[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 64: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: could not connect to server: Connection refused Is the server running on host "217.182.173.109" and accepting TCP/IP connections on port 5432?
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 70: pg_query() expects parameter 1 to be resource, boolean given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 71: pg_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, null given
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/komentowany_artykul.php on line 78: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Forum WirtualneMedia.pl - Opinie i komentarze - Dziennikarze i eksperci PR gorzko o pracy rzecznika policji Mariusza Ciarki. "Niepokojący styl myślenia i działania"

WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

Dyskusje dotyczące Public Relations

Moderatorzy: Moderator, Robin

Awatar użytkownika
Pytajnik

Dziennikarze i eksperci PR gorzko o pracy rzecznika policji Mariusza Ciarki. "Niepokojący styl myślenia i działania"

Pytajnik Czw Lis 26, 2020 7:29 am

Czy żona Pana rzecznika Ciarki nie jest przypadkiem krewną byłej premier Szydło? - ja tylko pytam.
Awatar użytkownika
Gie

Re: Dziennikarze i eksperci PR gorzko o pracy rzecznika policji Mariusza Ciarki. "Niepokojący styl myślenia i działania"

Gie Czw Lis 26, 2020 7:40 am

"Wbrew dostępnym materiałom filmowym i zdjęciom, tłumaczył zatrzymanie niewiedzą funkcjonariuszy o tym, że dziennikarka na strajku wykonywała obowiązki służbowe"

Tak samo było kilka miesięcy temu. Kiedy zatrzymano senatora, rzecznik policji szedł w zaparte że senator sam wsiadł, nie pokazywał legitymacji, że policjanci nie wiedzieli kogo zatrzymują. A filmiki mówiły co innego.
Awatar użytkownika
KOnradK

Re: Dziennikarze i eksperci PR gorzko o pracy rzecznika policji Mariusza Ciarki. "Niepokojący styl myślenia i działania"

KOnradK Czw Lis 26, 2020 8:39 am

nie wiem czy specjalnie czy nie, ale w sumie policja ladnie wziela na siebie ochrone rzadzacej partii. Zauważcie, że już nie ***** *** jest na fali a hejt wlasnie na policję.
Awatar użytkownika
cacy

cacy Czw Lis 26, 2020 9:18 am

ciarki wstydu
Awatar użytkownika
tolik

tolik Czw Lis 26, 2020 9:29 am

"Pytajnik " napisał(a): Czy żona Pana rzecznika Ciarki nie jest przypadkiem krewną byłej premier Szydło? - ja tylko pytam.
a jakby było ta to? zakaz jakiś bycia czyjąś rodziną? bez sensu pytanie.
Awatar użytkownika
gyg

Re: Dziennikarze i eksperci PR krytykują rzecznika policji Mariusza Ciarkę. "Niepokojący styl myślenia i działania"

gyg Czw Lis 26, 2020 9:52 am

"tolik" napisał(a):
"Pytajnik " napisał(a): Czy żona Pana rzecznika Ciarki nie jest przypadkiem krewną byłej premier Szydło? - ja tylko pytam.
a jakby było ta to? zakaz jakiś bycia czyjąś rodziną? bez sensu pytanie.

Bardzo dobre pytanie i ważne przy ocenie motywów działania rzecznika.
Awatar użytkownika
Piotrek N

Re: Dziennikarze i eksperci PR krytykują rzecznika policji Mariusza Ciarkę. "Niepokojący styl myślenia i działania"

Piotrek N Czw Lis 26, 2020 10:58 am

A pokażcie mi jakąś europejską policję która traktuje demonstrabtów łagodniej niż nasza polska? W Berlinie leją i pałują to samo w Paryżu i Brukseli więc o co chodzi?
Awatar użytkownika
Polo

Polo Czw Lis 26, 2020 10:58 am

„Reporterka weszła w zwarcie z policjantami”. Bezstronna profesjonalistka, panie.
Awatar użytkownika
rozkaz

rozkaz Czw Lis 26, 2020 11:09 am

Sarka farka kłamie ciarka
Awatar użytkownika
Frodo

Frodo Czw Lis 26, 2020 11:10 am

"Piotrek N" napisał(a): A pokażcie mi jakąś europejską policję która traktuje demonstrabtów łagodniej niż nasza polska? W Berlinie leją i pałują to samo w Paryżu i Brukseli więc o co chodzi?

Czytanie ze zrozumieniem się kłania: Chodzi o to, że dziennikarka wykonywała obowiązki służbowe, pokazywała legitymację, a Policja ją zatrzymała. I o to, że rzecznik Policji kłamie.
Awatar użytkownika
Galopka

Galopka Czw Lis 26, 2020 11:25 am

"Piotrek N" napisał(a): A pokażcie mi jakąś europejską policję która traktuje demonstrabtów łagodniej niż nasza polska? W Berlinie leją i pałują to samo w Paryżu i Brukseli więc o co chodzi?

Tutaj nie chodzi o to, jak policja zachowuje się wobec demonstrantów, ale wobec dziennikarz i to jak potem tłumaczy (bądź nie) swoje zachowanie. W tekście pan Warzecha także podał przykład z 11 listopada. Widocznie Piotrek nie przeczytał artykułu, a komentuje... :-)
Awatar użytkownika
Kick Bokserka

Kick Bokserka Czw Lis 26, 2020 12:01 pm

Ale widzieliście film, na którym widać jak Pani dziennikarka kopie policjanta? Bo ja tak.
I to by było na tyle o pokrzywdzonych dziennikarzach.
Awatar użytkownika
Mariusz L. K.

Mariusz L. K. Czw Lis 26, 2020 12:40 pm

Jeżeli chciałeś błysnąć, trzeba się było brokatem posypać...
Awatar użytkownika
XYZ

XYZ Czw Lis 26, 2020 1:45 pm

Wytykanie szarpanej fotoreporterce poglądów jako usprawiedliwienie jej traktowania przez policję => też rzecznik nawet nie udaje, że jest dresem, który się wybił. Nawet nie umie ukryć swoj sebiskości, pewnie nawet nie dociera do niego, że wśród tych, do których mówi, to jest po prostu obciach
Awatar użytkownika
gość

gość Czw Lis 26, 2020 1:51 pm

A ci cię to interesuje?
Jakie to ma znaczenie?
Wróć do Public Relations

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość