[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dziennikarz chce przeprosin i odszkodowania od TVP za zdjęcie Kamila Durczoka ze Strajku Kobiet

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Telewizji

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Sonia

Dziennikarz chce przeprosin i odszkodowania od TVP za zdjęcie Kamila Durczoka ze Strajku Kobiet

Sonia Pon Lis 23, 2020 8:04 am

KD w obronie kobiet? W Wawie pokazaliby temu dziadersowi m-ce ale na Slonsku to widać heros...
Awatar użytkownika
takżeno

Re: Dziennikarz chce przeprosin i odszkodowania od TVP za zdjęcie Kamila Durczoka ze Strajku Kobiet

takżeno Pon Lis 23, 2020 8:48 am

"dziennikarz" i Silesia 24? dobre sobie..
Awatar użytkownika
danielos

Re: Dziennikarz chce przeprosin i odszkodowania od TVP za zdjęcie Kamila Durczoka ze Strajku Kobiet

danielos Pon Lis 23, 2020 8:54 am

przynajmniej wiemy ze taki s,ieszny ludek istnieje dziennikarz hahahah przepraszam
Awatar użytkownika
YKK

YKK Pon Lis 23, 2020 8:54 am

Z TVP trzeba jak ze stajniami Augiasza - inaczej nie da się tego posprzątać.
Awatar użytkownika
gośc

gośc Pon Lis 23, 2020 8:56 am

ja apeluje do widzów o obronie telewizji pana jacka kurskiego ja absolutnie nie chce aby pan Jacek kurski przestał być prezesem TVP ja jestem zdeczydowanie za pozostawiłem telewizja jacka kurskiego tak ale tym razem bez wiadomości bez panoramy a w TVP INFO wiadomości z Wikipedii i pan Jacek ma bardzo duze szanse aby zlikwidować programy informacjine w tvp1 i tvp2 czy w tvp3 lokalne czyli pan Jacek kurski powień zostać prezes TVP ale kłamstwa bzdury czy kabaret kompletnie zlikwidować bo to co dzisiaj robi pan prezes TVP to zwykłe śmiechu warte dlatego to ma być nowa TVP pana prezesa kurskiego bez kłamstw i bzdur a nawet jeśli opozycja wygra wybory to uratujmy pana prezesa TVP aby tym razem nie kłamała nie fałszowała tylko mówią prawdę jak Polsat trzeba coś zmienić aby telewizja jacka kurski była super bez żadnych kłamstw i fałszywych informacji
Awatar użytkownika
Tyczy

Tyczy Pon Lis 23, 2020 9:13 am

I to są właśnie standardy telewizji, która tyle rozprawia o Bogu i wartościach. Ten kto wziął to zdjęcie bez pytania to też pewnie katolik. Ale czemu się Dziwisz, skoro przykład "nie wiem", "nie widziałem" płynie z samej góry?
Awatar użytkownika
Tadeusz

Tadeusz Pon Lis 23, 2020 9:17 am

Kastelik, cos się panu pop...ło. Sam Pan wrzucił to zdjęcie do internetu. Nie wnikam, czy to ustawka Durczoka, czy nie. Po trzecie - słaby to sposób na zarobienie kasy.
Awatar użytkownika
Janusz

Janusz Pon Lis 23, 2020 9:25 am

Durczok, chce o sobie przypomniec. I wrocic do telwizji jak kiedys wygra PO. Tu o to chodzi. Tyle, ze Durczok to prostak max. I nigdy nie powinien byl pracowac w dziennikarstwie. Zrobiono mu krzywde wylansowaniem za rzadow SLD KGB
Awatar użytkownika
Aaa

Aaa Pon Lis 23, 2020 9:34 am

Najlepsze to ten niewłaściwy kontekst czy komentarz przy pokazaniu zdjęcia tego Pana. Czyli nie ważne, że dziennikarz, i że ma relacjonować rzeczywistość. W domu sobie w albumie umieść to zdjęcie to będziesz pokazywał tylko tym, którzy mają je odczytać tak jak uważasz. A jak wrzucisz do netu, sorry dziecko, ale ludzie mają różne opinie. Kurczę, ja chyba też nie zinterpretowalam"jak sobie zyczyles". Zenada
Awatar użytkownika
Prawda / TASS

Prawda / TASS Pon Lis 23, 2020 10:27 am

Kontekstu pokazania zdjęcia w telewizorni nie znam, natomiast niewątpliwie jest to "aktualna fotografia reporterska", więc sama w sobie publikacja była dopuszczalna (natomiast fotografowi należy się wynagrodzenie).
Awatar użytkownika
januszz

januszz Pon Lis 23, 2020 10:54 am

To adept dziennikarstwa, nie dziennikarz. Kiedyś słuchałem jak komentował mecz na YT, to był DRAMAT dla uszu
Awatar użytkownika
romuald

romuald Pon Lis 23, 2020 11:07 am

"takżeno" napisał(a): "dziennikarz" i Silesia 24? dobre sobie..

Dokładnie, Silesia 24 należy do paciuloka Czyża, a wiemy czyim przyjacielem jest Czyż...
Awatar użytkownika
Free4man

Free4man Pon Lis 23, 2020 12:16 pm

Upubliczniłeś na TT wiec teraz nie płacz... bo pokazali Durczoka w złym świetle. Hipokryto bądź artystą a nie politycznym kunktatorem...
Awatar użytkownika
Tomek

Tomek Pon Lis 23, 2020 2:48 pm

"romuald" napisał(a):
"takżeno" napisał(a): "dziennikarz" i Silesia 24? dobre sobie..

Dokładnie, Silesia 24 należy do paciuloka Czyża, a wiemy czyim przyjacielem jest Czyż...

Silesia24.pl nie jest i nigdy nie była własnością Marka Czyża. Marek Czyż nie jest w żaden sposób związany z portalem na dzień dzisiejszy.
Awatar użytkownika
Real

Real Pon Lis 23, 2020 3:17 pm

Jaka zgodę??? Upublicznił fote na Twitter. Niech poczyta politykę na temat kopiowania fotografii na social mediach....błazen
Wróć do Telewizja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości