WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Prasy

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Tomek

Re: Dziennikarz „Faktu” nie chce obecności Rafała Ziemkiewicza na łamach gazety. „Karierę zrobiłem nie na pogardzie, tylko wojnie z establishmentem”

Tomek Pon Sie 05, 2019 11:22 am

A Tomasz Lis temu Grzecośtam już mu nie przeszkadza?
Awatar użytkownika
jac

Re: Dziennikarz „Faktu” nie chce obecności Rafała Ziemkiewicza na łamach gazety. „Karierę zrobiłem nie na pogardzie, tylko wojnie z establishmentem”

jac Pon Sie 05, 2019 11:31 am

Kupuję czasami fakt, niestety, ale tylko ze względu na ostre pióro Ziemkiewicza. Nie pamiętam zupełnie co pisze Grzędziński, i kto to jest? Ale jak zabraknie Ziemkiewicza to już nie kupię.
Awatar użytkownika
zed

zed Pon Sie 05, 2019 11:32 am

"Tomek" napisał(a): A Tomasz Lis temu Grzecośtam już mu nie przeszkadza?

Lis nie jest żenującym prymitywem, którego nie wpuszczają do siebie cywilizowane kraje.
Awatar użytkownika
Dariusz

Dariusz Pon Sie 05, 2019 11:34 am

Uważam, że powinien wrócić Felek i zrobić porządek. Tak bardzo nam go tu brak.
Awatar użytkownika
obserwatorka

obserwatorka Pon Sie 05, 2019 11:36 am

po co dzial opinie w fakcie?! komus sie profile gazety pomylily
Awatar użytkownika
Dlaczego

Dlaczego Pon Sie 05, 2019 11:54 am

Skoro panu Ziemkiewiczowi się wydaje, że może używać języka jak to sam określa dosadnego ( choć w istocie jest to język chamski i chyba na tym p.Ziemkiewicz zbudował swoją "karierę") i może bezkarnie obrażać innych nazywając ich np. parchami, to dlaczego pozywa MHŻP za przytoczenie jego wybitnych i trafiających podobno w sedno słów??? I dlaczego skoro jest taki bezkompromisowy nie celuje teraz w nowy establishment tylko czerpie z niego pełną gębą?
Awatar użytkownika
Ja

Ja Pon Sie 05, 2019 12:03 pm

"dim" napisał(a): zawsze tam, gdzie pelne koryto, to jedyna strategia ziemkiewicza. A chamstwo na miarę czytelników
UPR partia władzy Facet wikipedia nie boli, duże literki, poradzisz sobie.
Awatar użytkownika
Ariadna

Ariadna Pon Sie 05, 2019 12:03 pm

"jac " napisał(a): Kupuję czasami fakt, niestety, ale tylko ze względu na ostre pióro Ziemkiewicza. Nie pamiętam zupełnie co pisze Grzędziński, i kto to jest? Ale jak zabraknie Ziemkiewicza to już nie kupię.

Niesłychane, zważywszy, że 2 sierpnia RAZ napisał, co następuje:
"od jutra w każdą sobotę mój komentarz będzie można znaleźć na 2 stronie papierowego wydania "Faktu" i na @FAKT24PL "
Awatar użytkownika
antykomuch

antykomuch Pon Sie 05, 2019 12:09 pm

"Dlaczego" napisał(a): Skoro panu Ziemkiewiczowi się wydaje, że może używać języka jak to sam określa dosadnego ( choć w istocie jest to język chamski i chyba na tym p.Ziemkiewicz zbudował swoją "karierę") i może bezkarnie obrażać innych nazywając ich np. parchami, to dlaczego pozywa MHŻP za przytoczenie jego wybitnych i trafiających podobno w sedno słów??? I dlaczego skoro jest taki bezkompromisowy nie celuje teraz w nowy establishment tylko czerpie z niego pełną gębą?

A ty w ogóle rozumiesz, co pisze Ziemkiewicz? Bo z twoich słów wynika, że niczego nie jarzysz oprócz lewackiego bełkotu.
Awatar użytkownika
jashf

jashf Pon Sie 05, 2019 1:09 pm

..."pogardę wobec SŁABSZYCH" ????!!!
Czy Grzędowicz ma niektórych ludzi za gorszych? Czy to nie aby FASZYZM?!
...lub w najlepszym razie protekcjonalne podejście do biednych i nie umiejących sobie poradzić, biednych ludzików?

Cyrk.
Awatar użytkownika
..

.. Pon Sie 05, 2019 2:36 pm

ty w ogóle rozumiesz, co pisze Ziemkiewicz? Bo z twoich słów wynika, że niczego nie jarzysz oprócz lewackiego bełkotu.

Tak wszyscy co maja inne zdanie to lewactwo i idioci
Awatar użytkownika
ohyda

ohyda Pon Sie 05, 2019 3:09 pm

Niedawno obcięli stawki korespondentom i zatrudniają dzieci byle taniej. Za sto km w jedną stronę i reportaż o morderstwie pedofili czy innej masakrze gdzie człowiek nasłucha się i obejrzy okropieństwa dają tyle co pseudoprawnik z szła czy paniusie z działu organizacji kursów szycia marnuja na taxi i kawusie służbową. Ale na klake felietonistów pójdą miliony. Komu je zabiora? sprzedaż spada szybciej niż za poprzednika. Wot rozwój.. Kk i mark duet nieudacznikow
Awatar użytkownika
tom

tom Pon Sie 05, 2019 3:55 pm

Ziemkiewicz to takie dziwadło. To jak kobieta z brodą , którą czytelnicy faktu będą chcieli obejrzeć chociaż tak naprawdę to się takich stworów brzydzą . To "nasza", narodowo-socjalistyczna Conchita.
Awatar użytkownika
Łolti

Łolti Pon Sie 05, 2019 6:13 pm

"Obiektywny" napisał(a): Osobom pracującym w Fakcie musi być teraz bardzo głupio, za to, co nowy zespół naczelnych robi.
Feluś pewnie załamany, bo na takiego felietonistę by nie pozwolił...

Feluś załamany chyba tylko tym, że z miałkiej gazety nastąpił powrót do pełnokrwistego tabloidu, a nie papki z przewodnimi zdaniem "lepiej tego nie ruszać" i klaśnięciu w dłonie z okrzykiem "w cip.la".
Awatar użytkownika
Brat Adama

Brat Adama Pon Sie 05, 2019 6:34 pm

Absurdalny pojedynek - RAZ jest intelektualnie 10 pięter wyżej niż ten anonimowy pracownik Faktu, który w ogóle nie ma pojęcia, kogo zaczepił i nic nie zrozumiał z tego, co mu odpowiedziano
Wróć do Prasa

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości