WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Wdse

Re: Dziennikarz „Faktu” nie chce obecności Rafała Ziemkiewicza na łamach gazety. „Karierę zrobiłem nie na pogardzie, tylko wojnie z establishmentem”

Wdse Pon Sie 05, 2019 6:36 pm

Słoneczko Rafałkowi zaszkodziło? On sam jest częścią establishmentu.
Awatar użytkownika
do łolti

Re: Dziennikarz „Faktu” nie chce obecności Rafała Ziemkiewicza na łamach gazety. „Karierę zrobiłem nie na pogardzie, tylko wojnie z establishmentem”

do łolti Pon Sie 05, 2019 9:12 pm

Pełnokrwisty tabloid? Lizanie d.. Rosati gorniak gessler wigurom lisom itp nazywasz tabloidem? Plus zrzynanie z superaka który spada teraz dwa razy wolniej? Koko wracaj na emeryturę bo tylko dobijesz fakt
Awatar użytkownika
lolek

lolek Pon Sie 05, 2019 9:15 pm

Powiem tak - kim jest Ziemkiewicz to wiem, kim ten drugi - pierwsze slysze...
Tyle w temacie

Acha, przypomniala mi sie opowiesc, jak to slon z mrowka ida przez most i mrowka mowi - Sloniu slyszysz, ale tupiemy...
Awatar użytkownika
2 biurko od lewej

2 biurko od lewej Wto Sie 06, 2019 10:16 am

"Ariadna" napisał(a):
"jac " napisał(a): Kupuję czasami fakt, niestety, ale tylko ze względu na ostre pióro Ziemkiewicza. Nie pamiętam zupełnie co pisze Grzędziński, i kto to jest? Ale jak zabraknie Ziemkiewicza to już nie kupię.

Niesłychane, zważywszy, że 2 sierpnia RAZ napisał, co następuje:
"od jutra w każdą sobotę mój komentarz będzie można znaleźć na 2 stronie papierowego wydania "Faktu" i na @FAKT24PL "

Dokładnie na to samo zwróciłem uwagę. Przy czym moje wnioski są dalsze: trzeba być po prostu KaKą, aby wpisać coś, co usprawiedliwia własne głupie decyzje, nie biorąc pod badania gazety i sekcji "opinie", które w tymże badaniu wypadły po prostu miażdżąco...
Awatar użytkownika
ta

ta Wto Sie 06, 2019 12:19 pm

Szacun dla dziennikarza, ma jaja. Ziemkiewicz to dno i wstyd.
Awatar użytkownika
Zygi

Zygi Wto Sie 06, 2019 7:31 pm

Panie Rafale, i dobrze.Fakt z faktami ma bardzo mało styczności,;poziom bulwarówki .Szkoda by było nurzać się w czymś takim; błotko.
Awatar użytkownika
Michał

Michał Wto Sie 06, 2019 10:40 pm

Przyzwoity facet z Grzędzińskiego. Fajnie że w tych koszmarnych, nienawistnych czasach ktoś ma odwagę się postawić. Dziękuję, bo robi on to także w moim imieniu. Decyzji naczelnej w spr. zatrudnienia Ziemkiewicza nie rozumiem i jest dla mnie oburzająca.
Awatar użytkownika
:D

:D Śro Sie 07, 2019 9:18 am

Za komuny siedzial cichutko na dupie, odmawiajac pisania (pod pseudonimem) do podziemnych gazetek, trzaskal fantastyke i ruki pa szwam. Ale jak komuna sie skonczyla, to nagle odwaga w nim wezbrala i poszedl "na wojne". Krzyz Walecznych dla RAZa.
Awatar użytkownika
:D

:D Śro Sie 07, 2019 9:20 am

"Ja" napisał(a):
"dim" napisał(a): zawsze tam, gdzie pelne koryto, to jedyna strategia ziemkiewicza. A chamstwo na miarę czytelników
UPR partia władzy Facet wikipedia nie boli, duże literki, poradzisz sobie.

Probowal kariery polityka i nie wyszlo. Pech Rafalka.
Awatar użytkownika
Jutrzen

Jutrzen Śro Sie 07, 2019 9:57 pm

":D" napisał(a):
"Ja" napisał(a):
"dim" napisał(a): zawsze tam, gdzie pelne koryto, to jedyna strategia ziemkiewicza. A chamstwo na miarę czytelników
UPR partia władzy Facet wikipedia nie boli, duże literki, poradzisz sobie.

Probowal kariery polityka i nie wyszlo. Pech Rafalka.
Nigdy nie próbował kariery polityka. Potrenuj czytanie ze zrozumieniem.
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość