Chmielecki czy Roman. Z pewnością zasłużeni dla tzw. prawicy.
Awatar użytkownika
Babcia Mówi

Babcia Mówi Śro Sty 29, 2020 10:08 am

To jest już tylko śmieszne. Żrą się między sobą lizusy władzy. I dobrze, wielbiciele dobrej zmiany muszą posmakować tego co zgotowali, czas na show.
Awatar użytkownika
gość

gość Śro Sty 29, 2020 10:25 am

https://www.radio.katowice.pl/zobacz,47 ... radia.html . To stamtąd pisał? Niezła zabawa musiała być za publiczną kasę
Awatar użytkownika
Kadrowa

Kadrowa Śro Sty 29, 2020 10:25 am

Spójrzcie tylko w jego papiery. Nie chcą go ani w Gdańsku, ani w Gdyni. Był już w kilkunastu firmach i wszędzie się pozbywają człowieka z opinią wariata. Ale to koleżka Sellina, więc jest "nietykalny" i wciąż dostaje nowe stołki. Demolka trwa.
Awatar użytkownika
Maciek

Maciek Śro Sty 29, 2020 11:46 am

Co może skłonić człowieka do takich wysr*wów? Chyba siedzi nocą, zdołowany, że w życiu mu nie wyszło i jest tylko partyjnym popychłem, i szuka komu by tu dosr*ć, a że wokół już wszystko obsadzone podobnymi fachurami, więc żre swoich? Domyślam się, że przez całą III RP go nie wiedzieć czemu establishment sekował.
Awatar użytkownika
Rt

Rt Śro Sty 29, 2020 12:28 pm

Ale dramat. Koleś który pisze gorzej niż uczeń podstawówki, stawia przecinku wszędzie, czyli nie myśli. Do zwolnienia
Awatar użytkownika
janek

janek Śro Sty 29, 2020 1:08 pm

28 stycznia: "Ogólnopolskie Seminarium Radiofonii Publicznej trwa w Wiśle. (...) W spotkaniu udział biorą prezesi 17 rozgłośni regionalnych Polskiego Radia, a także dyrektorzy programowi i finansowi."
Powinni im zabierać służbowe telefony przed takimi "seminariami", niejeden Mariusz i niejeden Roman mieliby mniej zmartwień psychofizycznych dnia kolejnego.
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości