WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Radia

Moderatorzy: Moderator, t.wojtas9@gmail.com, Robin

Awatar użytkownika
Ich Styl

Dziennikarze Dwójki protestują przeciw rezygnacji z „Archiwalni”, chcą przywrócenia jej do ramówki

Ich Styl Czw Sty 10, 2019 11:01 am

Dyrektorka Dwójki to taka mała Nina Terentiew, nikt jej nie zatopił.

Koniunkturaliści nie powinni zbyt długo zajmować stanowisk dyrektorskich, ich sukcesy to w pewnym momencie straty programowe i osobowe instytucji.
Awatar użytkownika
zaskoczony

Re: Dziennikarze Dwójki protestują przeciw rezygnacji z „Archiwalni”, chcą przywrócenia jej do ramówki

zaskoczony Czw Sty 10, 2019 11:52 am

A to ciekawe. Pani Dyrektor zawsze potrafiła świetnie zorganizować opinię środowiskową. Wygląda na to, że tym razem dała się zaskoczyć i to jej własne środowisko (dziennikarskie) zorganizowało jej (o niej?) opinię. Teraz nie ma wyjścia. Musi stanąć na czele tej opinii.
Awatar użytkownika
Klari

Re: Dziennikarze Dwójki protestują przeciw rezygnacji z „Archiwalni”, chcą przywrócenia jej do ramówki

Klari Czw Sty 10, 2019 12:44 pm

O, niemożliwe! Są zdolni do protestu!? A, rozumiem! To tak na niby, „pod publiczkę”, jak mawiał klasyk R.Terlecki.
Awatar użytkownika
moje zdanie

moje zdanie Czw Sty 10, 2019 1:16 pm

W sumie to sprawy wewnątrzedakcyjne, a wywlekane na powierzchnie.
Awatar użytkownika
Ja

Ja Czw Sty 10, 2019 1:43 pm

Jakie 45 minut?!
Awatar użytkownika
Wielki Matematyk

Wielki Matematyk Czw Sty 10, 2019 4:18 pm

"Ja" napisał(a): Jakie 45 minut?!

No właśnie, jakie 45 minut? Wiadomo, że 75 ...
Awatar użytkownika
inzynier

inzynier Czw Sty 10, 2019 7:05 pm

Ogromna szkoda! Będzie mi tej audycji bardzo brakowało... PiSowcy wszystko zniszczą :-(
Awatar użytkownika
Gość X

Gość X Czw Sty 10, 2019 7:06 pm

Rogoyski ma pierwszy poważny problem.
Rzeczywiście to był ciekawy program. "Archiwalnia" z fajnym prowadzącym i zaskakującymi wręcz ciekawymi anegdotami z tamtych lat. Głównie z PRL i okresu międzywojennego, aczkolwiek nie tylko.
Przywrócić audycje o muzyce ludowej także byłoby super. Najlepiej z Anną Szewczuk. Najciekawszy głos kobiecy, który przedstawia kobiece głosy śpiewacze.
Awatar użytkownika
maconeria

maconeria Czw Sty 10, 2019 7:54 pm

Trzeba juz robić miejsce dla człowieka z kotletem w gębie imć Semki i któregoś ze zjawisk biologicznych jednojajowych
Awatar użytkownika
słuchacz

słuchacz Czw Sty 10, 2019 11:19 pm

O co ten lament? Proszę porównać słuchalność Dwójki i RMF Classic oraz liczbę nadajników. Dwójki słuchać się nie da, za czym tu płakać? W Dwójce nawet newsa nie są w stanie sklecić do dziennika.
Awatar użytkownika
joanna

joanna Czw Sty 10, 2019 11:47 pm

zdarzalo mi sie budziki nastawiac, zeby na pewno wstac i tego posluchac, unikatowy program, iddzcie po rozum do glowy!!!
Awatar użytkownika
Tropek

Tropek Pią Sty 11, 2019 12:16 am

Hej, Hej! Redakcjo ...! Ten program nigdy nie trwał 45 minut. Może 4-5 minut , ale nie trzy kwadranse... Czy ktoś to w końcu poprawi???
Awatar użytkownika
adam

adam Pią Sty 11, 2019 12:18 am

Wielka strata !! Ciekawy program, który w niestandardowy sposób chociaż w minimalnym stopniu przywoływał "klimaty" II RP i PRL, przypominał rocznicowe daty.

To policzek wymierzony kulturze !! Naprawdę ktoś chce, żeby wyrosły nam ryjki ??!!
Awatar użytkownika
Kupą mości panowie

Kupą mości panowie Pią Sty 11, 2019 10:06 am

W końcu bunt przeciwko królowej?
Awatar użytkownika
Tomasz

Tomasz Pią Sty 11, 2019 11:39 am

Zniknięcie z anteny jednej z najbardziej rozpoznawalnych audycji publicystycznych Dwójki to sprawy wewnątrzredakcyjne? Naprawdę?
Wróć do Radio

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości