WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Romuś

Dziennikarz „Faktu” nie chce obecności Rafała Ziemkiewicza na łamach gazety. „Karierę zrobiłem nie na pogardzie, tylko wojnie z establishmentem”

Romuś Pon Sie 05, 2019 6:44 am

Jasne, te media to pewnie na przykład TOK FM.
Ale wyznawcy pewnie to kupią, jak powiedział Kurski: ciemny lud to kupi.
I jeszcze te sugerowanie, że się biedaczek poświęcał ekonomicznie.
Tak się poświęcał ekonomicznie, że kupił sobie tylko 200-metrowe mieszkanie w centrum Warszawy.
Awatar użytkownika
Andrzej

Re: Dziennikarz „Faktu” nie chce obecności Rafała Ziemkiewicza na łamach gazety. „Karierę zrobiłem nie na pogardzie, tylko wojnie z establishmentem”

Andrzej Pon Sie 05, 2019 6:45 am

Niech Ziemkiewicz przestanie wreszcie paplać. Jego bredni nie da się już słuchać. Zamiast czasem przeprosić, za każdym razem nieudolnie próbuje usprawiedliwić swoją głupotę.
Awatar użytkownika
Ja

Re: Dziennikarz „Faktu” nie chce obecności Rafała Ziemkiewicza na łamach gazety. „Karierę zrobiłem nie na pogardzie, tylko wojnie z establishmentem”

Ja Pon Sie 05, 2019 7:33 am

Brawo Pan Ziemkiewicz to gość a ten grzęda to do szfabow i kacapow wek
Awatar użytkownika
dddd

dddd Pon Sie 05, 2019 8:14 am

Grzędziu – szacunek
Awatar użytkownika
Obiektywny

Obiektywny Pon Sie 05, 2019 8:15 am

Osobom pracującym w Fakcie musi być teraz bardzo głupio, za to, co nowy zespół naczelnych robi.
Feluś pewnie załamany, bo na takiego felietonistę by nie pozwolił...
Awatar użytkownika
As

As Pon Sie 05, 2019 8:19 am

Brawo Rafał ! Wał w lemingów celnym słowem pisanym.
Awatar użytkownika
rozbawiony socjalistami z piSSu

rozbawiony socjalistami z piSSu Pon Sie 05, 2019 8:27 am

Czy ten ziemniakiewicz nadal jest płatnikiem KRUSu?
Na tym 200 m mieszkaniu coś uprawia?
Sądząc po bredzeniu chyba jedną z roślinek wprawiającą w odmienny stan umysłu ;)
Awatar użytkownika
Pop

Pop Pon Sie 05, 2019 8:39 am

Rafał to mistrz ale tow. Michnik zawsze miał wierne grono wyznawców. A przywoływanie Felusia jako speca od przyzwoitości to już niezła perwersja.
Awatar użytkownika
brd

brd Pon Sie 05, 2019 8:51 am

"Romuś" napisał(a): Jasne, te media to pewnie na przykład TOK FM.
Ale wyznawcy pewnie to kupią, jak powiedział Kurski: ciemny lud to kupi.
I jeszcze te sugerowanie, że się biedaczek poświęcał ekonomicznie.
Tak się poświęcał ekonomicznie, że kupił sobie tylko 200-metrowe mieszkanie w centrum Warszawy.

A wiesz że on już ponad 30 lat pisze? Zazdrościsz?
Awatar użytkownika
dim

dim Pon Sie 05, 2019 9:16 am

zawsze tam, gdzie pelne koryto, to jedyna strategia ziemkiewicza. A chamstwo na miarę czytelników
Awatar użytkownika
AS

AS Pon Sie 05, 2019 9:16 am

Walczył z establishmentem aż stał się jego częścią, cóż za żelazna konsekwencja ;)
Awatar użytkownika
Mati

Mati Pon Sie 05, 2019 9:42 am

Ej... Bo czytam i się pogubiłem. Dziennikarz faktu mówi że Ziemkiewicz wyraża się ostro i nieelegancko ( to prawda) i mu to nie pasuje? Czy ten dziennikarz czytał kiedyś swoją gazetę?
Awatar użytkownika
HR

HR Pon Sie 05, 2019 9:48 am

Sprawa jest prosta. Pan Grzędziu to człowiek pracujący od lat w Fakcie za miskę ryżu, bez awansów i perspektyw. Przeciętniak. Frustrat. F. mu skąpił (tak jak każdemu) i KK go nie poważa. Ten Ziemkiewicz trafił mu się idealnie, aby wreszcie zaistnieć.
Awatar użytkownika
Maja

Maja Pon Sie 05, 2019 10:02 am

Ziemkiewicz, ty tzw. karierę zrobiłeś na atakowaniu Michnika i dlatego niektórzy uważają cię za dziennikarza. Jesteś zwyczajnym chamem i nic tego nie zmieni.
Awatar użytkownika
Pioki

Pioki Pon Sie 05, 2019 11:18 am

Ten dziennikarzyna z Faktu nie dorasta do pięt Ziemkiewiczowi,A jak to bolą ostre słowa niech przeczyta Fakty,chyba że nie wie co to za gazeta.Co was tak boli jego dom?zarobił to sobie postawił,zazdrość zżera?
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości