WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
rurku

Dyrektorzy TVP odsunięci od pracy po emisji „Voice of Poland” równocześnie z „Rolnik szuka żony”. Kurski: za błędy się karze

rurku Śro Wrz 27, 2017 2:04 am

Telewidzowie wiedzieli o tym od dawna, bo mogli sprawdzić w programie tv, a Kurski dowiedział się dopiero po emisji.
Awatar użytkownika
Jan

Re: Dyrektorzy TVP odsunięci od pracy po emisji „Voice of Poland” równocześnie z „Rolnik szuka żony”. Kurski: za błędy się karze

Jan Śro Wrz 27, 2017 5:00 am

Stefaniak wreszcie musiał złączyć sie z reżimem.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Re: Dyrektorzy TVP odsunięci od pracy po emisji „Voice of Poland” równocześnie z „Rolnik szuka żony”. Kurski: za błędy się karze

Maciej konserwatywny Śro Wrz 27, 2017 6:15 am

"OLO" napisał(a): no proszę jaki idiota. marny pprezesina pachołek Dyktatora Jarosława. tfuu!

Za to ty jesteś taki mądry i inteligentny, że nawet nie wiesz o tym, że w języku polskim każde nowe zdanie zaczyna się dużą literą... Nie po raz pierwszy tak się błaźnisz i kompromitujesz, hahahahaha!

PS. Jeśli za chwilę ktoś podpisany moim nickiem napisze, że zapomniał się zaśmiać konserwatywnie, albo napisze coś o hurtowni i wentylatorach, to nie będzie mój wpis, tylko wpis lewackiego podszywacza! Ja nic nie zapominam i piszę od razu wszystko, co chcę napisać. Nie muszę chwilę później pisać nowego wpisu, żeby coś dodać, bo coś zapomniałem. Każdy inteligentny czytelnik doskonale też wie, że nie mam żadnej hurtowni wentylatorów, o której tak lubi pisać lewacki podszywacz.
Jeśli pojawi się wpis pod nickiem Krycha z Wałbrzycha, to też będzie dzieło lewackiego podszywacza. Prawdziwa Krycha, z którą prawie codziennie rozmawiam przez telefon, nie udziela się tutaj od lipca i w najbliższym czasie nie planuje powrotu, bo nie ma już czasu na fora internetowe.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Wrz 27, 2017 6:52 am

I zapomniałem naPiSać, że tylko podrygujesz.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Wrz 27, 2017 6:58 am

Jednak nie wytrzymam.
Muszę się zaśmiać, bo Prezes to czyta: buhahahahaha.
Pamiętajcie 5 x ha.
Awatar użytkownika
John.

John. Śro Wrz 27, 2017 7:28 am

Telewizja z misją! Karaoke na jednym kanale i program dla... (sic!). I ja mam płacić abonament na taki szut!?
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Śro Wrz 27, 2017 7:29 am

Dziwna decyzja. Przecież czasy PRL-u, gdy w Polsce były tylko dwa programy dawno minęły. Od dawna TVP emituje "w tym samym czasie" np. sensacyjne filmy czy "atrakcyjne" programy na różnych antenach. Każdy z dyrektorów ma walczyć o jak najlepszą oglądalność, więc umieszczanie czegoś słabego "bo na innej antenie jest coś atrakcyjnego", to dopiero byłoby totalne nieporozumienie. Dla pracowników to zarządzanie pewnie oznacza chaos - oczekiwanie, żeby oglądalność była jak najlepsza i kara (utrata pracy, zawieszenie), bo na innej antenie jest coś atrakcyjnego.
Awatar użytkownika
obserwator

obserwator Śro Wrz 27, 2017 7:35 am

Dziwna decyzja. Przecież czasy PRL-u, gdy w Polsce były tylko dwa programy dawno minęły. Od dawna TVP emituje "w tym samym czasie" np. sensacyjne filmy czy "atrakcyjne" programy na różnych antenach. Każdy z dyrektorów ma walczyć o jak najlepszą oglądalność, więc umieszczanie czegoś słabego "bo na innej antenie jest coś atrakcyjnego", to dopiero byłoby totalne nieporozumienie. Dla pracowników to zarządzanie pewnie oznacza chaos - oczekiwanie, żeby oglądalność była jak najlepsza i kara (utrata pracy, zawieszenie), bo na innej antenie jest coś atrakcyjnego.
Awatar użytkownika
Abonent

Abonent Śro Wrz 27, 2017 7:41 am

Ale o co chodzi ?? Przecież abonenci Netii oglądali obydwa programt jednocześnie, bu ha ha
Awatar użytkownika
Manipulanci

Manipulanci Śro Wrz 27, 2017 7:42 am

Pic na wode fotomontaz. Pokazowka przed dzisiejszym spotkaniem w RMN. Ani Stefaniak ani Mazur nie wyleca bo sa politycznie towarzysko umocowani. Krzywda im sie nie stanie zadna. Nie straca kasy. Zadna kara.
Awatar użytkownika
to ja

to ja Śro Wrz 27, 2017 8:02 am

ale z tym zawieszeniem M., to przecież ściema, bo facet dalej hasa po korytarzach na woronicza i jest w swoim gabinecie.
Awatar użytkownika
Zdziwiony

Zdziwiony Śro Wrz 27, 2017 8:02 am

Za bledy sie karze???
Prawie dwa lata zatrudnia Pan prezes trola ktory zbijal beke z katastrofy smolenskiej i pisal tak:
Jak nie wyląduję/wylądujemy, to mnie zabije/zabiją”. Takie słowa kilkadziesiąt sekund przed katastrofą prezydenckiego TU-154 pod Smoleńskiem miał wypowiedzieć kapitan Arkadiusz Protasiuk – dowiedziała się nieoficjalnie TVN24. To fragment, który wcześniej w stenogramie pojawił się jako „niezrozumiały” Kuba Sufin

I Pan sie uwaza za Patriote Panie Prezesie???
Awatar użytkownika
koszmarrrr

koszmarrrr Śro Wrz 27, 2017 8:19 am

Qreski za swoje nieobliczalne błędy już by musiał siedzieć na conajmniej 150 lat bez prawa zbliżania do Qreskiej tivi i innej na 1000 lat.
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Wrz 27, 2017 8:21 am

"Maciej konserwatywny" napisał(a): I zapomniałem naPiSać, że tylko podrygujesz.

"Maciej konserwatywny" napisał(a): Jednak nie wytrzymam.
Muszę się zaśmiać, bo Prezes to czyta: buhahahahaha.
Pamiętajcie 5 x ha.

Te wpisy nie są moimi wpisami! To napisał badziewny lewacki podszywacz, przed którym ostrzegałem w swoim wpisie o godzinie 06:15.

Hahahahaha, ten badziewny lewacki podszywacz swoim błaźnieniem się i kompromitowaniem tak mnie bawi, że aż zapluwam ekran laptopa ze śmiechu!
Każdy inteligentny czytelnik od dawna wie, że ja się zawsze śmieję hahahahaha i tylko tak. Nigdy nie śmiałem się buhahahahaha - tak się śmieje tylko badziewny lewacki podszywacz. Co jest w tym najzabawniejsze, lewacki podszywacz niby pisze, że śmieje się 5 x ha, ale i tak dodaje z przodu to niepotrzebne bu, czym tylko SAM SIEBIE DEMASKUJE! Widocznie lubi się błaźnić i kompromitować, sprawia mu to przyjemność. Cóż, są różne rodzaje masochizmu, a badziewny lewacki podszywacz chyba preferuje taki właśnie rodzaj masochizmu.

Badziewny lewacki podszywaczu, nie wykurzysz mnie stąd! Próbujesz to robić już prawie od roku, ale jak widzisz, ja wciąż tutaj trwam. I będę trwał. Rób to dalej, a coraz bardziej będziesz się błaźnił i kompromitował, hahahahaha!
Awatar użytkownika
Maciej konserwatywny

Maciej konserwatywny Śro Wrz 27, 2017 8:38 am

Muszę zażyć moje lekarstwa bo mi lekarz powiedział, że po nich będę mniej zapluwał ekran.
I to j tu triumfuję a obleśny, lewacki podszywacz tylko sobie podryguje w rytm ulubionego bohatera p. Kurskiego - Maryniuka.
Na złość jemu zaśmieję się ponownie na konserwatywny sposób: buhahahahaha.
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości