WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Gangnam

Dziennikarskie śledztwa i reportaże zapewniły „Gazecie Wyborczej” najwięcej subskrybentów w internecie. „Nie ma magicznej formuły”

Gangnam Śro Cze 19, 2019 9:44 am

Nie ma magicznej formuły, trzeba tylko robić to, za co ludzie od zawsze chcieli płacić w gazetach ;)
Awatar użytkownika
Jan88

Re: Dziennikarskie śledztwa i reportaże zapewniły „Gazecie Wyborczej” najwięcej subskrybentów w internecie. „Nie ma magicznej formuły”

Jan88 Śro Cze 19, 2019 9:51 am

A ilu tych subskrybentów jest w Polsce??
Awatar użytkownika
pytanie

Re: Dziennikarskie śledztwa i reportaże zapewniły „Gazecie Wyborczej” najwięcej subskrybentów w internecie. „Nie ma magicznej formuły”

pytanie Śro Cze 19, 2019 10:15 am

"Jan88" napisał(a): A ilu tych subskrybentów jest w Polsce??

Chodzi ci o Gazetę Polską? Myślę, że niewielu.
Awatar użytkownika
Przekupka

Przekupka Śro Cze 19, 2019 12:19 pm

Mokre kapiszony słabo się sprzedają...
Awatar użytkownika
.

. Czw Cze 20, 2019 3:55 am

Na moją decyzję miała wpływ jedynie cena. Ale tu już z dwa meiace temu. Potem zaproponowali mi drożej o...5 zł :) to zrezygnowałem :))
Awatar użytkownika
Werrin

Werrin Czw Cze 20, 2019 5:49 pm

Brawo GW! Jedyne czasopismo, ktore nadaje się do codziennego czytania!
Awatar użytkownika
sammler

sammler Pią Cze 21, 2019 11:04 pm

Kupiłem roczny abonament za bodajże 149 zł pod wpływem afery z Czarneckim, a konkretnie tzw. planem Zdzisława. Ale możecie mnie już odliczyć - więcej tego błędu nie popełnię. Byłem aktywnym komentatorem z 10 lat temu. Z ręką na sercu - nie wchodziłem przez te lata ani na wyborcza.pl, ani gazeta.pl. To co zastałem po powrocie mnie po prostu przeraziło. Wyborcza to stan umysłu, oblężona twierdza. A jej komentatorzy to po prostu dno. Jedynym pocieszeniem jest to, że to zideologizowane medium jest zaledwie cieniem (20 proc. czytelników) samego siebie sprzed tych lat.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości