WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
polll

Dziennikarka Video-KOD wyprowadzona przez policję z antyfaszystowskiej demonstracji, krytykuje to Towarzystwo Dziennikarskie

polll Nie Sie 18, 2019 8:53 pm

video kod? dziennikarka? Wy tak.na serio?:)))
Awatar użytkownika
Swojak

Re: Dziennikarka Video-KOD wyprowadzona przez policję z antyfaszystowskiej demonstracji, krytykuje to Towarzystwo Dziennikarskie

Swojak Nie Sie 18, 2019 9:42 pm

Zacny tekst. Brakuje mi w nim tylko czegoś, co kiedyś było abecadłem - w tym wypadku komentarza ze strony policji. Albo sformułowania: "rzecznik policji nie odpowiedział na nasze pytania". Bez tego całość staje się zwyczajną agitką.
Awatar użytkownika
paff

Re: Dziennikarka Video-KOD wyprowadzona przez policję z antyfaszystowskiej demonstracji, krytykuje to Towarzystwo Dziennikarskie

paff Nie Sie 18, 2019 10:26 pm

Przecież większość milicjantów jest delikatnie rzecz ujmując mało zorientowana w rzeczywistości i życiu - kómendant powie szczaj to szczą, kómendat powie pij to piją, kómendant powie jedz to jedzą itd.. Ja w mojej okolicy nauczyłem ich kultury jak przez tydzień nie potrafili zwinąć sąsiada który mnie pobił. Zrobiłem aferę i od tego czasu jestem nietykalny przez nich. Mogę jeździć po mieście 100 km/h, mogę na rynku spożywać napoje alkoholizowane itd. itp.
Awatar użytkownika
grzegorz

grzegorz Pon Sie 19, 2019 9:11 am

Widzę, że nie odpuszczacie z tą całą propagandą LGBT, od kilku miesięcy grzejecie temat, jakby to było dla Polaków najważniejsze czy geje mogą adoptować dzieci. Świat stanął na głowie.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości